18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Robota aż wre...

Halman • 2021-07-16, 16:06

to nie ma czasu się rozglądać... :-D

swampman

2021-07-16, 17:16
bardziej mnie zastanawia czemu ta ameba nawet nie sprobowala zahamowac a tylko odbila w prawo :roll:

cos mi sie wydaje ze kierowca auta byl bardziej roztargniony niz kierowca taczek




SupremeLeader

2021-07-16, 17:47
Rozglądać? Hal, on był tak zaj***ny robotą że nie miał czasu nawet załadować.

S_Z_A_L_O_N_Y

2021-07-16, 18:47
To jest typowe potrącenie na przejściu przez mistrza szos kategorii B, który uważa że wie wszystko o przepisach ruchu drogowego, czyli 90% naszych dróg.

Halman

2021-07-16, 19:07
PolscyKierowcy napisał/a:

Czy ktoś znalazł ten film na YT?


tak, miś Coralgol, a co?

notak

2021-07-16, 19:45
zna ktoś namiar na typa z taczką, mam dla niego robotę i dobrze zaplacę

luxpiotr

2021-07-16, 21:00
Za Army Of Lovers piwo

jazeck

2021-07-18, 02:02
Pamiętam w podstawówce na raptem kilku lekcjach był pan policjant i uczył nas jak zachować się na drodzę, przed nią itp... Lewo, prawo i znowu lewo, i na wysepkach to samo... o znakach... nauczcie się ich... No i: "uważajcie - większy ma pierwszeństwo dla waszgo zdrowia" .
Rozumiem, że od 10-30 lat tego nie ma... to wprowadzli ekodrajwing i wymuszenia dla pieszych "debili"... PA TO LO GIA...!!! Rowerzyści też już jadą na pałę bo i ch znaki nie obowiązują i plują się na kierowców, a ja z małej mieściny co dopiero mają z większej... znaczek z pasami i ludzikiem na pasach, to przejście a nie przejazd dla rowerzystów! zasrani PEDALARZE. Tak mam też rower, ale i inne uprawnienia! OC dla pedalarzy OBOWIAZKOWE!!!

Azbest trzeba wkońcu gdzieś zutylizować ... hmmm.... - klocki hamucowe...?