18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rewanż mafii na kamerze

Dalione • 2012-02-09, 17:16
Dzięki muzyce wszystko wygląda w porządku ;-)

nedon

2012-02-10, 16:41
necrosodomizer napisał/a:



Wiem że nie mogę Ci jebnąć. Wiem też że dyskusja nie ma sensu. Wiem że nie ma co dusić w sobie emocji.

Tak więc sp***alaj tępaku.

P.s. Kurcze będę miał przez Ciebie (prezepraszam - ciebie) kolejne ostrzeżenie.





Może k***a zróbimy KSW Sadistic? Napinaczki będą sie okładać zobaczymy kto wygra ? :D

necrosodomizer

2012-02-10, 17:04
bicpico napisał/a:

@up nie napinaj się tak bo pie**olniesz w szwie, k***a mafia która mści się na kamerze .... stoi 5 facetów i kopią kamerkę sony - na serio to było takie ważne że musiałeś się uwewnętrzniać z tym gównem ? tępaku ?



Uzewnętrzniać. Jeśli dobrze cię zrozumiałem

bi...........ic

2012-02-10, 17:14
o nie! zrobiłem błąd - weź ten ochłap, twój ostatni argument do jakiego możesz się przyj***ć czyli ortografia - weź go i idź zwalić sobie gruchę.

Se...........ki

2012-02-10, 17:17
Mafia i gangusy, bez broni są zwykłymi szaraczkami. Tylko dzięki broni i obstawie mają tak dużą pewność siebie. Kiedyś oglądałem w TV program o antyterrorystach z różnych państw i w jednym się powtarzali. Zdecydowana większość tych strasznych Panów, gdy nie ma w zasięgu ręki broni lub swoich "żołnierzy", zachowują się podobnie jak niegdyś ich ofiary. Jeden opowiadał jak wpadli na chatę jakiegoś gangstera, rzucili go na glebę a on prosił, żeby go nie bili i coś tam jeszcze krzyczał i się wierzgał. Wtedy dowódca grupy dostawił mu broń do głowy i kazał się zamknąć. I po chwili spod złego Pana wypłynęła okazała kałuża moczu.

pieciak1

2012-02-10, 17:24
Na pewno wcześniej panowie grzecznie przyjechali zaoferować właścicielowi odpłatną ochronę. Właściciel się nie zgodził (nie chciał płacić) więc skoro lokal nie chroniony to bandziory wpadły!!

necrosodomizer

2012-02-10, 17:24
bicpico napisał/a:

o nie! zrobiłem błąd - weź ten ochłap, twój ostatni argument do jakiego możesz się przyj***ć czyli ortografia - weź go i idź zwalić sobie gruchę.



Ok. Dobrze. Zrozumiałęm swój błąd. Przepraszam.

















żartowałem :D

P.s. Jak CI się nie znudziło to możemy dyskusję na privie kontynuować bo to bardzo odiega od tematu a został mi już tylko jeden warn.

ti...........ax

2012-02-10, 17:46
Po przeczytaniu tytuły myślałem ze będa kamery niszczyć :/

proxx

2012-02-10, 18:02
w 20 sekundzie prawie jebnał kolesiowi automat do gry na łeb,widać że nie chcieli nikogo skrzywdzić,bo chłop lekko się wystraszył.

hell.no

2012-02-10, 18:22
ch*jnia nie mafia k***a... jaki cwe* podpala tak benzynę/ch*j wie co co tam lali ? Peta się rzuca... Filmów nie oglądają? oO

Dalione

2012-02-10, 19:23
proxx napisał/a:

w 20 sekundzie prawie jebnał kolesiowi automat do gry na łeb,widać że nie chcieli nikogo skrzywdzić,bo chłop lekko się wystraszył.



Nie no skądże nie chcieli nikogo skrzywdzić, dlatego postrzelili kilku pracowników.

visitor1

2012-02-10, 23:04
Neapolitańska Kamorra

Nygus93

2012-02-10, 23:23
jak to tylko cygańska impreza

Andrev

2012-02-11, 02:08
w którym momencie zostaje zniszczona ta kamera bo nie widzę

Pilot_Tupolewa

2012-02-11, 13:12
Chyba Kamorze.
Kryzys nastał. Kto ma lepszy makaron jest wrogiem. A wszystkich i tak wyr*cha ten od bonga bonga.

KingOfEvil

2012-02-14, 21:38
Soundtrack z Mafii 1 który się włącza jak uciekamy przed kimś ;)