18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzinka.cbl

maciej.stolik • 2017-04-04, 03:08
"Miłość rodzicielska to uczucie najsilniejsze i bezwarunkowe, jakim rodzicie obdarowują swoje dziecko"


miskolargol

2017-04-04, 15:05
po komentarzach widac,ze na sadolu raczej 5-10-15....a w zasadzie wiekszosc nie zakmini o co mi chodzi..

Nagar1

2017-04-04, 15:07
ja pie**ole r*chaja sie a potem k***a nie chca dziecka zajebac ich w ch*j za to ze teraz dzieckiem nie potrafia sie opiekowac jak tego co 2 latke zaj***ł sk***esynswo nic wiecej poj***ne ludzie k***a rucjac sie ccha a potem p*zda ojciec tez dobry smieje sie i aswoje dziecko zostawia jakim trzeba byc samulubnym sk***esynem zeby tak postepowac... zajebac takich rodziców k***a poj***ne to k***a mac wszystko jasny ch*j to zem sie wk***ił....

natking

2017-04-04, 15:10
Przeciąć dziecko na pół i dać każdemu po połowie do opieki :)

Ptk_k21

2017-04-04, 15:30
Po samym sposobie rozmowy słychać kto zaj***ł związek i kto skad jest.

PierreDolish

2017-04-04, 16:38
xRay0n napisał/a:

Dla kobiet dziecko jest jak karta przetargowa, jak można krzywdzić tak małą istotę krzykiem albo pchaniem wózka na siłę przez próg. Nie rozumiem też dlaczego ojciec nie potrafi zabrać dziecka i powstrzymać dalszej dyskusji, czy on nic nie czuje do swojego potomka. Tragedia, żal mi dziecka. Mam własne dziecko i żonę, nigdy nie krzyczymy na siebie przy dziecku.



"Odj***ła się" czyli szła na randkę z kolejnym Sebiksem, a dzieciak był tylko przeszkodą... Dla dobra dziecka powinien ustąpić idiotce, dla swojego dobra nie dawać wejść sobie na głowę. Szkoda małego, już lepiej zabraliby go do rodziny zastępczej...

Spedi

2017-04-04, 16:43
fajnie sie zasmial na koniec :D
matka widac wulgarna jak ... mile przywitanie
jesli sad wyznaczyl im tygodnie opieki
a jego tydzien nie przypada i nie jest ugodowy to nie musi opiekowac sie malym
i matka w tygodniu opieki w pelni prawnie odpowiada za bachora :D
koles na luzie podszedl.
Szkoda dzieciaka i na koniec widac jak maniura rozryczala sie bo popsul jej plany :D

Blasius88

2017-04-04, 17:15
Citroen creativ patolożi

barszczzuszkami

2017-04-04, 18:43
Nie każdy dojrzał do ojcostwa, gość chce zrobić jej na złość. Panienka myślała, że gość zmięknie jak mu postawi dzieciaka pod drzwiami i każe się nim opiekować. Nie może być tak, że da sobie wejść na głowę. Jeżeli mają dzieloną opiekę to co w ty dziwnego, że gość nie chce się dzieckiem zająć, tym bardziej, że najwyraźniej przyprowadziła je bez uprzedzenia.

jaszczomb69

2017-04-04, 18:56
Nie znamy całego obrazka, może ona chciała mu odebrać prawa rodzicielskie, a teraz nie chce się zajmować dzieckiem i to jest swego rodzaju zemsta. W każym razie nie bronie "tatusia" tylko próbuje jakoś inaczej na to spojrzeć.

kalijanek

2017-04-04, 19:12
moja matka zawsze mówiła o mnie po imieniu a nie "dziecko" więc dla mnie wszystko jasne, szkoda dzieciaczka, ojcu się nie dziwie, może to nawet nie jego

westh

2017-04-04, 19:38
ch*j nie ojciec

qwerq221

2017-04-04, 19:40
Raduje się moje serce, że patola się gnębi :) ale żal mi w ch*j dziecka.

klaszak

2017-04-04, 20:03
Fajne masz te relacje z żonką

TheManWithOwl

2017-04-04, 20:46
k***a patrzeć się na to nie można. Nie dość że nagrywa pionowo to jeszcze nic nie widać.
no

Kusiello

2017-04-04, 21:51
typiara wyjebka i byle by sie pozbyc problemu bo(znajdź wymówkę)
typek nie weźmie bo nie jego termin...
i weź tu człowieku bądź mądry.. dziecko się nie pchało na świat.. wali mnie co było powodem rozstania.. i teraz ch*jnia nikt się nie zajmie bo nie... dla mnie frajda sadol powróci za kilkanaście lat jak to dzieci będą bić rodziców za wychowanie.. heh..