18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Roberto BeatBox

cisse09 • 2013-02-20, 00:00
Gość jest przedstawicielem łagodniejszej odmiany sadyzmu. Zresztą, miny jurorów mówią same za siebie.


Lordzik92

2013-02-20, 14:14
To nie muzyka, tylko glupie pajacowanie, dobre dla zbuntowanej mlodziezy spod bloku. Nie ma sie czym podniecac, ani to mile dla ucha ani jakies tworcze.

typo

2013-02-20, 14:57
@ Lordzik - pajacowanie powiadasz. k***a wolę, żeby młodzież spod bloku pajacowała w ten sposób, a nie z browarem w łapie na ławeczce.

Nie rozumiem i nie ogarniam takiego pie**olenia. Wszyscy narzekają, że młodzi nie pracują, ale k***a ulotkę na ulicy tak trudno wziąć? Jeszcze lepiej zj***ć studenta, że jakieś gówna wciska. Nigdy nie roznosiłem ulotek, ale doceniam że ktoś napie**ala zimą na deptaku i rozdaje ulotki, zamiast kisić się z browarem w domu. Wezmę, wyjebię w domu, co mi szkodzi.

Beatbox - pajacowanie. Jazda na desce - pajacowanie. Graffiti, malowanie - pajacowanie. Rymowanie - pajacowanie. Parkour - pajacowanie.

No to co dzieciaki mają robić? Browar, lufka i gry. Nie każdy ma ochotę czytać książki, czy robić jakieś naukowe rzeczy. Wszystko ma sens póki nie szkodzi innym i rozwija daną osobę.

Ale nie k***a, wejdzie taki lordzik92 (jeżeli jest to rok urodzenia, to za przeproszeniem gówno widziałeś w dupie byłeś) i jebnie, ze to pajacowanie. To co wszyscy na skrzypcach mają napieprzać? Czy to też pajacowanie?

Ma chłopak pasję, poświęca wiele godzin na ćwiczenia, zapewne nagrywa i się osłuch*je, staje się coraz lepszy, ale jasne - ZGNOIĆ, Zgnoić, zgnoić.


Jak dla mnie piąteczka dla młodzieńca, chleba mu to prawdopodobnie nie da, ale parę dupeczek na to wyrwie :) I tak więcej niż Ty Lodziku92

Lordzik92

2013-02-20, 16:14
Ja napisalem ze to nie muzyka, hejt polecial ze to jedyne czym mozna sie zajac w tym zlym swiecie pelnym bezrobocia i alkoholizmu...Co do mojego poznania swiata to raczej ty daleko nie zajechales skoro dla ciebie swiat to tylko studenci z ulotkami i mlodziez z piwem na laweczce. Piszesz o moim pie**oleniu a sam robisz to samo opisujac smutne realia zycia w PL. Jak ktos nie jest wstanie pomyslec i dojsc do czegos, tylko pije piwo, narzeka ze inni nie daja mu szansy na lepsze zycie, lub nie chca wziasc kolejnej ulotki, coz jedynie to jest jego problem.

typo

2013-02-20, 20:50
No to na ch*j piszesz takie bzdury?! O to chodzi, nie o smutne realia życia.

Przeszkadza Ci? Nie.
Szkodzi Ci beatbox, albo ten filmik? Nie.
Czy jest coś na tym filmie co może wywoływać negatywne emocje? Nie!


Jest młody chłopak, który robi co lubi i zdaje się być całkiem zadowolony. Pozytywna rzecz, po co biadolić? Naprawdę żyłoby się łatwiej, gdyby wszyscy ludzie byli choć trochę bardziej uprzejmi dla siebie i doceniali pracę innych.

Cytat:

Jak ktos nie jest wstanie pomyslec i dojsc do czegos, tylko pije piwo, narzeka ze inni nie daja mu szansy na lepsze zycie, lub nie chca wziasc kolejnej ulotki, coz jedynie to jest jego problem.



No wyobraź sobie, że niektórzy potrzebują kopa, żeby do czegoś dojść. Naprawdę nie potrzeba debili, którzy mówią im, że to co robią jest głupie, nieambitne czy nierozwijające.



Cytat:

wziasc



Pisze się WZIĄĆ. Tam nie ma "Ś". Niechlujstwo językowe też świadczy o człowieku.

MrBiTTeL

2013-02-22, 04:13
Wiem, że odbywa się tutaj walka "kto jest najlepszym BeatBox'erem" lecz chciałem tylko dorzucić, że ja wole ten utwór "Stand by me" w wykonaniu John'a Lennona ^^