18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rolnictwo na najwyższym poziomie

koreapłn • 2013-05-06, 19:10
Można bez dopłat, można?

Bad_Motherfucker

2013-05-08, 17:01
Lordzik92 napisał/a:

,,Nowy wspanialy swiat" wg. Kima.... Macie tu idealny przyklad do czego prowadzi komunizm.



maciak napisał/a:

Żeby zobaczyć do czego prowadzi komunizm nie musimy patrzeć na Kima. Polska właśnie przez ten komunizm jest tak zniszczona i zacofana. Gdy reszta świata się rozwijała, my byliśmy zamknięci w szczelnym kokonie "lepszego świata". Teraz powoli bo powoli gonimy reszte świata, ale niestety u nas panuje przeświadczenie że taniej=lepiej. A jak widać czasem bardzo tanio=drożej, bo potem np. autostrady trzeba remontowac po 2 tyg. I nawt nie wina Tuska czy rządu, oni mało zrobili, ale coś się ruszyło. Teraz przydał by nam się rząd który odpowiednio i z twardą reką pokierowałby zmianami w administracji i gospodarce, no i oczywiście wywalczył większą niezależność w Unii.... bo zaraz znowu będzie komunizm....



Komunizm? Przecież w żadnym kraju, nigdy nie było komunizmu- Panowie, bez przesady... Mam nadzieję, że na maturze z WOS dowiecie się jaka jest różnica pomiędzy socjalizmem realnym, stalinizmem, maoizmem, leninizmem a komunizmem Marksa i Engelsa. Sam lubię hateować, ale zanim się zacznie to robić, to wypada choć trochę się przygotować...

tranzystor

2013-05-08, 17:25
AMerykanie i tak im zrzucą stonkę! :mrgreen:

LoL666

2013-05-08, 18:42
Pytanko takie - Jest gdzieś ta ich TV dostępna na żywo w necie lub do wyłapania z polskich platform satelitarnych ?

Lordzik92

2013-05-08, 18:48
Bad_Motherfucker napisał/a:





Komunizm? Przecież w żadnym kraju, nigdy nie było komunizmu- Panowie, bez przesady... Mam nadzieję, że na maturze z WOS dowiecie się jaka jest różnica pomiędzy socjalizmem realnym, stalinizmem, maoizmem, leninizmem a komunizmem Marksa i Engelsa. Sam lubię hateować, ale zanim się zacznie to robić, to wypada choć trochę się przygotować...



To czy tamto lezy na tych samych podstawach ktore uformowal glownie Marks (mozna by doszukiwac sie glebiej, na kim on sie wzorowal itp. ale to nie ma sensu)... Wiadomo ze zawsze sa roznice, ale korzenie te same...
By realnie podkreslic czemu te ustroje sa zle, napisze tak:
Bieda nie zasluguje na to by rzadzic, i nie naleza sie jej specjalne prawa z tego powodu, gdyz ta grupa spoleczna reprezentuje chciwosc i brak zrozumienia dla innych ludzi, ktorzy daza do czegos wiecej niz pieniedzy. TYLKO KAPITALIZM tworzy przyszlosc, socjalizm utrzymuje przeszlosc ktora powinna byla zginac by zrobic miejsce czemus lepszemu!
Mozna sie z tym klocic, ale czas weryfikuje wszystko... Ktos wspomnial o Tusku i ogolnie o naszym rzadzie i UE., wystarczy przeczytac choc jedna ksiazke o ekonomii by zauwazyc, ze ci ,,eksperci" gadaja propagandowe haselka, gdyz z realiami swiata nie ma to za wiele wspolnego... I finalnie, jeszcze za naszego zywota, zobaczymy katastrofalne efekty tych dzialan. Dla mnie jest straszne to, ze wazne stanowiska sa obsadzane ludzmi niekompetentnymi, ktorzy z tematem nie maja wiele wspolnego... Ale coz, lud glupi, to przyjmie i najwiekszy absurd jako jedyna prawde...

xS...........on

2013-05-08, 18:59
chociaż bezrobocia tam nie mają.

Bad_Motherfucker

2013-05-08, 20:19
Lordzik92 napisał/a:



To czy tamto lezy na tych samych podstawach ktore uformowal glownie Marks (mozna by doszukiwac sie glebiej, na kim on sie wzorowal itp. ale to nie ma sensu)... Wiadomo ze zawsze sa roznice, ale korzenie te same...
By realnie podkreslic czemu te ustroje sa zle, napisze tak:
Bieda nie zasluguje na to by rzadzic, i nie naleza sie jej specjalne prawa z tego powodu, gdyz ta grupa spoleczna reprezentuje chciwosc i brak zrozumienia dla innych ludzi, ktorzy daza do czegos wiecej niz pieniedzy. TYLKO KAPITALIZM tworzy przyszlosc, socjalizm utrzymuje przeszlosc ktora powinna byla zginac by zrobic miejsce czemus lepszemu!
Mozna sie z tym klocic, ale czas weryfikuje wszystko... Ktos wspomnial o Tusku i ogolnie o naszym rzadzie i UE., wystarczy przeczytac choc jedna ksiazke o ekonomii by zauwazyc, ze ci ,,eksperci" gadaja propagandowe haselka, gdyz z realiami swiata nie ma to za wiele wspolnego... I finalnie, jeszcze za naszego zywota, zobaczymy katastrofalne efekty tych dzialan. Dla mnie jest straszne to, ze wazne stanowiska sa obsadzane ludzmi niekompetentnymi, ktorzy z tematem nie maja wiele wspolnego... Ale coz, lud glupi, to przyjmie i najwiekszy absurd jako jedyna prawde...



Tak szczerze, to kapitalizm wcale nie jest taki dobry (chyba, że "kapitalizmem" nazywasz liberalizm w ujęciu gospodarczym). A (nie broniąc nikogo) nasi eksperci wcale nie są aż tacy źli -jak na system prawny obowiązujący w Polsce. To prawo jest złe, nie ludzie...

Cross

2013-05-08, 20:37
Czy tylko mi koreański przypomina dźwięk jednocylindrowego motocykla?

krysteq

2013-05-08, 23:13
k***a jak oni uprawiają tą ziemię?!

Nihil

2013-05-08, 23:20
Ja tam się dziwie jak to możliwe aby na takim komunistycznym zadupiu był prąd, paliwo i internet. Nie mówiąc o ziemniakach :O

vonFuchs

2013-05-09, 01:27
Ciekawe czy im też hamerykanie zrzucają stonkę...

samo zło

2013-05-09, 08:42
może i stać mnie na traktor ale na rope już nie ,moje zdanie jest takie; unia niech już nam nie pomaga niech tylko nie przeszkadza