18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rok 2012 oczami gracza

Calios20 • 2013-01-02, 22:16
Naprawdę zajebiście zrobione podsumowanie roku 2012




Lista gier w komentarzach

JcS

2013-01-03, 23:46
Calios20 napisał/a:



kondolencje twoim starym za spłodzenie takiego syfu


Nie rozumiem...
sugerujesz, że jesteśmy rodzeństwem?

Frostbourn napisał/a:



Te "pedaly" na graniu zarabiaja calkiem sporo. Ale oni mysla, a ty dalej gnij na magazynie.



opowiadaj mi ile zarobiłeś i o co Ci chodzi;)

Dzichader

2013-01-03, 23:56
Jaki niby to gracz co gra w wyłącznie tytuły konsolowe?
Dobry rok był. Co prawda jak co roku za dużo na gry hajsu poszło, ale warto było.

Nu...........ma

2013-01-04, 00:04
JcS napisał/a:

Kondolencje dla skiśniętych jaj tych pedałów, którzy się tematem podjarali. k***a dzieciaki uwierzcie - gdzieś tam na zewnątrz, poza komputerem, jest lepszy świat!




Jeśli według ciebie granie jest pedalstwem to kondolencje dla twoich rodziców za wydanie na świat takiej biedy intelektualnej.

abecaduo1337

2013-01-04, 00:04
@JcS idac tym tokiem rozumowania, kazdy kto ma jakies hobby, filatelista, pilkarz-amator czy k***a astrolog samouk to pedaly ze scisnietymi jajkami nie majace zycia D:

gry jak gry, kazdy ma cos co lubi robic w wolnym czasie, ale wszystko musi byc z umiarem

PRG

2013-01-04, 00:22
Ile pie**olonych hejterów marnujących całe swe zycie przed komputerem.

Qustars

2013-01-04, 00:41
PRG napisał/a:

Ile pie**olonych hejterów marnujących całe swe zycie przed komputerem.



A ty jakie masz hobby? Pewnie marnujesz życie na równie niepotrzebnych światu zajęciach. Hobby to hobby. Przynajmniej gry rozwijają zdolności myślenia (strategie, rpg) i refleks (fps). Lepsze to niż picie wódy pod trzepakiem. Swoją drogą wolny czas poświęcam grom, jak i chodzę na siłownie, spotykam się ze znajomymi. A co najważniejsze: mówisz o marnowaniu życia przed kompem, to co tu robisz? Może i nie grasz, ale pewnie włóczysz się po stronach w każdej wolnej chwili, bo na gry jesteś, że tak powiem, zbyt mało światły. Pozdrawiam, gracz.

RmX

2013-01-04, 01:10
PRG napisał/a:

Ile pie**olonych hejterów marnujących całe swe zycie przed komputerem.



No i co będziesz miał z tego po życiu?
Lepiej pograć

JcS

2013-01-04, 01:25
Dzieciaki nie podniecajcie się. W czasach jak net był na impulsy, co weekend biegaliśmy z ziomkami z całymi kompami i kineskopowymi monitorami, żeby zrobić lana i pograć ze sobą. Do tej pory lubię w zimowy wieczór pograć w jakąś dobrą strategię. Ale to co Wy tu uprawiacie, to jakiś onanizm mi nieznany. Jakie podsumowanie roku? Jakie spisy gier? Jak lubisz zagrać czasem, to zagraj a się tym nie masturbuj. Zmarnujesz życie człowieku

PRG

2013-01-04, 02:11
^
dokładnie
hobby to hobby, fanatyzm to fanatyzm

moonmaker05

2013-01-04, 08:58
ciekaw jestem czy ktoś na świecie grał w te wszystkie gry - jeśli jest taki ktoś to mu współczuje... grac we wszystko co popadnie to głupota, ja grałem w 5 gier które są wymienione w filmiku i jeszcze 3 które nie zostały wymienione...

Pa...........na

2013-01-04, 12:22
Zgrzewa piwa i pakiet AK-47 za żywe trupy(The Walking Dead). Polecam wszystkim, pozycja od studia Telltale Games przez wiele serwisów została uznana grą roku a moim skromnym zdaniem należało się. Dorosłość tytułu powala o ziemie, a szanujący się użytkownik sadola będzie zadowolony niczym w przedszkolu na świątecznej gwiazdce :mikolaj:

beowulf111

2013-04-09, 21:43
JcS napisał/a:

Kondolencje dla skiśniętych jaj tych pedałów, którzy się tematem podjarali. k***a dzieciaki uwierzcie - gdzieś tam na zewnątrz, poza komputerem, jest lepszy świat!


taaa lepszy świat dobre,tusk i jego machloje wole tu zostać