18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Robię cuda w seksie

endione • 2013-08-21, 12:02
Paweł zadowoli panie od 15 do 40 lat.



Kanał na youtube.

Majesty

2013-08-21, 12:12
Cuda to muszą robić jego szare komórki żeby ten pusty organizm utrzymać w kupie :roll:

Dz...........ak

2013-08-21, 12:27
Tak, już widzę setki gimnazjalistek chcących płacić jakiemuś podstarzałego cudakowi dwie stówy za seks. :krejzi:





btw.
Gość wydaje się "lekko" niezrównoważony.



"przekazałem dowody że Bóg Lecha Kaczyńskiego pozbawił prezydentury"

"powiem coś co sprawi, że jeszcze w tym roku, 2013 roku, parlamentarzyści zrobią wybory parlamentarne."

"Do pana przewodniczącego SLD, Leszka Milera napisałem w podaniu, że umożliwię mu przejąć całkowitą władzę w Polsce. I dałem dowody, że Bóg życia Lecha Kaczyńskiego i tylu ludzi w Smoleńsku pozbawił".

"Jestem dowodem, że Bóg istnieje, co potwierdza śmierć Lecha Kaczyńskiego i tylu ludzi w Smoleńsku."

"Panu premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu przedstawiłem dowody i świadków, że Bóg ponosi odpowiedzialność za śmierć jego brata i tylu osób w Smoleńsku."

"Jeżeli do 10 sierpnia 2013 roku pan Lech Kaczyński nie pomoże mi poprzez media powiedzieć, że to Bóg pozbawił życia Lecha Kaczyńskiego, a to tylko dlatego, bo miał mi umożliwić powiedzieć ludziom o cudzie. A cud to lek na nieuleczalne choroby, którymi są komórki macierzyste. I tylko ja mogę leczyć ludzi komórkami macierzystymi na całym świecie i tylko ja mogę pozwolić klonować człowieka. To jest kolejny dowód, że jestem dowodem, że Bóg istnieje"




Jackyll

2013-08-21, 13:12
"Dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" A.Einstein

SerDemon

2013-08-21, 13:36
Na 90% gość ma schizofrenie. Nie mam ochoty analizować całego drugiego materiału jednak widzę u niego coś co w psychiatrii nazywa się urojeniami wielkościowymi.

Wiki:
Urojenia wielkościowe – przekonanie o szczególnej ważności własnej osoby, np. chory uważa, że sam jest/był wielką osobistością, lub też, że jest nikomu nieznanym doradcą, przyjacielem lub kimś specjalnym dla jakiejś ważnej osoby (prezydenta, króla itp). Urojenia niekoniecznie muszą się tyczyć osoby, która je wypowiada. Mogą one odnosić się do rzekomego dalekiego przodka chorego, który sam był bardzo sławny lub był doradcą jakiejś ważnej osoby.

Dodatkowo powtarza się jedna rzecz. To że rzekomo robi CUDA w seksie oraz chce opowiadać ludziom o CUDZIE. I wydaje mi się że ten cud będzie centralnym urojeniem w okół którego będzie zbudowana jego cała osobowość.

wiesiors4

2013-08-21, 13:42
"j***ć wszystkich idiotów" Słoń.

Dz...........ak

2013-08-21, 14:13

zypon

2013-08-21, 14:57
"w dniu ....przekazałem", "w dniu ..." ....
kronikarz :)

ps.
facet już niedługo pewnie będzie w gronie ekspertów posła Macierewicza :)

Animaru

2013-08-21, 15:13
Facet wygląda jakby przegrał zakład :-D

McMenel

2013-08-21, 15:19
Coś czuję że to kolejna prowokacja w stylu Grażyny Żarko.

Opan

2013-08-21, 15:30
Prowokacja czy nie wyj***ne w takich ludzi, pewnie czeka teraz na hejty i z niecierpliwości wali kapucyna.

pietraas

2013-08-21, 16:23
za materiał własny zawsze piwko :)

avic

2013-08-21, 16:23
A mnie się wydaje, że gość jest bardziej cwany niż większość użytkowników sadola piszacych "co za idiota" "przegrał życie" czy "patologia". Nie znam zasad tego całego partnerstwa jutuba, ale wcale nie zdziwiłbym się, że ktoś wpadł na taki pomysł, żeby gimbaza i lemingi nabijały mu wy$wietlenia jego kanału...