18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ronaldo nakurwia naszego pimpka z T-mobile

Dorik • 2016-06-30, 14:52
czemu lewy zawsze dostaje po piździe? ;D

link911

2016-07-01, 01:57
Ja jestem zadowolony z naszej reprezentacji, chłopaki odwalili kawał dobrej roboty. Mecz z Portugalią był świetny, nie udało się - prawda - ale graliśmy jak równy z równym. Ciesze się, że doczekałem się czasów, w których mogę pojechać na południe Polski z Gdańska autostradą, a nasza reprezentacja gra w ćwierćfinale. Kto tego nie rozumie niech jebnie sobie w łeb! AVE POLSKA! Dziękuję chłopaki!

KrólikBugs

2016-07-01, 02:00
Cytat:

remi1982, w 2016 roku "Lewy" zarobił 10kk, w poprzednich latach na tych kontraktach grubo ponad 100kk, ale załóżmy, że jest to "zaledwie" dziesięć milionów rocznie. On po prostu nie wykonał takiej pracy która by uzasadniała takie zarobki, nie przyczynił się w żaden sposób do zwiększenia dobrobytu w kraju, a na pewno nie wykonał pracy równej 400 pielęgniarkom, czy normalnym pracownikom (przypominam, że najczęstsze zarobki w polskiej gospodarce w 2015 roku to 2200 zł brutto). Oczywiście, zawsze można wciskać ściemę, niczym za dużą nogę w ciasne buty, że ludzie zarabiający najczęstsze zarobki sami sobie na nie zasłużyli, bo są leniami albo nie wstają dość wcześniej. Problem w tym, że potem nijak się nie da w tych butach chodzić, taka interpretacja nie rozwiązuje absolutnie żadnych problemów i jest zwyczajnie fałszywa.



Widzę amator socjalizmu się znalazł :roll:

IE33

2016-07-01, 04:12
To uczucie gdy masz kompletnie wyj***ne na Euro i ogólnie na piłkę nożną, wchodzisz na Sadistica (Czy też inny portal) i widzisz pełno ale to naprawdę pełno bólu dupy parobków bo Polska nie wygrała :lol:

Czego się k***a spodziewaliście? Tyle lat nieudacznictwa ze strony Polskiego teamu i nagle jak im się trochę poszczęściło to od razu wam się we łbach poj***ło; naprawdę myśleliście że wygrają? a może myśleliście że jeszcze Euro całe wygrają? Marzcie dalej.

W sumie jak usłyszałem o tym że ta banda nieudaczników dostała się do ćwierć finału jakimś cudem (czyt. 'podobno dobrze grajo') to aż z ciekawości włączyłem sobie ostatnie 20-30 min minut meczu i prawdę powiedziawszy to ten Bramkarz (Polski) wyglądał jak kompletny debil na tej bramce podczas karnych, odniosłem wrażenie jakoby sobie myślał; "No, na razie nie wyszło ale ch*j tam może za 3 i 4 razem też będą celować w lewą stronę bramki"

:idzwch*j:


A co do tego ile "Lewy" zarabia to ch*j wam do tego.
Słusznie zarabia x mil? Nie.
Ale ch*j wam do tego, w takim świecie żyjecie; gdzie osoby które naprawdę zapieprzają ostro dostają grosze (przez całe życie) w porównaniu do jednej jego wypłaty.

Zawsze tak było i tak będzie, jeszcze się nie przyzwyczailiście? Że większość ludzi musi zapieprzać X godzin tygodniowo za marne 2-3 tyś gdy jakiś tam "celebryta" (czy ch*j wie co) ma o wiele lżejszą pracę (w sumie to jego Hobby) oraz "pracuje" znacznie mniej niż większość ludzi ale i tak bierze 1000x więcej.

A i jeśli chodzi o te reklamy T-mobile czy z czego to było, to założę się że jak by wam oferowali kilka tyś. za taką reklamę to biegiem byście zapie**alali do studia żeby nagrywać, nawet jeżeli zrobili byście z siebie pośmiewisko.

TL;DR

Trzymajcie swój ból dupy dla siebie, ch*j to ludzi obchodzi naprawdę, Myśleliście że wygrają? Przecież to banda nieudaczników która nic przez wiele lat nie osiągnęła, i nie osiągnie, deal with it parobki.

DeSlay

2016-07-01, 08:46
@up
Największy ból dupy to chyba Ty masz ;] tyle teksu brzmi jak srogi ból dupy że ktoś ma ból dupy :P

parolpl

2016-07-01, 09:08
Byśmy wygrali, jakbyśmy mieli jakiegoś napastnika (mam tu na myśli kogoś, kto wie jak się ustawić i strzelić). A po wynikach właśnie to widać.

remi1982

2016-07-01, 13:59
IE33 napisał/a:

To uczucie gdy masz kompletnie wyj***ne na Euro i ogólnie na piłkę nożną, wchodzisz na Sadistica (Czy też inny portal) i widzisz pełno ale to naprawdę pełno bólu dupy parobków bo Polska nie wygrała :lol:

Czego się k***a spodziewaliście? Tyle lat nieudacznictwa ze strony Polskiego teamu i nagle jak im się trochę poszczęściło to od razu wam się we łbach poj***ło; naprawdę myśleliście że wygrają? a może myśleliście że jeszcze Euro całe wygrają? Marzcie dalej.

W sumie jak usłyszałem o tym że ta banda nieudaczników dostała się do ćwierć finału jakimś cudem (czyt. 'podobno dobrze grajo') to aż z ciekawości włączyłem sobie ostatnie 20-30 min minut meczu i prawdę powiedziawszy to ten Bramkarz (Polski) wyglądał jak kompletny debil na tej bramce podczas karnych, odniosłem wrażenie jakoby sobie myślał; "No, na razie nie wyszło ale ch*j tam może za 3 i 4 razem też będą celować w lewą stronę bramki"

:idzwch*j:


A co do tego ile "Lewy" zarabia to ch*j wam do tego.
Słusznie zarabia x mil? Nie.
Ale ch*j wam do tego, w takim świecie żyjecie; gdzie osoby które naprawdę zapieprzają ostro dostają grosze (przez całe życie) w porównaniu do jednej jego wypłaty.

Zawsze tak było i tak będzie, jeszcze się nie przyzwyczailiście? Że większość ludzi musi zapieprzać X godzin tygodniowo za marne 2-3 tyś gdy jakiś tam "celebryta" (czy ch*j wie co) ma o wiele lżejszą pracę (w sumie to jego Hobby) oraz "pracuje" znacznie mniej niż większość ludzi ale i tak bierze 1000x więcej.

A i jeśli chodzi o te reklamy T-mobile czy z czego to było, to założę się że jak by wam oferowali kilka tyś. za taką reklamę to biegiem byście zapie**alali do studia żeby nagrywać, nawet jeżeli zrobili byście z siebie pośmiewisko.

TL;DR

Trzymajcie swój ból dupy dla siebie, ch*j to ludzi obchodzi naprawdę, Myśleliście że wygrają? Przecież to banda nieudaczników która nic przez wiele lat nie osiągnęła, i nie osiągnie, deal with it parobki.



Zapewne jesteś tępakiem który na "fejsie" ma ustawione "Szlachta nie pracuje" i ból Ci dupę ściska, że ktoś inny zarabia grubą kasę.

Zresztą ch*j tam, nie ważne.

Zastanawia mnie, że niezależnie od tego jakby nie grała nasza drużyna, to zawsze znajdą się takie c**y jak Ty. Które stwierdzą, że i tak było do dupy.

Ludzie Twojego pokroju marudziliby nawet gdyby Polacy zdobyli mistrzostwo.

Black-Sheep

2016-07-01, 21:52
Foxlifejenkins, wy nazywacie socjalistą byle socjaldemokratę czy nawet chadeka więc twój koment niewiele znaczy, ale uprzejmie informuję, że ja jestem prawdziwym socjalistą i uważam, że firmy powinny być w rękach pracowników którzy w nich pracują.

Gadula94

2016-07-02, 01:22
@Up
To niech pracownicy sami sobie zakładają firmy.
Najprosciej pójść do kogoś do pracy na gotowe a nastepnie żądać równych udziałów w firmie. A nikt nie pomyśli o ryzyku które towarzyszy w zakładaniu i rozkręcaniu nowych miejsc pracy.

matek096

2016-07-04, 12:54
Z jakiego to jest Filmu przeróbka :)