18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Robert Burneika vs Marcin Najman

WhyMe? • 2012-01-27, 16:45


Cytat:

Szef organizacji ogłosił dziś, że druga gala odbędzie się na Śląsku. Szykują nam się wielkie walki i... jeden pojedynek celebrytów. Robert Burneika zadebiutuje w MMA. Kiedy w listopadzie ubiegłego roku organizacja MMA Attack zorganizowała na warszawskim Torwarze pierwszą galę, niektórzy powątpiewali, że rodzi się godna konkurencja dla federacji KSW. Tymczasem...

Jak podała strona mma-attack.net, druga gala tej federacji odbędzie się 27 kwietnia w katowickim Spodku! "Śląsk to region, w którym sporty walki są szczególnie popularne" - zdradził szef organizacji Dariusz Cholewa.

Pierwsza nasza Gala wywołała duże zainteresowanie i teraz naszym obowiązkiem wobec fanów jest zachowanie ciągłości imprez. Na drugiej Gali MMA ATTACK wystąpi jeszcze lepszy skład zawodników, więc konieczny był odpowiednio długi czas, aby zdążyli się przygotować konkretnie pod tą imprezę - czytamy na stronie internetowej organizacji.

Wprawdzie nie podano nazwisk uczestników kwietniowej gali, ale... udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, że szykuje się prawdziwy hit marketingowy!

W Katowicach staną naprzeciw siebie Marcin Najman i... Robert Burneika, czyli "Hardkorowy Koksu"!

Dla Litwina będzie to debiut w MMA. Niedawno tak naigrywał się z Najmana:

Ja z nim w ringu? Ahhh... Chłopie! On by się sam znokautował. Ja nie musiałbym nic robić. Bym tylko stał, Najman kopnąłby mnie i się przewrócił. To byłby chyba koniec - powiedział w wywiadzie z dziennikarzem MMAnia.pl.

Najman przegrał na razie w MMA i K-1 wszystko. Ponoć ma dostać jeszcze jedną szansę. Burneika ze sztukami walki wiele wspólnego nie miał, ale jest postacią niezwykle rozpoznawalną i z pewnością stanowiłby magnes. Dzięki temu katowicki "Spodek" może się wypełnić do ostatniego miejsca.

Drugą z planowanych na kwiecień walk ma być starcie Tomasza Drwala z Jorge Santiago. Brazylijczyk to były rywal Mameda Khalidova - najpierw przegrał z nim przez TKO, w rewanżu wygrał na punkty.

Wygląda więc na to, że MMA Attack stanie się silną konkurencją dla KSW. Pierwszą galę pokazała stacja TVN Turbo, teraz być może impreza trafi na antenę otwartego TVN.

Przypomnijmy, że w listopadzie obserwowaliśmy pojedynki: Michała Kity z Ricco Rodriguezem czy Tomasza Drwala z Garym Padillą. Kibice mieli okazję dopingować także Damiana Grabowskiego (pokonał Joaquima Ferreira), Macieja Górskiego (przegrał z Juanem Barrantesem) i Borysa Mańkowskiego (pokonał Petera Sobottę, ale później werdykt został zmieniony na remis).

Natomiast w walce wieczoru w formule K-1 Przemysław Saleta pokonał Marcina Najmana.

Czy Najman jest w stanie pokonać debiutującego w MMA "Hardkorowego Koksu"? Jak obstawiacie wynik tego pojedynku?


Myślałem, że to żart ale jak widać to śmieszna prawda :-|
Jezeli ktoś oglądał wcześniejsze walki El tosterona to wie co on potrafi 8-)
Jak obstawiacie teraz?

Żuze Murino

2012-01-27, 16:58
nie chcę mi się czytać, ale pewnie chodzi o to, że niema opie**alania się...

Kamm

2012-01-27, 17:05
Żuze Murino napisał/a:

nie chcę mi się czytać,


Szczyt hejterstwa.

Co do walki. Najman już przegrał :-)

Na...........rz

2012-01-27, 17:14
Bądźmy realistami - z Burneiką Najman szans nie ma najmniejszych. Wystarczy, że dojdzie do zwarcia i "bokser" nie będzie miał nic do powiedzenia.

Xenomorph08

2012-01-27, 17:51
Najman zwolnienie lekarskie załatwia.

bloodwar

2012-01-27, 19:16
Mam nadzieję, że tym razem nóżki nie zwichnie i wytrzyma chociaż 2-3 Najmany (Najman to nowa jednostka czasu, jeden Najman to około 40 sekund :-)

xgregor

2012-01-27, 19:47

ziuny

2012-01-27, 20:06
łysy wygra:)

qucharz69

2012-01-27, 20:09
Może i sprawia facet wrażenie głupkowatego koksa ale , byle tuman kilku języków obcych by się nie nauczył...tak sądzę,
"Poza ojczystym językiem litewskim Burneika posługuje się również angielskim i rosyjskim[3], a także − mimo że nie posiada polskich korzeni − językiem polskim, którego nauczył się dzięki żonie"

karolo4life

2012-01-27, 21:49
Zapraszamy najmana na jego pogrzeb :)

TigraM1

2012-01-27, 22:14
Tu nie ma lipy !

dr_dex

2012-01-28, 00:00
Fake,Marcin jest juz w najblizszym czasie zajety ...



Boston86

2012-01-28, 16:21
najman dostanie konkretny wpie**ol taki sam albo jeszcze lepszy niz od Pudziana zebrał, Robert trenuje pod okiem Drysdale'a (czarny pas bjj, były mistrz swiata ADCC kat. open posiada swoja akademie bjj której filie rozsiane sa po całym świecie w tym i w Polsce chyba 10 ich jest). Reasumując będzie dobrze przygotowany jak na tak krótki czas do tej walki, powinien postarać się skończyć go w pierwszej rundzie ze względu na tlen którego może później mu brakować przez jego duże gabaryty ale jak to u nas haters gonna hate i tak "znafcy" będa pie**olic że nakoksowany że cienias bo nie ma kondycji ani techniki etc tylko nikt nie spojrzy od drugiej strony i nie powie że jak na takie warunki dobrze sie przygotował bo kulturystyka to zupełnie inny sport niż MMA. Mam nadzieje że el progesteron w końcu zakończy kariere i wyjedzie gdzieś w p*zdu z Polski np do Tajlandii trenowac "lowkingi" czy do klasztoru Shaolin poprawiać swoje kung fu jak mu Robert ogi albo głowy nie urwie oczywiście co by było oczywiście mile widziane na sadolu

Andrev

2012-01-28, 20:57
rozumiem że Najman będzie strzelał do Roberta z AK-47 to ma szansę przeżyć do 2 rundy ;)

dwakilo

2012-01-30, 14:20
Podobno Najman już kontraktuje walkę z Wisławą Szymborską.