18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Robota marzeń

dance4life • 2022-08-09, 16:05
Kiedy dostałeś swoją wymarzoną pracę


postpost

2022-08-09, 20:51
Justynka99 napisał/a:

To musi być jakiś socjalistyczny kraj. W Polsce też się tak kiedyś podobno pracowało.



I była Pani od nalewania wody gazowanej do kubka!

marcino_zly

2022-08-09, 20:56
Halman napisał/a:

w sumie to mogę pracować...



kraskras napisał/a:

ty na zasiłku siedzisz



C0C0JUMBO napisał/a:

To jest renta inwalidzka czy coś



E tam,
Pochodzenie tego kogoś musi samo za siebie:

http://genezanazwisk.pl/content/halman

bolego

2022-08-09, 21:36
Justynka99 napisał/a:

To musi być jakiś socjalistyczny kraj. W Polsce też się tak kiedyś podobno pracowało.



Socjalistyczny raj*

Yolanda

2022-08-09, 21:42
Każdy ma wyznaczone zadanie i nic ponadto.

Zbysław

2022-08-09, 21:57
Kierownik to jeszcze ujdzie

rulas

2022-08-09, 21:57
Ciekawe czy mają owocowe czwartki

Res0r

2022-08-09, 23:19
Ciekawe jakie trzeba tam mieć kwalifikacje.

~Velture

2022-08-10, 12:01
Kiedyś w jednej z poprzednich firm "dobrowolnie" szliśmy z biura na magazyn kiedy była nieoczekiwana dostawa i brakowało rąk.
W każdym razie byłem świadkiem WIELOKROTNIE jak zadanie które było wykonywane przez 3 osoby pomimo, że jedna by dała radę.

Stoją 3 babki obok siebie przy takich rolkach które robią za taki jakby taśmociąg. Jedna trzyma w ręku skaner i skanuje etykietę, druga obok niej a między nimi drukarka do etykiet. No i jak pierwsza zeskanuje skanerem jak na kasie w tesco to drukarka drukuje samoprzylepną etykietę. Następnie druga babka bierze tę etykietkę po prostu przykleja na pudełko na górze.
No i teraz jeszcze 3cia babka która robi za mechanizm przesuwny towarów. Ona po tym jak jedna zeskanuje kod a druga naklei naklejkę to bierze rękami przesuwa metr dalej.
Ręce mi opadły.

envy13

2022-08-10, 13:25
VeIture napisał/a:

Ręce mi opadły.





noga ci odpadła

Zbysław

2022-08-10, 18:41
VeIture napisał/a:

Kiedyś w jednej z poprzednich firm "dobrowolnie" szliśmy z biura na magazyn kiedy była nieoczekiwana dostawa i brakowało rąk.
W każdym razie byłem świadkiem WIELOKROTNIE jak zadanie które było wykonywane przez 3 osoby pomimo, że jedna by dała radę.
Stoją 3 babki obok siebie przy takich rolkach które robią za taki jakby taśmociąg. Jedna trzyma w ręku skaner i skanuje etykietę, druga obok niej a między nimi drukarka do etykiet. No i jak pierwsza zeskanuje skanerem jak na kasie w tesco to drukarka drukuje samoprzylepną etykietę. Następnie druga babka bierze tę etykietkę po prostu przykleja na pudełko na górze.
No i teraz jeszcze 3cia babka która robi za mechanizm przesuwny towarów. Ona po tym jak jedna zeskanuje kod a druga naklei naklejkę to bierze rękami przesuwa metr dalej.
Ręce mi opadły.



,, szliśmy"