18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Robactwo przekracza europejskie granice.

zielak300 • 2013-02-15, 23:37
Czyli jak to wszystko się zaczyna.



i_am_flow

2013-02-16, 10:32
o piance i gazetach słyszałem ... ale żeby takim gównem dziury łatać ?

AngryCow

2013-02-16, 11:08
Ten co był schowany pod przednim zderzakiem nie miał lekkiej podróży.

bimbastah

2013-02-16, 13:58
Zawsze mnie dziwiło że tego typu ciapate próbują przedostać się za granicę za cenę zdrowia a jednak zapie**alają zawsze w nowych najaczach,adidaskach i porządnymi samochodami ? wiecie co wam powiem ? oni de facto w swoich krajach nie klepią takiej biedy jak każą nam to widzieć media (to że przy okazji kradną swoją drogą) tylko zwyczajnie nie chce im się zapie**alać dlatego pchają się na socjal za każdą cenę - bo co to za trud dla takiego ciapatego narobić 8 bachorów i mieć do końca życia wyj***ne , tylko przy okazji sobie Allahować?

Swoją drogą chciałbym widzieć taką akcję na granicy Rosyjskiej - każdy z nich mógłby podlewać kwiaty pijąc wodę :lol: tylko kto by sie do Ruskich pchał :roll:

torro

2013-02-16, 14:50
KimDzongIl napisał/a:

ciapaci.rar


sadistic.pl: homofobyrasiściikretyni.zip

zielak300

2013-02-16, 15:47
torro napisał/a:


sadistic.pl: homofobyrasiściikretyni.zip



Janusz, wypie**alaj z forum.

pietryna

2013-02-16, 16:27
Cytat:

sadistic.pl: homofobyrasiściikretyni.zip


I dobrze k***a. Gdzieś trzeba się zbierać. Nie wytępicie nas. Poza tym nigdy nie byłem żadnym rasistom i homofobem. Stałem się nim bo nie mogę znieść tej propagandy tolerancji i akceptacji.

Wsadzę sobie wielkie dildo do dupy i będę tak chodził po mieście w okolicy parad równości itp. Każdego kto każe mi sp***alać zwyzywam od nietolerancyjnych faszystów. I co mi wtedy zrobicie?

torro

2013-02-16, 20:15
pietryna napisał/a:


I dobrze k***a. Gdzieś trzeba się zbierać. Nie wytępicie nas. Poza tym nigdy nie byłem żadnym rasistom i homofobem.


A analfabetom?

pietryna

2013-02-16, 23:22
Też nie. I nie uwierzę że nie robisz żadnych błędów podczas pisania.
Rasistom nie podkreśla słownik gdyż jest to liczba mnoga. Mogę najwyżej zapamiętać na przyszłość - poprawiał tego nie będę. A w gruncie rzeczy mam to w dupie.

torro

2013-02-16, 23:51
@up
Ok, tak se tylko zauważyłem, bo żal było nie wykorzystać okazji do złośliwości, w końcu to forum jest głównie od dosrywania sobie nawzajem, nieprawdaż?

anonymousm

2013-02-17, 00:42
Ja pie**olę... Dla mnie to jest po prostu niepojęte, jak można uchodźców nazywać robactwem. Nasi też tak kiedyś uciekali na Zachód: pod tirami, w pustych przestrzeniach statków.

torro

2013-02-17, 01:02
@up
Dziś też uciekają, tylko już nie muszą pod tirami. Mogą jechać jak ludzie. A to dzięki przystąpieniu do UE, na której większość tych, którzy posługują się określeniem "ciapaty" tak wieszają psy. Dzięki Unii, do której nigdy byśmy nie wstąpili, gdyby rządził ich ulubiony PIS. A skąd się wzięło to określenie? Ano przywlekli je polscy emigranci, których z kolei miejscowi w Anglii czy Holandii nazywają robactwem i proponują uprzejmie by wypie**alali do kraju skąd przyjechali...


Ciapaty
Pogardliwe określenie Pakistańczyka, Hindusa lub innego ciemnoskórego człowieka (choć nie Murzyna!) przywleczone przez przebywających czasowo w UK. Określenie jest typowe dla emigrantów polskich i pochodzi prawdopodobnie od nazwy hinduskiego pieczywa.
Najczęściej wyraża zawiść bądź przekonanie o nienajwyższych możliwościach intelektualnych określanych tym słowem.

Miejski słownik slangu i mowy potocznej

hrabia9933

2013-02-17, 21:21
200 metrow za przejazdem powinien stac snajper, mowie dwiescie zeby najpierw te sk***ysyny sie troche nacieszyly

torro

2013-02-19, 23:03
zielak300 napisał/a:



Janusz, wypie**alaj z forum.


No co ty, Anna, ja przecież walczę o twoje prawa...