18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Roast Huberta Urbańskiego - I urodziny Stand-up Polska

hrust • 2012-07-17, 14:00
Całkiem fajny występ i o dziwo śmieszny nawet. Abelard rządzi :ok:


Dorzucę jeszcze filmik z pełną wersją występu z Szymonem Majewskim. Naprawdę nieźle niektórzy jadą po sobie. Jakość dźwięku strasznie nie powala :-/

roast szymon majewski

Jackyll

2012-07-17, 23:09
"jak masz problem w łóżku to twoja żona dzwoni do przyjaciela" jakie to życiowe.

golip

2012-07-18, 09:21
Cytat:

"jak masz problem w łóżku to twoja żona dzwoni do przyjaciela" jakie to życiowe.


W takim razie współczuję problemów łóżkowych i żony kurewki :roll: .

mi...........ji

2012-07-18, 11:27
Ale ten Cezary Jurkiewicz suchar :D

Normalnie jak to się mówi tutaj "BongMan", ale ten Cezary jest jeszcze bardziej wyschnięty.

A Hubercik wije się w konwulsjach ze śmiechu :/

netmob

2012-07-18, 11:55
Dobre to :D Nawet przewija się motyw sadystyczny z Lepperem

sonico

2012-07-18, 11:57
krzysiek lubi chodzic nago po domu bez majtek

a da sie nago z majtkami ?

drakkarrudy

2012-07-18, 12:02
Ładnie Hubert się odegrał, brawo. :D

Zl...........ny

2012-07-18, 12:57
'Stand-up' polegający na obrażaniu... :-/

cappy_dk

2012-07-18, 13:30
@up Roast a stand-up to dwie inne sprawy. ogarnij temat

Jackyll

2012-07-18, 13:45
golip napisał/a:


W takim razie współczuję problemów łóżkowych i żony kurewki :roll: .



"jak masz problem w łóżku to twoja żona dzwoni do przyjaciela" <-czytaj ze zrozumieniem, czekaj... twoja dupa do mnie dzwoni..ok. Ale dobra z niej przyjaciółka :blowjob:

hardbot

2012-07-18, 14:01
Krzysiek lubi chodzić nago po domu bez majtek...
To albo k***a nago albo bez majtek :D niech się decyduje chłop co robi ze sobą w domu.

nisanosa

2012-07-18, 14:05
Roast Charliego Sheena


ZnanyJakoZaganiacz

2012-07-18, 22:30
Ah, Roast, taki piękny Polski zwyczaj urodzinowy. :roll: Pięknie wyreżyserowane, prawie jak wrestling. :roll: Swoją drogą, pejsate media nie ustają próbach ujednolicenia Polskiej szarej głupot sprzed telewizora z zachodnią, łatwiej sterować jedną grupą wielu osobników o podobnych cechach i upodobaniach, niż wieloma zróżnicowanymi grupami, co, widząc po powyższych komentarzach, wychodzi im świetnie. :ok:

thewhitestar

2012-07-18, 23:02
Dżamaló napisał/a:

Ah, Roast, taki piękny Polski zwyczaj urodzinowy. :roll: Pięknie wyreżyserowane, prawie jak wrestling. :roll: Swoją drogą, pejsate media nie ustają próbach ujednolicenia Polskiej szarej głupot sprzed telewizora z zachodnią, łatwiej sterować jedną grupą wielu osobników o podobnych cechach i upodobaniach, niż wieloma zróżnicowanymi grupami, co, widząc po powyższych komentarzach, wychodzi im świetnie. :ok:


Ja pie**ole, prawicowe oszołomy nawet w takim czymś dopatrują się spisków i manipulacji... Idź bronić krzyża, wśród swoich będziesz się czuł lepiej.

Ja od siebie powiem że zajebiste, Urbański niespodziewanie dał radę. W przeciwieństwie do Majewskiego...