18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reprezentacja Hiszpanii przyjechała do Polski

Nap_Limak • 2012-06-07, 10:05
Gorące iberyjskie głowy były lekko zdziwione panującymi w naszym kraju zwyczajami związanymi z powitaniem gości.


vajron

2012-06-08, 20:18
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

@vajron I ch*j z tym, że przez następne 20 lat nic więcej nie będzie wyremontowane, ch*j z tym, że drogi za 2 lata będą wyglądały jak teraz drogi osiedlowe, ch*j z tym, że ceny te zostaną(a na pewno nie wrócą do poprzednich poziomów), ch*j z tym, że tylko w 4 miastach Polski coś się zmieniło, ch*j z tym, że dalej będą nas r*chać w dupę, no ale przecież mamy Euro...



No zmieniło się w 4 miastach, ale dla takich wsioków jak ty lepiej żeby się nie zmieniło w ogóle. A to czy dalej się będzie zmieniać czy nie, to już od euro nie zależy. Miło mi, że cie r*chają w dupę, rozumiem twój żal. Takie jest właśnie podejście polaczków-robaczków, ch*j że sie zmienia i tak jest źle bo tak sobie życie sp***oliłeś. Naprawdę uważasz, że lepiej by było gdyby te dworce nie zostały wyremontowane, stadiony zbudowane i żeby ludzie nie zarobili tego co zarobią?

Wtedy by było ok i byś nie narzekał. Ale jak wyremontowali, pobudowali autostrady to ch*jowo. Lepiej było przed euro. k***a po prostu nie rozumiem, jesteś niedorozwinięty czy k***a co?

A ceny są zwiększone tylko na czas euro, wystarczy spojrzeć w cennik.

EdmundKemper

2012-06-08, 21:13
vajron napisał/a:



No zmieniło się w 4 miastach, ale dla takich wsioków jak ty lepiej żeby się nie zmieniło w ogóle. A to czy dalej się będzie zmieniać czy nie, to już od euro nie zależy. Miło mi, że cie r*chają w dupę, rozumiem twój żal. Takie jest właśnie podejście polaczków-robaczków, ch*j że sie zmienia i tak jest źle bo tak sobie życie sp***oliłeś. Naprawdę uważasz, że lepiej by było gdyby te dworce nie zostały wyremontowane, stadiony zbudowane i żeby ludzie nie zarobili tego co zarobią?

Wtedy by było ok i byś nie narzekał. Ale jak wyremontowali, pobudowali autostrady to ch*jowo. Lepiej było przed euro. k***a po prostu nie rozumiem, jesteś niedorozwinięty czy k***a co?

A ceny są zwiększone tylko na czas euro, wystarczy spojrzeć w cennik.



Zwykle jak widzę lub słyszę słowo "polaczek" to mam ochotę wypie**olić w kosmos, ale akurat teraz odpowiem.

Skoro nie widzisz jak nas r*chają to widocznie mieszkasz w Kazachstanie. No, ale niektórzy są po prostu zaślepieni. Nie sp***oliłem sobie życia, a co do zmian to akurat nie wpływają na moją przyszłość więc ch*j Ci do tego. Nie napisałem nigdzie, że nie chciałbym tych zmian. To Twoja nadinterpretacja. Po prostu wiem, że to są zmiany tylko pod Euro i po nim znowu zacznie się szarówka bo nie będzie kasy. To, że zarobią ludzie to prawda. I to, że zarobią ludzie wyżej postawieni to druga prawda. Zwykły przedsiębiorca nie zarobi. Co więcej po Euro też dla tych przedsiębiorców też nie będzie większych zmian. No wow geniuszu! Patrzę w cennik i co widzę ? Ceny podwyższone, masz rację. Ale nigdzie nie widzę tam napisu, że po Euro wrócą do dawnych poziomów. Póki nie wróciły to nie możemy mówić jakie będą, bo to zwykłe pie**olenie "co by było gdyby". Dziękuję.

lofix1

2012-06-08, 21:54
Mr Hyde napisał/a:

Co Ci hiszpanie sobą reprezentowali? Głupie miny i śmieszki jak nastoletnie dzieci na szkolnej wycieczce. Zarabiają miliony euro, a prawda jest taka, że większość to buce, które prawdopodobnie nie potrafią się wysłowić, bo jedyne co robią, to kopią piłkę. Taka jest tradycja, jesteśmy gospodarzem, więc żenująca na tym obrazku, jest co najwyżej postawa hiszpanów. Gorące iberyjskie głowy? Tępe łby.



stawiam Ci gorzoł za to co prawisz
hiszpany niech się dalej z buhajami ganiają po alejkach, a za te łapska w kieszeniach w trakcie powitania powinni zostać wyróżnieni zakwaterowaniem w zakładzie karnym w wołominie.

mi...........ji

2012-06-08, 22:00
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:



Zwykle jak widzę lub słyszę słowo "polaczek" to mam ochotę wypie**olić w kosmos, ale akurat teraz odpowiem.

Skoro nie widzisz jak nas r*chają to widocznie mieszkasz w Kazachstanie. No, ale niektórzy są po prostu zaślepieni. Nie sp***oliłem sobie życia, a co do zmian to akurat nie wpływają na moją przyszłość więc ch*j Ci do tego. Nie napisałem nigdzie, że nie chciałbym tych zmian. To Twoja nadinterpretacja. Po prostu wiem, że to są zmiany tylko pod Euro i po nim znowu zacznie się szarówka bo nie będzie kasy. To, że zarobią ludzie to prawda. I to, że zarobią ludzie wyżej postawieni to druga prawda. Zwykły przedsiębiorca nie zarobi. Co więcej po Euro też dla tych przedsiębiorców też nie będzie większych zmian. No wow geniuszu! Patrzę w cennik i co widzę ? Ceny podwyższone, masz rację. Ale nigdzie nie widzę tam napisu, że po Euro wrócą do dawnych poziomów. Póki nie wróciły to nie możemy mówić jakie będą, bo to zwykłe pie**olenie "co by było gdyby". Dziękuję.



Jaki w tym wszystkim problem. Wykreuj otoczenie po swojemu, bo czekanie na to aby ktoś inny zrobił, a potem truć się swoim malkontenctwem to bezsens.
Zarób 10 miliardów, kup jakąś wyspę na karaibach, ogłoś niepodległość nowego kraju i rób tam co chcesz.

DobryMaciej

2012-06-08, 22:12
'Ceremonia' przyjęcia Hiszpanów to jeszcze nic... Jak parę dni temu, do mojego miasta, Kołobrzegu, przyjechali Duńczycy, to nie dość, że rozłożono im czerwony dywan, to jeszcze bito im brawa gdy wysiadali z autokaru. A poza tym to podobna szopka.

EdmundKemper

2012-06-08, 22:44
michji napisał/a:



Jaki w tym wszystkim problem. Wykreuj otoczenie po swojemu, bo czekanie na to aby ktoś inny zrobił, a potem truć się swoim malkontenctwem to bezsens.
Zarób 10 miliardów, kup jakąś wyspę na karaibach, ogłoś niepodległość nowego kraju i rób tam co chcesz.



Nosz ja pie**olę. Czy ja stwarzam problem z tego ? Po prostu jestem realistą i wygłaszam swoją opinię. A to, że akurat widzę tą sytuację inaczej niż Wy to znaczy, że widzę ją źle ?

Zuku1916

2012-06-08, 22:46
j***ni, wlasne k***y przywiezli?

Tazarr

2012-06-08, 23:11
co to k***a jest !? szkoda że jeszcze po lasce tym ciapatym ch*jom nie zrobili..
żenada. nie gościnność

lemo1029

2012-06-09, 00:24
yy ten znaczek tvn trzymali na patyku że się tak gibotał?

arekwroclaw

2012-06-09, 10:26
lol, żenujące malomiasteczkowe przywitanie :D

drakkarrudy

2012-06-09, 13:23
@Jacobla pedał?
@Topic c*pki mogłyby chociaż ręce z kieszeni powyciągać.. :roll:

artiks2

2012-06-09, 15:48
@lofix1
Tak to już jest w Polszy..

BTW komentarz zajebisty :D