18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Romek

arekkomp • 2020-08-05, 14:03
Nasza genialna przedstawicielka narodu jest bardzo poprawna politycznie :kawa:




pankruk

2020-08-05, 23:09
Kiedyś ją trollowałem, że jest bezlitosna bo chce zakazać spożywania mięsa, a biedne pieski nie przejdą na weganizm i mnie zablokowała z wielkim fochem.

Sa...........ko

2020-08-06, 00:20
Śmierć jednostki to tragedia, śmierć tysięcy - statystyka.

RIP Romek :dead:

Ko...........du

2020-08-06, 01:16
Paskudny jamochłon, każde słowo które wypowiadam brzmi jak obelga, dodatkowo te bzdury które toczy ta morda i głos! aa właśnie ten jej głos to jak ją słyszę, to aż mnie głowa swedzi kurrwa jego mać

Bonifacy69

2020-08-06, 02:29
Zginęli tam po prostu ludzie. Polacy czy ludzie innej narodowości, wyznania etc. Ludzie i to się liczy! Nie powinien nikt a tym bardziej marny polityk mordy wycierać sobie oraz dupy za przeproszeniem tym że ginęli tam ludzie. Każdy j***ny naziol i kacap powinien tam zapieprzać i zobaczyć co wujek Adolf narobił ludziom. Nie nawidze kurew niemieckich ani ruskich, sam bym im taki obozik urządził, z tą różnicą że zdychaliby odrazy. :-D

arekkomp

2020-08-06, 07:35
emperorzbigniew napisał/a:

k***a, ale to jest poprawnie. To dopełniacz słowa "romka".



ale o to właśnie chodzi. Napisałem przecież, że jest super poprawna politycznie - tak poprawna, że powinna się zastanowić nad tym, iż jeśli poprawnie użyje odmiany słowa rom w formie żeńskiej, w dopełniaczu to zdanie wyjdzie raczej śmiesznie.

i w sumie dobrze, mamy w necie się z czego nabijać.