18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rolniczy atak na policjanta

PiotrusCinek88 • 2024-03-07, 16:38

Pan tutaj nie stał.

CzerstWybut

2024-03-08, 03:20
Trzeba być skończonym zjebem bez mózgu żeby sie dac tak urobic i cisnąć po rolnikach ze swojego kraju. Będziecie wpie**alać to co wam unia podstawi a w trakcie konfliktu zbrojnego będziecie żebrać żarcie po świecie niedojeby.

Z problemów gazowych się wykaraskaliśmy z ledwością to teraz ameby sie pchają do prolemów z żywnoscią i zależniają od dostaw zewnętrznych. Ja pie**ole w tym kraju ludzie sie nigdy nie nauczą.

Natiimar

2024-03-08, 03:30
envy13 napisał/a:

rolnicy w tym kraju są potrzebni jak k***ie majtki



Powiedział jedząc schabowe z ziemniakami i kapustą... zaraz zaraz... skąd to schabowe, skąd te ziemniaki? Aaaaa z Lidla

mazga50

2024-03-08, 05:46
Flora go zaatakowała...

Cryo

2024-03-08, 05:58
Nadeszła dobra zmiana, to i wróciły ubeckie metody

Trzeba jeszcze trochę poprawić


W mediach powiedzą, że dobrxy panowie policjanci zwracają portfele


Bo stał z polską, a nie ukraińską flagą?

MindlessPony

2024-03-08, 14:56
Rolnicy są potrzebni w tym kraju, potrzebne są sankcje na na rosję, jak i wszystko by Rosjanie nie mieli możliwości zbierania hajsu na kontynuację wojen. Nie potrzebni są jednak klerzy i ich skorumpowane środowisko, bo nie da się tych dzieciolubów kontrolować, a obstawiam, że ruscy wzamian za to że takiego klera nie wydadzą to urządzają sobie u nas życie by gromadzić budżet.

d-_-bE.Prigozhin61

2024-03-08, 20:14
majeńka napisał/a:

Nie jest ważne. W składzie rzekomego trybunału byli ludzie którzy sędziami nie są (według zarówno polskiego prawa jak i unijnego, co potwierdziły sądy i polskie i unijne).
Orku (czyli onuco) niefajny, a może by ci tak ktoś kazał wychowywać pasożyta jak cię ktoś w dupę zgwałci? Bo właśnie na to zasługujesz.
Biją się wyłącznie o kasę. Której to kasy dostają ogromne ilości z MOICH podatków (bo twoje są płacone w rublach). Ogólnie, 90% rolników jest tak potrzebna jak 100% kacapów.
Adekwatnym porównaniem byłyby protesty przeciw kacapskiej mobilizacji. Płacą ci za szczekanie przeciw, ale kiedy to ciebie zmobilizują inaczej zaśpiewasz.



Co ty pie**olisz prawniczki xddd

Ty głupia p*zdo aborcja w Polsce jest legalna właśnie przykładowo jeśli ciąża była z gwałtu

majeńka

2024-03-08, 20:55
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Co ty pie**olisz prawniczki xddd
Ty głupia p*zdo aborcja w Polsce jest legalna właśnie przykładowo jeśli ciąża była z gwałtu

Jest legalna ale nierząd PiS tego nie uznawał, przez co kilka kobit zmarło, wiele straciło zdrowie a jeszcze więcej zostało z bękartem z gwałtu który muszą wychowywać. A jeśli prokuratura słucha się towarzyszki Przyłębskiej a nie tego co w konstytucji i reszcie prawa, w praktyce jest nielegalna.

peterka84

2024-03-08, 23:46
envy13 napisał/a:

popłacz sobie jeszcze i napisz że rolników prowokowała policja, dlatego zrywali kostke brukową a inni czołgali sie naj***ni



O widzę wyznawcę tvn i tvp. Ten kto taki stolec wyhodował (tak to o tobie śmieciu bo widzę, że mało rozumiesz) powinien zdechnąć czym prędzej.

mit2

2024-03-09, 01:03
majeńka napisał/a:

A jeśli prokuratura słucha się towarzyszki Przyłębskiej a nie tego co w konstytucji i reszcie prawa, w praktyce jest nielegalna.


Czyli prokuratura towarzysza Bodnara jest również nielegalna.

Siriuz

2024-03-09, 01:41
Byłem na tym proteście. Oni nawet nie wjechali do miasta traktorami bo im nie pozwolili. j***nych trawniczków starali się nie deptać. Pod KPRM skomentowali tylko, że nikt nie chce do nich wyjść i poszli pod sejm. Atmosfera jak na pikniku, a wszyscy życzliwi dla siebie tak, że zacząłem się zastanawiać czy w Warszawie już samo chamstwo się ostało. Także tego... j***ć serduszkową zarazę!

d-_-bE.Prigozhin61

2024-03-09, 20:45
majeńka napisał/a:

Jest legalna ale nierząd PiS tego nie uznawał, przez co kilka kobit zmarło, wiele straciło zdrowie a jeszcze więcej zostało z bękartem z gwałtu który muszą wychowywać. A jeśli prokuratura słucha się towarzyszki Przyłębskiej a nie tego co w konstytucji i reszcie prawa, w praktyce jest nielegalna.



Nie pie**ol głupot. Łykasz lewacka propagandę i to jeszcze powtarzasz...

Ork.Fajny

2024-03-09, 22:42
majeńka napisał/a:

Nie jest ważne. W składzie rzekomego trybunału byli ludzie którzy sędziami nie są (według zarówno polskiego prawa jak i unijnego, co potwierdziły sądy i polskie i unijne).


Jakiego prawa? Które przepisy? Polskie prawo jest napisane na kolanie i każdy może je interpretować do woli. Tak jest właśnie z TK. Poprzednia ekipa interpretowała po swojemu. Nowa po swojemu. Kiedy koalicja PO-PSL odchodziła od władzy osiem lat temu pierwsza lekko otworzyła drzwi i interpretowała kwestie sędziów na swoją korzyść z tym mianowaniem na zapas tym którym kadencja się kończyła niedługo. Potem przyszedł PiS i z buta je otworzył.
Sądy w Polsce nie mogą orzekać konstytucjonaliści TK. Sądy w Polsce nie mają prawa oceniać ani legalności konstytucji ani ustaw, więc ten tekst że "potwierdziły sądy i polskie i unijne" tylko wybitnie świadczy że nie wiesz o czym mówisz i jesteś ofiarą ich politycznego sporu o stołki.



majeńka napisał/a:

Orku (czyli onuco) niefajny, a może by ci tak ktoś kazał wychowywać pasożyta jak cię ktoś w dupę zgwałci? Bo właśnie na to zasługujesz.


Podobna mi się jak kompletnie omijasz to że żadnego piekła kobiet od pięciu lat nie ma i nie było. Wybrałaś jakiś mały fragment żeby zagrać na emocjach.

Te oskarżenie o bycie ruską onucą jest śmiesznie głupie. Mój profil jest o jakieś 10 lat straszy niż zanim w Twoim głupawym towarzystwie oskarżanie o bycie ruskim agentem stało się mądra.

Teraz ja mogę Cię o coś oskarzyć i powiedzieć Ci żebyś szła strajkować w trakcie kolejnych epidemii jak typowy niedouczyny anty-szczep negujący naukę. Ale tego nie zrobię. Ty masz zero klasy. Ja mam tak 1/100 klasy.



majeńka napisał/a:

Biją się wyłącznie o kasę. Której to kasy dostają ogromne ilości z MOICH podatków (bo twoje są płacone w rublach). Ogólnie, 90% rolników jest tak potrzebna jak 100% kacapów.


Zaczynasz sama brzmieć jak jakaś ruska piąta kolumna z tym ciągłym rzucaniem o kacapach. Jak taki kiepski agent wpływu.
Biją się o kasę? Trochę jak Lempart z tym wszystkimi wpłatami młodych durnych dziewczynek które uwierzyły że umrą jutro bo wprowadzą karę śmierci za aborcję albo próbę kupna prezerwatywy...


majeńka napisał/a:

Adekwatnym porównaniem byłyby protesty przeciw kacapskiej mobilizacji. Płacą ci za szczekanie przeciw, ale kiedy to ciebie zmobilizują inaczej zaśpiewasz.


Aż tak Cię boli jak wytykam marszom feminazistek że są głupie albo cynicznie naciągają na hajs? Weź. NIE HISTERYZUJ KOBIETO.

azbdfcda

2024-03-13, 05:47
envy13 napisał/a:

rolnicy w tym kraju są potrzebni jak k***ie majtki



Co będziesz jadł jak ich nie będzie?