18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Robot układa kostkę Rubika

the1funky • 2018-03-08, 23:03
Robot układa kostkę szybciej niż ludzie


Dexterous

2018-03-09, 10:08
I te hejty sadolowej gimby, która zaprogramowała w życiu co najwyżej pralkę franię :amused:

polonusx

2018-03-09, 14:13
Bardziej mnie interesuje co to za kostka, co wytrzyma takie traktowanie i się nie rozpadnie, ani nie zatnie.

tranzystor

2018-03-09, 14:33
Dexterous napisał/a:

I te hejty sadolowej gimby, która zaprogramowała w życiu co najwyżej pralkę franię :amused:




Pralka Frania nie miała możliwości programowania. Ale jesteś gimbą, więc możesz nie wiedzieć.

Dexterous

2018-03-09, 17:37
tranzystor napisał/a:




Pralka Frania nie miała możliwości programowania. Ale jesteś gimbą, więc możesz nie wiedzieć.



Wolałbym być gimbą (niestety już bardzo daleko za mną ten czas), niż tranzystorem :amused:

I właśnie o to chodziło geniuszu, że można ja było włączyć albo wyłączyć. Nowsze egzemplarze ewentualnie ustawić na "grzanie" 'pranie" albo "grzanie/pranie". No ale, że istnieją też mentalne gimby, to taki właśnie sarkazm muszę teraz tłumaczyć :amused:

edek.bajzel

2018-03-09, 19:21
żona powiedziała że ten robot jest do dupy,
nie wiem czy ma rację, bo ja tam nie zaglądam

Stajan

2018-03-10, 13:32
Eh, eksperty z sadola. Imponuje wam coś, co potrafiło Lego Mindstorms 6 lat temu. Nie chodzi mi o szybkość, ale o fakt, że zbudowanie urządzenia, które ułoży dowolną kombinację kostki wcale nie jest niesamowitą sztuką.


tranzystor

2018-03-11, 00:32
Dexterous napisał/a:

Wolałbym być gimbą (niestety już bardzo daleko za mną ten czas), niż tranzystorem

I właśnie o to chodziło geniuszu, że można ja było włączyć albo wyłączyć. Nowsze egzemplarze ewentualnie ustawić na "grzanie" 'pranie" albo "grzanie/pranie". No ale, że istnieją też mentalne gimby, to taki właśnie sarkazm muszę teraz tłumaczyć




Jakbyś się nie zatrzymał w rozwoju na poziomie gimnazjum, to wiedziałbyś co to jest tranzystor, geniuszu. Ale poziom twojego "sarkazmu" i riposty sugeruje, że niewiele od ciebie można wymagać.

Dexterous

2018-03-11, 01:09
tranzystor napisał/a:




Jakbyś się nie zatrzymał w rozwoju na poziomie gimnazjum, to wiedziałbyś co to jest tranzystor, geniuszu. Ale poziom twojego "sarkazmu" i riposty sugeruje, że niewiele od ciebie można wymagać.



No jak się jest amebą umysłową, to trudno wymagać, bo nawet nie bardzo byś wiedział, czego masz wymagać :amused:

W twoim żałosnym przypadku, tylko jedno znacznie tranzystora wchodzi w grę :idzwch*j:

tranzystor

2018-03-11, 18:22
Dexterous napisał/a:



No jak się jest amebą umysłową, to trudno wymagać, bo nawet nie bardzo byś wiedział, czego masz wymagać :amused:

W twoim żałosnym przypadku, tylko jedno znacznie tranzystora wchodzi w grę :idzwch*j:




Ten tekst z amebą umysłową jest oklepany jak dupa twojej starej.
Nie będę wchodził w dalszą dyskusję, bo jej poziom za szybko obniżasz i za moment będziesz wpisywał same spacje.
Jeśli chodzi o jedno znaczenie "tranzystora" w "moim żałosnym przypadku", to wybierz sobie z definicji (z PWN, bo sam jak widać masz problemy ze znalezieniem ) poniżej:
Cytat:

tranzystor [ang.], przyrząd półprzewodnikowy o co najmniej 3 elektrodach mający właściwość wzmacniania sygnałów elektr., tj. stanowiący element czynny układów elektronicznych;