18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzinnie

Glugsti • 2013-08-23, 15:17
Rozmowa na głośnomówiącym ojca z mamą

-Kiedy będziesz?
-Już za chwile wyjeżdżam, a co?
-No bo czekamy na ciebie
(tu matka myśli, że o jak miło i próbuje wyłudzić jeszcze więcej miłych słów z tekstem)
-A kto najbardziej?
-W sumie to chyba łazienka do posprzątania

SKR

2013-08-24, 10:20
krata dla starego !

Plecionkarz

2013-08-24, 10:38
Bardzo ch*jowe jest takie wyłudzanie miłych słów na każdym kroku. Jestem brzydka/ gruba/niska żeby ktoś powiedział och wcale nie, komu ja się mogę podobać żeby usłyszeć och oczywiście że mi. A najgorsza tego typu sytuacja była jak dziewczyna mi napisała:
-to cześć ja już ci nie będę przeszkadzała
-no to cześć
-dlaczego napisałeś cześć? powinieneś powiedzieć: oj nie mów tak, wcale mi nie przeszkadzasz, cieszę się, że ze mną rozmawiasz.

Dobrze jej pojechał ten ojciec, takie zachowanie trzeba wykorzeniać.

kroplowa

2013-08-24, 11:05
@up, powodzenia w małżeństwie.

Zembowy Wruzek

2013-08-24, 12:49
@Plecionkarz

Rozmowa ojca z matka, czyli wez pod uwage ze sa wiele lat ze soba i czasami taki maly mily gest daje bardzo duzo. Wykorzeniac to powinno sie "Badboy'i", czyli zachowanie o ktorym piszesz.

I zapamietaj sobie ze kobieta to nie kumpel, chyba ze byles w gej-zwiazku.

Caban1908

2013-08-24, 14:24
@up

Zamknij mordę pantoflarzu.

Zembowy Wruzek

2013-08-24, 15:03
caban1908 napisał/a:

@up

Zamknij mordę pantoflarzu.



Kolejny walacy konia internetowy rycerz :lol:

xe...........is

2013-08-24, 16:17
@up
Pięknie to ująłeś ;)

Caban1908

2013-08-24, 18:05
Zembowy Wruzek napisał/a:



Kolejny walacy konia internetowy rycerz :lol:


niestety w przeciwieństwie do ciebie mam dziewczynę, więc zamknij mordę kolejny pantoflarzu ;)

Sa...........ah

2013-08-24, 18:26
Ale ja tam rozumiem Plecionkarza. Przykładowa rozmowa:
"Ładnie wyglądasz"
"Nieprawda, mam nadwagę, nieułożone włosy i jestem brzydka"
"No fakt, w sumie to jesteś grubą, owłosioną świnią"
I w tej chwili następuje spektakularny plask w twarz i obraza majestatu. I weź tu zrozum.
A ojciec dobry ripościarz! :-D

Plecionkarz

2013-08-24, 20:06
Ja już za dużo razy nasłuchałem się takiego jojczenia o czyichś wadach, wyimaginowanych tragediach osobistych, depresjach żeby kolejny raz brnąć w taką znajomość. Pożytku z czegoś takiego nie ma żadnego, same straty i zepsuty humor. Jest dużo pogodnych dziewczyn przy których można zapomnieć o tym co wk***ia zamiast marnować czas na zapłakaną melepetę próbującą w sztuczny sposób wyhodować sobie poczucie, że jest niepowtarzalna dla kogoś.

Zembowy Wruzek napisał/a:

I zapamietaj sobie ze kobieta to nie kumpel, chyba ze byles w gej-zwiazku.



Pewnie jesteś jednym z tych buców którzy stosują się do wszystkich internetowych rad z serii: "prawdziwy mężczyzna powinien" żeby się podlizać jakiejkolwiek która cię zechce. Nie będę się starał ci tutaj odpyskować bo będąc miękką fają dostosowującą się do każdego humoru jakiejś baleriny sam sobie sp***olisz psychikę.

Zembowy Wruzek

2013-08-24, 21:41
Plecionkarz napisał/a:

będąc miękką fają dostosowującą się do każdego humoru jakiejś baleriny sam sobie sp***olisz psychikę.


Zgadzam sie w 100% ale troche czytania ze zrozumieniem, napisalem czasami a nie ze caly czas.

xXDoggXx

2013-08-24, 21:49
rozj***ło mnie :D browar dla starego

gutek9007

2013-08-24, 23:21
bez obrazy, zj***ni rodzice .

Małolata

2013-08-25, 11:48
Plecionkarz napisał/a:

A najgorsza tego typu sytuacja była jak dziewczyna mi napisała:
-to cześć ja już ci nie będę przeszkadzała
-no to cześć
-dlaczego napisałeś cześć? powinieneś powiedzieć: oj nie mów tak, wcale mi nie przeszkadzasz, cieszę się, że ze mną rozmawiasz.



A mnie wkurza, jak z kimś rozmawiam (za pomocą komunikatora/pisząc smsy) i ta osoba cały czas odpisuje ze sporym opóźnieniem, co mi ewidentnie wygląda na to, że mój rozmówca jest zajęty, więc oznajmiam mu, że kończę, bo nie chcę przeszkadzać, po czym pada odpowiedź: ależ skąd! Nie przeszkadzasz. Czy inne sugerujące też, ze focha złapałam, albo co.
A ja zwyczajnie nie lubię rozmawiać z kimś, kto nie ma dla mnie czasu, bo to krępujące i wolałabym dostać w odpowiedzi: to ok, miłego dnia/ potem pogadamy, a nie takie pieprzenie. :(


Bądźmy dla siebie mili na siłę i pokaz - narzekajmy, że ludzie robią coś co nam nie pasuje, ale im o tym nie chcemy mówić, bo po co mają wiedzieć...