18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reptiliański horror

TT4 • 2016-12-23, 14:45
Ekologiczna produkcja gadzich skór w Wietnamie.


korinogaro

2016-12-23, 21:53
Zastanawia mnie czemu nie stosują pistoletów pneumatycznych (takich jak w rzeźniach do uboju dużego zwierza).

b0r000

2016-12-23, 21:54
Już wiem czym sobie obszyje siedzenia w aucie

KolejnaJednostka

2016-12-23, 22:13
Odnośnie pytań. Mięso krokodyla jest bardzo suche, usmażone jest niemalże białe. W sumie trudno powiedzieć jak smakuje, ma taki swój specyficzny smak, ale nie liczcie na coś zajebistego. Ogólnie trudno dostać świeże steki z krokodyla, z reguły jest to mrożonka, najlepsze miejsce aby zacząć poszukiwania to Makro, niemalże na pewno będą mieć mrożone steki z gada. Tylko raz w życiu udało mi się dorwać świeży kawałek za granicą, i owszem, było trochę lepiej ale dalej dupy nie urywa.


Magnic

2016-12-23, 22:31
Toć to debilizmy PETA. Tego nie powinno się oglądać. Dla dobra własnych komórek mózgowych.

barszczzuszkami

2016-12-23, 22:52
@spiepszaj_dzbanie
Dokładnie i tym bardziej nie zamierzam, po obejrzeniu tego filmiku ;)

ProVVe

2016-12-23, 23:00
k***a kierują info do zwykłych ludzi jakby Ci dzień w dzień paski i torby za tysiące dolców kupowali :-D co za k***a idioci


PS. Sądzę jak wyżej, że on to już ch*ja czuję po tym odcięciu rdzenia

Hvsarz

2016-12-23, 23:43
Dżizas_kurde napisał/a:

Ależ pie**olenie...
Po przecięciu rdzenia kręgowego zaraz za karkiem gad nie czuje absolutnie żadnego bólu. W ogóle już nic nie czuje. A serducho i płuca przestają bić praktycznie natychmiast.
Jedno szybkie profesjonalne cięcie.
Co za słodkie pie**olenie tych pedalskich ekologów...
Biologia klasa 7 szkoły powszechnej


Nie zupełnie, zwłaszcza, jeśli nie jest przecięty całkowicie, dowód masz w pierwszych sekundach. To nie jest reakcja automatyczna, to jest typowa reakcja na ból. W dalszych fragmentach, widać jak wciąż poruszają kończynami, a zatem nie zostały odcięte. Pamiętaj, że krokosie nie są ssakami, budowę mają troszkę inną.
Oczywiście, nie rzecz w tym, by koniecznie zakazywać zabijania ale jednak można by to robić w sposób bardziej cywilizowany.

Heathen

2016-12-23, 23:57
Dżizas_kurde napisał/a:

Ależ pie**olenie...
Po przecięciu rdzenia kręgowego zaraz za karkiem gad nie czuje absolutnie żadnego bólu. W ogóle już nic nie czuje. A serducho i płuca przestają bić praktycznie natychmiast.
Jedno szybkie profesjonalne cięcie.
Co za słodkie pie**olenie tych pedalskich ekologów...
Biologia klasa 7 szkoły powszechnej


Krokodyl nie czuł nic! ZGADAM* się w 100%, na potwierdzenie taki joke:
Dowcip - Pali kogut...
Pali kogut skręta. Podchodzi kurczaczek:
- Kogut, cio maś?
- Marychę palę...
- Daj pociągnąć.
- Masz, tylko uważaj, bo to mocny sprzęt jest.
- OK! [wssfffffsffff...] - zaciągnął się mały.
- No i jak kurczak, czujesz coś?
- Nic nie ciuje.
- No to masz jeszcze jednego.
- OK! [wssfffffsffff...] - zaciągnął się mały po raz drugi.
- No i jak kurczak, czujesz coś?
- Nić nie ciuje.
- No co jest - myśli kogut - a, kurde - zrobię mu super skręta! - Zawinął kogut prawie cały sprzęt jaki miał w gazetę i dał kurczakowi.
- [wssfffffsffff...]
- No i jak kurczak, teraz czujesz coś?
- Nić nie ciuje.
- No żesz k***a, jak to nic nie czujesz?!
- Nić nie ciuje, nie ciuje dziubka, nie ciuje śksidełek, nie ciuje nóziek...

*Zgadzam=>zgadam chodziło o gada, zasłużyłem na piwo? :mrgreen:

Kowalski892

2016-12-24, 00:00
Dżizas- kurde fajne nick ale nie o tym. Zachowujesz sie jak typowy Polak zerowa wiedza w tym temacie ale mowisz jak gosc ktory ma co najmniej doktorat z ekologii. Lepiej naucz sie angielskiego bo bez niego Cie do pracy w uk raczej nie przyjma. Jak dobrze ze maja zmienic podstawę programowa moze ludzie beda cos wiecej ze szkoly wynosili niz Ty :]

vulkodlak

2016-12-24, 00:11
Na studiach kupę razy robiłem taki zabieg na płazach i małych ssakach. Facet z filmu fachowo przeciął rdzeń i wbił pręt w kanał kręgowy i zrobił to zdecydowanie lepiej niż pracownicy laboratoriów uniwersyteckich.
Ten drugi zabieg z metalowym prętem to odrdzenianie- stosuje się go dlatego, że po śmierci mózgu Układ Obwodowy świruje i zaczyna się wierzganie kończynami które może długo trwać i utrudniać dalszą pracę. Zwierzaka mi szkoda ale miał szybką śmierć.
Swoją drogą owe wierzganie, odruch topielca i wiele innych autonomicznych pląsów jest chętnie wykorzystywanych przez różnych Wege do uzasadnienia dlaczego żrą zielsko mając tylko 7m przewodu pokarmowego.

kenzol

2016-12-24, 06:18
PhantomMask napisał/a:

U nas nie takie atrakcje mamy - morskie oko - transport konny i nikt z tego zadymy na sadolu nie robi :-|


Koń jest zwierzęciem pociągowym, jak nie będzie ciągnął to zdechnie. Następny ekolog.

TT4

2016-12-24, 06:53
Up Jak nie będzie ciągnął to będzie chodził normalnie tak jak jego przodkowie, kuzyni i co poniektórzy koledzy. Ty np. jesteś debilem pie**olącym farmazony. Jak przestaniesz pie**olić farmazony to zdechniesz? k***a zły przykład. Ty gdy zdechniesz to przestaniesz pie**olić farmazony. No chyba, że dostaniesz rozległego wylewu krwi do mózgu to wtedy będzie pat. (Musiałem debilu :ok: ) Zdrowych, pogodnych świąt Mateusz czy jak Ci tam. :)

myha

2016-12-24, 08:31
up:
chyba nie zrozumiałeś.
Koń chodzący normalnie nie jest potrzebny.
W związku z czym jego przeznaczeniem stanie się niezbyt przyjemny wyjazd do np. Włoch i przerobienie na steki.
Więc koń albo ciąga ludzi na morskie oko albo zostaje przerobiony na steki.
Wydaje się że dla konia wybór jest oczywisty i wolą jednak ciągać.

shagull

2016-12-24, 08:56
vulkodlak napisał/a:

Na studiach kupę razy robiłem taki zabieg na płazach i małych ssakach. Facet z filmu fachowo przeciął rdzeń i wbił pręt w kanał kręgowy i zrobił to zdecydowanie lepiej niż pracownicy laboratoriów uniwersyteckich.
Ten drugi zabieg z metalowym prętem to odrdzenianie- stosuje się go dlatego, że po śmierci mózgu Układ Obwodowy świruje i zaczyna się wierzganie kończynami które może długo trwać i utrudniać dalszą pracę. Zwierzaka mi szkoda ale miał szybką śmierć.
Swoją drogą owe wierzganie, odruch topielca i wiele innych autonomicznych pląsów jest chętnie wykorzystywanych przez różnych Wege do uzasadnienia dlaczego żrą zielsko mając tylko 7m przewodu pokarmowego.



Ogólnie racja z tym, że powinien zacząć od wsadzenia pręta w mózgowie, a nie od kanału kręgowego. W skrócie prawie dobrze, ale mimo wszystko źle. Pomijam już fakt braku ogłuszenia w pierwszej kolejności.

jinn

2016-12-24, 08:58
pie**olenie ekośmieci na temat warunków hodowli gadów. Krokodyl ma mózg nie większy od swojego oka. Nie są mu potrzebne zadne luksusy, nie musi mieć wybiegu. On wie tylko, że tam gdzie ma żarcie tam jest mu dobrze.