18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Romantyk z zespołem

kubunciu • 2012-02-15, 16:03
Uroczy wierszyk :lodowka:

Gimbusom proponuję sprawdzić co to jest zespół tourette'a.
Ps Pozdrawiam wszystkich którzy przypie**olą się do powyższego komentarza, p*zda, k***a, ch*j.

FryzjerZG

2012-02-15, 16:10
wow ! autor wie co to zespol Touretta ! Ale widac wiedza jest swieza, skoro uwaza ze ktos moglby nie wiedziec czym ow zespol jest. Ogolnie kolego nie tlumaczy sie zartow zanim nie spojrzy sie na reakcje ludzi... Ale co Ci bede tlumaczyl, jak mialem 16 lat tez palilem kawaly ;)

kubunciu

2012-02-15, 16:19
Ciężko mówić o spaleniu kawału skoro komentarz jest na końcu. Ale widać FryzjerZG lubi zaczynać od dupy strony..
Zresztą chyba nie ma się co dziwić skoro w wieku 26lat nie umie odmienić nazwy zespołu.
W ramach uściślenia nie chodzi tu o sam zespół tourette'a tylko o koprolalię która jest jednym z jego objawów.

kaiel

2012-02-15, 16:38
a ja myslałem ,że to latawiec

Cudzołóżca

2012-02-15, 16:55
Zespół Torenta jest jak ktoś w ksionzce puszcza latawace

SzczypMojeSuty

2012-02-15, 17:25
k***a. Pierwszy komentarz od razu skok na autora :(

po...........cz

2012-02-15, 17:30
Wyrosłem chyba z jarania się przekleństwami, bo nie widzę w tym nic zabawnego.

MM90

2012-02-15, 17:51

irish

2012-02-15, 17:51
co ty jesteś jakiś pie**olnięty? dałeś obrazek to dałeś, jak ci sie nie podobają komentarze to nie odpisuj zamiast pie**olić że "imbusom proponuję sprawdzić co to jest zespół tourette'a.
Ps Pozdrawiam wszystkich którzy przypie**olą się do powyższego komentarza, p*zda, k***a, ch*j."

nie czytaj k***a, wiedz, debilu, że ten kto ma zrozumieć, zrozumie.
z gimnusami sie nie rozmawia i nie czyta sie ich, to ich karmi i motywuje.

szymeq

2012-02-15, 18:00
Cudzołóżca - po pierwsze masz ode mnie Piwo, po drugie uważaj na lekcji polskiego pisać tak w 3 klasie podstawówki to już nie jest zabawne

bloodwar

2012-02-15, 18:02
Ten zespół to jedna z naciekawszych "chorób" jakie wymyśliła ludzkość, osoby które na to "chorują" musża mieć kupę frajdy kiedy tak sobie klną na ludzi. Podobnie jak w przypadku nerwicy natręctw (typu sprawdzanie po sto razy czy zamknęło się drzwi, domykanie dziesiątki razy zamkniętego okna etc) podczas dyskretnej obserwacji ukrytymi kamerami NIE zauważono objawów "choroby" u osób, które znajdują się same w pomieszczeniu, dziwnym trafem osoba zaczyna przeklinać albo bawić się drzwiami dopiero, kiedy w pobliżu znajdują się jakieś osoby, szczególnie intensywnie w obecności osób, przy których powinny się zachowywać "normalnie" (w przypadku Touretta - szef w pracy, w przypadku nerwicy natręctw - osoby które śpieszą się w jakieś miejsce i czekają aż sto razy sprawdzimy zamknięte drzwi). Jedynym "prawdziwym" natręctwem jest mycie po sto razy rąk aż do zdarcia skóry, ale tylko dlatego, że osoby które to robią są świadome tego, że jeżeli nie przyjdą do towarzystwa z zakrawionymi rękoma to nikt nie zwróci na nie uwagi.

LTMek

2012-02-15, 18:04
Na górze róże,
Na dole chleb,
kubunciu hejtuje,
Bo to jest zjeb.

RmX

2012-02-15, 18:18
Tylko czemu gość z zespołem touretta wypowiada tylko przekleństwa?

sauerps

2012-02-15, 18:33
Hehehe dobry filmik;) k***a. p*zda, ch*j! Była kiedyś mowa o tej chorobie nawet w rozmowach w toku. dz**ka,wypie**alaj! Piwko leci, cwe*!

Takeda

2012-02-15, 18:50
sauerps napisał/a:

k***a. p*zda, ch*j! Była kiedyś mowa o tej chorobie nawet w rozmowach w toku. dz**ka,wypie**alaj! Piwko leci, cwe*!



Weź tak się nie podniecaj, bo bez zwalenia gruchy się nie obejdzie.