18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzenie w kiblu

T3RMINATOR • 2024-04-25, 22:59
Cud narodzin po chińsku.


Heliar

2024-04-25, 23:07
I tak powstał "gówniak"

Aleo

2024-04-25, 23:09
Biedne maleństwo :(

vladok

2024-04-25, 23:14
Ale co? - do kibla nie trafiła?

Driver19cm

2024-04-25, 23:21
Jest zdjęcie po narodzinach






ibrahim

2024-04-25, 23:22
Pewno na usg wyszło , że to dziewczynka......zyeby pie**olone.

baronturbina

2024-04-26, 00:17
Heliar napisał/a:

I tak powstał "gówniak"


Masz niebywałą wiedzę w temacie. Rodzice pokazali ci foty z porodówki?

hokej1986

2024-04-26, 01:27
Driver19cm napisał/a:

Jest zdjęcie po narodzinach



Son Goku

Antoni79

2024-04-26, 07:10
majeńka napisał/a:

A co to ma do lewactwa? U nich faktycznie jest zwyczaj pozbywania się dziewczynek; zwykle przez aborcję ale często też przez porzucanie po porodzie. I to się dzieje na masową skalę: jest 118 samców na 100 kobiet.



Baba to i w Polsce problem. I to duży społeczny problem. Chłopaka normalnie ubierzesz, normalnie porozmawiasz, jak skończy normalną szkołę to pójdzie normalnie do pracy i za pierwszą wypłatę kupi sobie samochód. Pojedziesz z nim na wycieczkę, na ryby, pograsz w karty. Cieszę się, że mam trzech synów i że loteria się nie udała. Z babą masz non stop fochy. A to źle umalowana, a to nie ubrana, a to ma za ciasne mieszkanie, a to słaby samochód. Do obcych się łasi, na swojego warczy. Zawsze ile to inni mają, jak zarabiają, bo jak my mamy mało pieniędzy. To idź do roboty i będziesz miała więcej pieniędzy. No i robota też jej się nie trzyma. Jak odchodziłem z jakiejś firmy to szantażowali, straszyli, żebym został, a ją wykopali najdalej po roku. Jeżeli była wtykana 8 razy to najwidoczniej problem nie leży po mojej stronie. Po 15 latach tach mam dość, że czekam pełnoletności starszych synów jak niepodległości. Odzyskam wolność i znośny status materialny. Straciłem rodzinę, znajomych pracę, a moja funkcja została sprowadzona do murzyna, dostarczyciela środków do życia, załatwiacza spraw bytowych, zakupów. Seks najwięcej 2 razy w miesiącu, w dni płodne i w dzień wypłaty. Może dla mnie nie być w ogóle. Co mi dało małżeństwo? Na pewno nie rodzinną sielankę. Te małe dzieci, ta jazda po lekarzach, te problemy codzienne. Gdybym kiedyś wiedział tyle co dziś, to najchętniej zamieszkałbym z kolegami. Mielibyśmy kasę i zabawę całe życie. Baby to tylko problemy na całe życie. Człowiek za młodu trzęsie się z tym ogonem. Kastracja rozwiązałaby wszystkie problemy finansowe i emocjonalne na całe życie.

Zulu-Gula

2024-04-26, 07:11
Tak przychodzą na świat przyszłe chińskie babcie klozetowe.

Bul_od_bytu

2024-04-26, 08:07
Chciala się zesrać, ale z tego wszystkiego urodziła. U murzynów to nagminne

RobsoN

2024-04-26, 08:19
Driver19cm napisał/a:

Nie zesraj się. Zmień portal na pudełka
Lewacka sp***olinko



Chcesz mieć dużo do powiedzenia, ale ch*ja się znasz na klimatach panujących w Chinach. Sam ić stond i nie zarażaj innych swoją głupotą.

SkoPio1

2024-04-26, 10:25
Antoni79 napisał/a:

Jeżeli była wtykana 8 razy



To dalej o pracy czy już o seksie?
;-)

smc

2024-04-26, 10:50
Dzieci to najlepsze co mnie w życiu spotkało. Pograsz w karty, wypijesz browara, pogadasz jak z człowiekiem. Jak potrzebujesz, zawsze ci pomoże. Wiesz, że to twoje życie i jesteście razem na dobre i złe. Jak idziesz do lekarza, to stoi pod drzwiami Jak pies, a i kurtkę potrzyma Jak pójdziesz do kibla. Nawet jak mieszka daleko, to wiesz, że na każdy telefon przyjedzie. Mas poczucie, że już nihlgdy bie będziesz sam, że każdą sprawę załatwi za ciebie. Nawet jak będziesz umierał, to zostawiasz swoje dzieci, więc nie umierasz całkiem, tylko twoje wcześniejsze wcielenie. Nie masz wtedy żalu.
Dzieci moje, cieszę się, że jesteście :->