18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reprezentacja Polski !

nu3ns • 2010-12-04, 13:57
Co tu duzo mowić , nasi kadrowicze , młoda krew , nadzieja białych.
Swoja droga mam pytanie do was drodzy uzytkownicy, co wedlug was powiedział wafel z 2:50 :roll:

Gaunt

2010-12-06, 15:22
mamy tu arsenał nutriszyn, a teraz bedziemy trenowac mój własny arsenał
<napina bicka>

CezaryS

2010-12-06, 17:51
co wedlug was powiedział wafel z 2:50
jak to co "sablina halomie ismiazedem"
a tą kasie wziołbym na bata

Bula

2010-12-07, 16:57
Ale on kozacko wymawia R. Prawie jak nasz phemier Donald Tusk.

House77

2010-12-09, 17:25
Z downami to nie ma gadki... skrzywi ci taki jape i po rozmowie...

marlene

2010-12-09, 19:49
Ludzie czy wy naprawde macie serce z kamienia. życzę wam abyscie sami mieli chore dziecko, moze wtedy pomyslicie nad tym o czym piszecie i jakie filmiki wstawiacie do internetu. to nie ich wina, ze tacy sie urodzili nikt nie wybiera sobie choroby.
żałośni jestescie

House77

2010-12-09, 22:01
Ale zwała konkretna czasami z nich bywa i nikt mi się śmiać nie zabroni... hahaha wyluzuj kolezanko ;p

ul...........rt

2011-05-05, 18:43
marlene napisał/a:

Ludzie czy wy naprawde macie serce z kamienia. życzę wam abyscie sami mieli chore dziecko, moze wtedy pomyslicie nad tym o czym piszecie i jakie filmiki wstawiacie do internetu. to nie ich wina, ze tacy sie urodzili nikt nie wybiera sobie choroby.
żałośni jestescie


Po co Ci konto tutaj?Załóż sobie może na pudelku albo na samosi i będziesz tam ubolewać nad takimi ludźmi.Mnie downy śmieszą i ch*j!

Daidek_1

2011-08-31, 23:15
marlene napisał/a:

Ludzie czy wy naprawde macie serce z kamienia. życzę wam abyscie sami mieli chore dziecko, moze wtedy pomyslicie nad tym o czym piszecie i jakie filmiki wstawiacie do internetu. to nie ich wina, ze tacy sie urodzili nikt nie wybiera sobie choroby.
żałośni jestescie



Uwielbiam was wielcy obrońcy utrapionych. Najpierw pokazujecie jak wam żal dzieciaka, a później życzycie. żeby sie takich więcej rodziło. Z życzeniami to do Boga, podobno są szanse, że wysłucha waszych próśb i ześle nam kilka nowych chorych. Przynajmniej nie bedziecie czuc sie wyobcowani. "W kupie siła"!