18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzina ocalona przez sąsiada przed pożarem

ralfik111 • 2016-05-24, 16:51
Zaradny sąsiad pomoże w każdej okoliczności



SzaraStronaMocy

2016-05-24, 17:43
Co się dziwić że pomaga w końcu kochanka mu płonie :P

nowynick

2016-05-24, 18:08
Up
Ile zrzedzic można? Typowa baba. To nie pasuje, tamto tymbardziej a tamto w ogole do dupy... masz k***a okres cały miesiąc czy się z wszystkiego dojebujesz tutaj bo nie masz do kogo w prawdziwym z życiu?

SzaraStronaMocy

2016-05-24, 18:24
@up
Mam was gimbusiarskie stulejarze :) Byłam, jestem i będę legendą i wspomnę ci te słowa za jakiś czas. Tak wiem, legendą kuchni i królową gał bla bla bla widzisz o to w tym chodzi :) Hejt to najlepsza reklama a wy mi ją dajecie pelikany sadolowe :amused:

Ty...........ta

2016-05-24, 18:28
@SzaraStronaMocy
Czym k***a byłaś ?

krzyks

2016-05-24, 19:07
TytanowaPyta napisał/a:

@SzaraStronaMocy
Czym k***a byłaś ?



Sam sobie odpowiedziałeś... :kawa:

nowynick napisał/a:

Up
Ile zrzedzic można? Typowa baba. To nie pasuje, tamto tymbardziej a tamto w ogole do dupy... masz k***a okres cały miesiąc czy się z wszystkiego dojebujesz tutaj bo nie masz do kogo w prawdziwym z życiu?



Szczęśliwie typowa baba dała się sprowokować.... wiesz, takie zawsze muszą mieć ostatnie zdanie, nie myślą tylko, czy mądre... oczywiście nie w tym temacie padły te słowa, ale kto chce, to znajdzie... :kawa:

Toolpa

2016-05-24, 19:25
Nosz k***a w końcu tego ch*ja od mocy zbanowali, bo przecież ileż można czytać to gówno co tu płodzi... Odzyskuję wiarę w adminów/modów ;)

DaWeed

2016-05-24, 19:39
Litra Finlandii dla metalowego za zgaszenie tego umysłowego kiepa :mrgreen: Nareszcie! :hurra:

[ Komentarz dodany przez: Metalowy_Sadysta: 2016-05-24, 20:14 ]
Za bardzo wk***iała, to się doigrała. :kawa:

krzyks

2016-05-24, 19:47
Toolpa napisał/a:

Nosz k***a w końcu tego ch*ja od mocy zbanowali, bo przecież ileż można czytać to gówno co tu płodzi... Odzyskuję wiarę w adminów/modów ;)



Takie idiotki wystarczy podejść..... same się podkładają... heh.. znajdziesz.... 8-)

barszczzuszkami

2016-05-24, 20:43
I szarej zablokowali możliwość pisania postów za multikonto :D Brawo, brawo, brawo ~Metalowy_Sadysta