18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzinna atmosfera i sportowe emocje w Krośnie Odrzańskim

Quintessential • 2012-06-10, 14:51
Kolejny materiał ze strefy kibica. Tym razem Krosno Odrzańskie...


Nabs

2012-06-10, 16:54
O to dość blisko mnie. Ale fakt, w krośnie niestety sporo ludzi to zwyczajne bydło..

DiesIrae

2012-06-10, 16:56
Dopiero 2 dni minęły a już tyle dobrego materiału. Chwalmy EURO :)

vajron

2012-06-10, 17:12
Jak ktoś spuści wpie**ol ochronie to zaraz "co za bydło, powinni ich zlać jak świnie" a jak by ochrona skopała tego typa to zaraz by było, że kibole angażują się w akcje charytatywne, jak można ich bić i że oni to potulni jak baranki, tylko Tusk wszystko sfingował...

Tak swoją drogą śmieszą mnie ludzie, którzy bronią kiboli mówiąc, że się udzielają charytatywnie. Pedały też się udzielają charytatywnie i to nie powód żeby ich tolerować. Mówicie, że to margines kiboli się tak zachowuje. Nie, to margines kiboli jest spokojny i się udziela charytatywnie, 98% z nich to zwykłe łyse tępe p*zdy, które atakują ludzi bez powodu, bo jakoś sobie trzeba przedłużyć, jak bozia sprzętem nie obdarzyła. Szczam na kibolstwo, jak ktoś ich próbuje bronić, polecam przyjechać do Łodzi i się przejść wieczorkiem samemu po Limanowskiego czy ogólnie po centrum (w łłodzi w przeciwieństwie do innych miast, najbiedniejsi mieszkają w centrum. Piotrkowska super, ale tylko skręcisz i wchodzisz do krainy żuli i kibolstwa)
Pozdrawiam i ch*j w dupę łysym. Niech się pieszczą ze sobą nawzajem i niech stąd wypie**alają, nikt ich w naszym kraju nie chcę.

A i dodam, że ci, którzy nie napie**alają bez powodu policji, ludzi itd, udzielają się charytatywnie - to kibice. Kibole to właśnie cała reszta, która kocha swoją drużynę, a żadnego zawodnika nie zna, a na mecz idą spuścić wpie**ol przestraszonej ochronie. 98% tych biednych, udręczonych przez media kibiców "patriotów" taka właśnie jest.

Stranuh

2012-06-10, 17:26
Czemu w taki chwilach "ochrona" jaka by nie była, nie ma przynajmniej pistoletu na kulki gumowe i w takich momentach napie**alać. Jednocześnie powinna być ustawa, że jak jakiś kibol umrze to ch*j z nim mógł być grzeczny... :evil:

qbamatus

2012-06-10, 17:32
Ochrona ochroną, ale te bydlaki powinny być odstrzelone

Galazka

2012-06-10, 18:24
Tylko ze ochrona nie moze uderzyc nikogo ;o

ru_ziolo

2012-06-10, 18:24
Ja pie**ole niedosc, ze kolo FKR mieszkam to jeszcze na sadisticu te cioty mnie dopadly. Nauczcie sie cepy jezdzic samochodami a nie na rondzie kolo MC i castoramy w Zielonej Góze pod prad napie**alacie !!!

enzovsky

2012-06-10, 19:20
HAHA proszę policje, k***a jaką policje, jak tam stali i przyglądali się

Samuelix

2012-06-10, 19:36
Aż muszę sie wypowiedzieć.
Sam niekiedy pracuję na imprezach masowych z ochrony, spędziłem już dość czasu by mieć na ten temat coś do powiedzenia.
Najczęściej dowódcy nie wybierają osób do służb porządkowych (formacji zółwi i tych od niemiłych zajść). Tylko wybierają swoich kolegów takowych emerytów, dziadków który jadąc busem do roboty napie**alają 3 piwka w palnik i myślą że będą silni bo dostaną kamizelkę, kask, i jolkę (czyt. gumową pałkę). Do tego są różne firmy które działają całkiem inaczej, np. firma Scorpion - tam jest właśnie hierarchia znajomości, wielkie gówno, szajs i kasa słaba. Do tego na meczach, dajmy na to Derbach było 10 osób służb porządkowych (zółwi) gdzie powinno się dostać sprzęt w ilości , przynajmniej 5 tarcz i z 2 gazy, a były tylko 3 tarcze. Zaś w firmie Wolf Security, czeka się tylko aby komuś na boku przyłożyć podeszwę do pyska i na stare lata dopieścić serducho adrenaliną. Zaś w G4S jest profesjonalizm, dokładnie nie wiem, ale chyba jedna z lepszych grup. Ale najwięcej tutaj jest problemu z wybieraniem tych emerytów do drużyn "taktycznych" (od niemiłych zajść).

Miałobyć "Najczęściej dowódcy nie wybierają pasujących osób do służb porządkowych"

lapps

2012-06-10, 19:59
vajron napisał/a:

Jak ktoś spuści wpie**ol ochronie to zaraz "co za bydło, powinni ich zlać jak świnie" a jak by ochrona skopała tego typa to zaraz by było, że kibole angażują się w akcje charytatywne, jak można ich bić i że oni to potulni jak baranki, tylko Tusk wszystko sfingował...

Tak swoją drogą śmieszą mnie ludzie, którzy bronią kiboli mówiąc, że się udzielają charytatywnie. Pedały też się udzielają charytatywnie i to nie powód żeby ich tolerować. Mówicie, że to margines kiboli się tak zachowuje. Nie, to margines kiboli jest spokojny i się udziela charytatywnie, 98% z nich to zwykłe łyse tępe p*zdy, które atakują ludzi bez powodu, bo jakoś sobie trzeba przedłużyć, jak bozia sprzętem nie obdarzyła. Szczam na kibolstwo, jak ktoś ich próbuje bronić, polecam przyjechać do Łodzi i się przejść wieczorkiem samemu po Limanowskiego czy ogólnie po centrum (w łłodzi w przeciwieństwie do innych miast, najbiedniejsi mieszkają w centrum. Piotrkowska super, ale tylko skręcisz i wchodzisz do krainy żuli i kibolstwa)
Pozdrawiam i ch*j w dupę łysym. Niech się pieszczą ze sobą nawzajem i niech stąd wypie**alają, nikt ich w naszym kraju nie chcę.

A i dodam, że ci, którzy nie napie**alają bez powodu policji, ludzi itd, udzielają się charytatywnie - to kibice. Kibole to właśnie cała reszta, która kocha swoją drużynę, a żadnego zawodnika nie zna, a na mecz idą spuścić wpie**ol przestraszonej ochronie. 98% tych biednych, udręczonych przez media kibiców "patriotów" taka właśnie jest.



a skad wiesz, ze oni sa "kibolami"?? sam mowisz, ze w lodzi jest mnostwo patologii. jakbys sie czul jakby kazdego zula w polsce nazywalo sie lodzianinem czy lodziakiem?? chyba, ze kibol to po prostu synonim agresywnego osobnika, bo 90% osob ktorych masz na mysli nigdy nawet na stadionie nie bylo. w tym momencie to ty brzmisz jak frustrat, ktory musi sobie wydluzac jezdzac po "kibolach" w internecie bo w realu boisz sie im w oczy spojrzec. co dopiero cos powiedziec

Kemal

2012-06-10, 20:02
Jakiś osiłek leje ochroniarza a jego kolega po fachu zamiast pomóc w 0:13 ucieka jakby go niedźwiedź gonił...

ZnanyJakoZaganiacz

2012-06-10, 20:04
Zamordować gnojów i zwierzęta ociekające testosteronem który zastępuje im funkcje mózgowe..

hycel

2012-06-10, 21:11
Oj tam, oj tam. Niemce śmieciły na stadionie, to dopiero skandal.

buer2008

2012-06-10, 23:06
Ale przegapiłem, oglądałem mecz w domu! A facet mówiący przez mikrofon to chyba z tvn, widzi co się dzieje a mówi że nic się nie dzieje ;-)

LICH0

2012-06-10, 23:51
Co w tym dziwnego przecież oni nie przyszli na mecz tylko szukać problemów.... :homer: łyse pały po siłowni..