18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Romantyczny

meszamorum • 2011-09-09, 14:18
Zenon był niepoprawnym romantykiem. Jego niepoprawność polegała na tym, że na pytanie:"Co romantycznego najbardziej lubi robić" zawsze odpowiadał:"Miętosić cycochy!".
:cycki:

Ravager

2011-09-12, 15:48
Oj tam, oj tam, nie można przecież relacji z kobietami sprowadzać do miętoszenia cycuchów... To takie cholernie płytkie... Czy mężczyźni są płytcy i ograniczeni? Ja się tak nie czuję, dlatego oprócz bawienia się piersiami, lubię także np. złapać za tyłek, czy zabłądzić czymkolwiek innym gdziekolwiek indziej.

simba23

2011-09-14, 18:11
Ravager napisał/a:

Oj tam, oj tam, nie można przecież relacji z kobietami sprowadzać do miętoszenia cycuchów... To takie cholernie płytkie... Czy mężczyźni są płytcy i ograniczeni? Ja się tak nie czuję, dlatego oprócz bawienia się piersiami, lubię także np. złapać za tyłek, czy zabłądzić czymkolwiek innym gdziekolwiek indziej.



Relacje z kobietami oceniam tylko w jeden sposób... jak wszedł paluszek, to już z górki..

ritu4l

2011-09-14, 20:21
Z takim nastawieniem chłopaczki, to ja życzę wam długich i owocnych związków z własną kończyną, raczej na coś więcej liczyć nie możecie :D

simba23

2011-09-14, 23:06
torento napisał/a:

Z takim nastawieniem chłopaczki, to ja życzę wam długich i owocnych związków z własną kończyną, raczej na coś więcej liczyć nie możecie :D



Jestem jebaka, póki nie zrobię dzieciaka

EasyMedia

2011-09-15, 00:56
Doszukując się zabawnej części kawału, przez chwilę myślałem, że się rymuje. Ni w ch*j

Ravager

2011-09-15, 21:59
torento napisał/a:

Z takim nastawieniem chłopaczki, to ja życzę wam długich i owocnych związków z własną kończyną, raczej na coś więcej liczyć nie możecie :D



Jestem całkiem długo w całkiem udanym związku z dziewczyną. I uprzedzam wszelkie pytania:
- nie, nie ma fiuta;
- nie, nie jest płytka, tania, pusta, puszczalska, dupodajna, etc.;
- nie, nie zdradzam jej;
- mamy ze sobą o czym rozmawiać;
- mamy wspólne zainteresowania;
- związek nie sprowadza się tylko do fizyczności, proporcje są właściwe;
- nie czuję, by w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat relacja między nami mogła się zepsuć.

Patrizju

2011-09-15, 23:17
@up: Wychodzi na to, że r*chasz doskonale zachowanego truposza. tylko o czym wy rozmawiacie? :|

radziu88

2011-09-16, 10:07
Jestem całkiem długo...


A jesteś pewien , że ona jest???????

Ożeń się się a zobaczysz, no chyba ,że to twoja Matka, jeśli tak to dobrze trafiłeś od tego jest SADISTIK

Poprawka

sadistiC

~Conscribo

2011-09-16, 10:14
żal wam dupę ściska widzę :-/

radziu88

2011-09-24, 01:58
Lepiej żeby była ściśnięta żalem , niż rozepchana tak jak twoja ch*j wie czym , może gaśnicą?????

Atana

2011-09-26, 00:33
Niech sobie małego pomiętosi, a nie kobiece piersi ><