18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Resocjalizacja

BongMan • 2015-02-08, 17:41
Pewien świeżo upieczony absolwent studiów resocjalizacji dostał za zadanie zresocjalizować psychopatycznego mordercę, który zabił ojca i matkę oraz zgwałcił dziadka. Naczelnik więzienia powiedział mu, że z takimi ludźmi najlepiej rozmawiać jak z dziećmi. No to facet wchodzi do celi i zagaduję:
- A cio to, a cio to? Tatusia bęc, mamusię bęc, a dziadula dylu dylu?

Vaa

2015-02-09, 01:43
"i zagaduję" BongMan, nie wiedziałam, że jesteś po resocjalizacji :amused:

mskins

2015-02-09, 01:55
bonguś przerósł sam siebie..
ale ten pedał z krabami w poście, powinien mieć taką salwę stawonogów w dupę wsadzaną co tydzień.. co dzień, minutę, k***a.. niech sam się tymi krabami stanie ! k***a, ale mnie wk***ił.. wszystko okej, ale ja pie**olę, co za k***a idiota... brak słów, tylko bym k***a patałachowi ubliżał, k***a.. także koniec, dla twojego, matech*ju, dobra, imbecylu !

p.s. bongi - tak czy siak jesteś spoko, jak dla mnie.. a kawały - suche, nie suche - zawsze spoko !

milk_powder

2015-02-09, 02:13
myślałam, że na końcu krabów będzie ku*as.

MariolaBezPindola

2015-02-09, 07:43
troche szkoda że jakiś bezmózg obrzuca sadola jakimiś syfami, wypocinami nic nie wartymi. h*j ci murzyński w ryj !

niedzi

2015-02-09, 20:52
przecież to ks. Jan Twardowski wymyślił

Plecionkarz

2015-02-09, 22:03
znam jednego absolwenta resocjalizacji. Obronił magistra na 5, przez parę miesięcy roboty nie znalazł to polazł robić kolejnego magistra. Obronił się drugi raz i już na dobre usiadł na dupie i nic nie robi. Chłop 30 lat i stary go utrzymuje. Bo synuś nie może znaleźć zajęcia które będzie dobrze odpowiadać jego kwalifikacjom.