18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Robaki jedzą Pana jak my jemy kanapki

fantastico • 2018-07-30, 10:25
Człowiek jedzony robakami, które umiejscowione są na jego ciele i widać, że mu się to nie podobało bo mu ręce drżały. A robaki wesoło konsumowały jego ciało gdyż mogło być dla nich smaczne, bo oblepiły go jak rzepy psi ogon.


wonder_woman

2018-07-31, 18:12
SpijaczWymiotów napisał/a:


Biedne? Wiedziały co to za robota i ile płacą...raczej głlupie.



Życzę Ci zebys byl zdany na te "głupie" pielegniarki i na naszych wspaniałych lekarzy oj zebys jeszcze kiedys nie żałował tych słów :)

DoubleBorger

2018-07-31, 20:40
Tez miałem takie myślenie "wiedziały na co idą". Dopóki nie znalazłem swojej wymarzonej pracy. Czasami jedyne co lubisz w życiu jest ch*jowo płatne. Problemem jest społeczność pielęgniarek, które nie są zgrane i nie chcą iść w jednym kierunku. Gdyby razem zebrały się wszystkie i odeszły od łóżek coś wywalczyłby. Tak jak lekarze potrafili się ustawić, czemu? Bo potrafili się zebrać w kupę, żeby osiągnąć cel.

W związku z powyższymi słowami śmiesznią brzmią te feministki, które uważają, że kobiety powinny władać światem.

Sukkub_

2018-08-01, 18:39
burn1878 napisał/a:

k***a, nie ma, nie ma takich pieniędzy, za które mógłbym wykonywać tę pracę. A te biedne pielęgniarki muszą się babrać w takim syfie za jakieś nędzne grosze.



a ja wręcz odwrotnie... mogłabym pracować przy zarobaczonych za darmo