18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzinna sprzeczka

~_Yarko_ • 2022-12-14, 09:17
Wynik nieporozumienia: -3 i 3/4


Info:

NoYes

2022-12-14, 15:44
Powien Wam , ze bebechy na zewnatrz nie robia na mnie takiego wrazenia jak ten filmik

razak

2022-12-14, 15:46
Hexagon napisał/a:

ile pestek maił w tym magazynku ?



12 wystrzelił, mógł mieć więcej

smc

2022-12-14, 16:19
Bohaterska onuca strzela do dziewczyny...

Siriuz

2022-12-14, 16:54
kruszymordziec napisał/a:

Ta "laska" na zdjęciu miala jakieś 40kg mniej albo potrafiła się nieźle ustawić do selfiacza



Ta o której piszesz zmarła później w szpitalu. Dostała "tylko" jedną kulkę. Ta ze zdjęcia schowała się za vanem i tam została zastrzelona.

Sraj1

2022-12-14, 16:56
Ogólnie dostać postrzał w łeb i przeżyć to może tylko zmywara. Zgadnijcie dlaczego.

nebelwerfer

2022-12-14, 17:57
Siriuz napisał/a:

Ta o której piszesz zmarła później w szpitalu. Dostała "tylko" jedną kulkę. Ta ze zdjęcia schowała się za vanem i tam została zastrzelona.



tak było, swoją drogą to ona właśnie tak darła kapcia jak dostał pierwszy typ. Świetna strategia z tą ucieczką za vana wybrała, a potem wychylenie się w ostatniej chwili żeby sprawdzić co się dzieje to też majstersztyk. Gdyby nie jej cień nie zauważyłby jej i by żyła. Chyba ,że miał X-ray'a to ch*j nic by jej nie pomogło.

Siriuz

2022-12-14, 20:13
nebelwerfer napisał/a:

tak było, swoją drogą to ona właśnie tak darła kapcia jak dostał pierwszy typ. Świetna strategia z tą ucieczką za vana wybrała, a potem wychylenie się w ostatniej chwili żeby sprawdzić co się dzieje to też majstersztyk. Gdyby nie jej cień nie zauważyłby jej i by żyła. Chyba ,że miał X-ray'a to ch*j nic by jej nie pomogło.



Nawiasem mówiąc, 24 lata, troje dzieci - chłopiec i dwójka niemowląt

kokos_123

2022-12-15, 19:15
Ci co mieli trochę instynktu przetrwania, sp***olili po pierwszym strzale i nic im się nie stało.

Ta co się pochyliła nad pierwszy postrzelonym, chyba uwierzyła że jest kobietą i nikt jej nie ma prawa zaatakować (ale wyszło inaczej).

Monczka

2022-12-18, 21:11
Efek działań jegomościa z filmu powyżej



Wiem że późno ale lepiej późno niż wcale :)