18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ricky Berwick i jego metoda na odchudzanie

Misio87 • 2017-04-25, 19:23
Ricky Berwick doradza grubemu Jewtuberowi jak schudnąć

HalfGod

2017-04-26, 08:53
To dla takich jak on internet został wymyślony. Ktoś przechwycił mail do Hawkinga.

voidinfinity

2017-04-26, 10:50
Velture napisał/a:

Ale ja serio pytam co z nim jest. Jakiś ekspert powie?



Pambuk tak chciał.

Synek725

2017-04-26, 11:46
W sumie plus za duży dystans do sb

idejakprzecinak

2017-04-26, 12:39
IncooFukOfff napisał/a:

Czyżby Fantastico ? :krejzi:



To by tłumaczyło te poj***ne opisy...

OxY

2017-04-26, 13:59
Cytat:

Zespół Marfana (ang. Marfan syndrome, MFS) – choroba genetyczna tkanki łącznej z grupy fibrylinopatii, charakteryzująca się dużą zmiennością fenotypową. Przyczyną zespołu jest mutacja w genie fibryliny-1 (FBN1)[1]. Mutacja w około 25% występuje de novo (nieodziedziczona po rodzicach)[2]. Zmiany narządowe w przebiegu zespołu Marfana dotyczą całego organizmu, niemniej najbardziej charakterystyczne to te związane z narządem wzroku, układu ruchu, serca i naczyń krwionośnych. Częstość zespołu szacowana jest na 10–20:10 000[3].


Fibrylina-1 jest glikoproteinową składową mikrofibryli macierzy zewnątrzkomórkowej, które uczestniczą we właściwym formowaniu i dojrzewaniu włókien elastynowych. Jest konieczna w prawidłowym rozwoju światła aorty wraz ze wzorstem organizmu. Podobne związki (fibrylarne) zawierają glony w kremach za pięć stów. Wikipedia podaje również, że zespół Bealsa to objawowo pokrewne schorzenie:
Cytat:

Zespół Bealsa (wrodzona przykurczowa arachnodaktylia, zespół Bealsa-Hechta, ang. Beals' syndrome, congenital contractural arachnodactyly, CCA, Beals-Hecht syndrome) – rzadki zespół wad wrodzonych o dziedziczeniu autosomalnym dominującym, objawiający się licznymi przykurczami stawowymi, arachnodaktylią, ciężką kifoskoliozą, anomaliami małżowin usznych i hipoplazją mięśniową. Przyczyną choroby jest mutacja w genie FBN2 na chromosomie 5q23. Zespół Bealsa wymaga różnicowania z zespołem Marfana; fenotypy tych dwóch schorzeń nakładają się na siebie, dlatego duża część przypadków zespołu Bealsa jest przypuszczalnie źle zdiagnozowana i trudno podać prawdziwe szacunki częstości zespołu w populacji. Możliwe jest prenatalne rozpoznanie zespołu. Leczenie jest objawowe; rekomenduje się konsultację kardiologiczną i oftalmologiczną. Zespół opisali Beals i Hecht w 1971 roku[1].


Arachnodaktylia to pająkowatość palców, kifoskolioza to skrzywienie kręgosłupa w odcinku piersiowym, hipoplazja jest to niedorozwój mięśniowy wywołany przez wadę lub upośledzenie narządu. Bez dokładnych wywiadów, badań i analiz powierzchownie można stwierdzić co najmniej jeden z powyższych zespołów niedoczynności. Na wybrzeżu leczy się takich ludzi błotem i prądem z gniazka. pozdrawiam :D

Mlody1305

2017-04-26, 14:09
Kolega z plecaczkiem też na wakacje ? :D


TheExitest

2017-04-26, 14:36
jest to zespół Village People

Superfunfel

2017-04-26, 15:04
Bananów to się nie spodziewałem :P

żywot_banana

2017-04-26, 15:05
superfunfel napisał/a:

Bananów to się nie spodziewałem :P



Przybyłem ;D A Pan taki śmiesznie pokrętny.

SqBany224

2017-04-26, 17:02
Przecież w nocy jak by mi to wyszło zza bloku na czworaka to chyba bym się zesrał