18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzinka patusów

maksymilian45 • 2014-07-23, 17:21
Nie wiadomo o co im chodzi...

bloodwar

2014-07-23, 18:10
Jakby mieszkali w Polsce to by dostali Virtuti Cebulari a tak niestety, co najwyżej darmowy kupon do McDonalda :)

Z drugiej strony - co stało na przeszkodzie autorowi żeby trochę zwolnić i wjechać na ten swój pas ZA pickupem???

Re...........ms

2014-07-23, 20:17
no kobitka ewidentnie ma pms a i jej facetowi się udzieliło.

makabrax

2014-07-24, 16:28
@bloodwar
w pewnym momencie wygląda coś jakby zwalniał, tylko że pickup też zwalnia...
ch*j wie

mazin

2014-07-25, 05:14
Baba twierdzi, że prawie zabił jej psa. Prawdopodobnie chodzi o to, że psa ma na pace i biedactwo prawie zgineło od wymuszonego hamowania. Moim zdaniem drogowa łąjza z kamerką trafiła na pie**olniętą i mamy taki materiał ;-)

KingOfDarkness

2014-07-25, 09:41
@mazin: Wymuszone hamowanie? weź przestań :D Zobacz ile miejsca jest między samochodami kiedy autorowi nagrania udaje się w końcu zmienić pas - wystarczy puścić gaz, ale zamiast tego, ten zjeb z suv'a dodał gazu żeby później ostro zahamować i jebnąć po klaksonie ;]

Sk***iel na pewno ma polskie korzenie... ile takich sytuacji mam codziennie na drodze.... spinają dupy, przyspieszają jak wrzucisz kierunkowskaz żeby tylko cie nie wpuścić. A jak uda ci sie zmienić pas to trąbią, że "o k***a, ale sprowokowałeś niebezpieczną sytuacje, a ja chciałem cie nie wpuścić, BO CO SIE BEDZIESZ PRZEDE MNIE Wpie**alAŁ?!" a następnie zwalniają... już im sie k***a nie spieszy? Tępe ch*je....

Ostrovsky

2014-07-25, 10:05
1:43 Polski Akcent O Boże :)

Ecne

2014-07-25, 16:33
ja powiem szczerze że najwiekszy problem widze w nagrywającym, bo zamiast zwolnic i wjechac za autem to przyspiesza zeby wjechac przed niego, tak sie k***a nie robi. tez nie lubie jak mam pusta droge a jakis buc wbija mi sie przed maske, ja k***a czekam jak mam zamiar zmienic pas, nie wiem gdzie mieszkacie, ale na slasku w gliwicach na bank ktos mnie wpusci w takich sytuacjach, jest milo i przyjemnie. ja wpuszcze ale nie jezeli przede mna jest wolna droga, bo wiem ze raczej jezdze troche szybciej a nie chce potem byc zmuszany do wyprzedania goscia ktorego przed chwila wpuszczalem.

niemail

2014-07-26, 16:49
nie biją się, nikt nie strzela- nie oglądać