18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reporterka

zwierzak30 • 2023-03-29, 18:59
Ci co przeglądają CS-a.Znają ta Panią. :)
Tym razem "AT&T WYSŁAŁO REPORTERA Z TOURETTE'EM, ABY OPISYWAŁ WYWIADY NA STREAMER AWARDS! "


Jak dla mnie.Jest boska. :mrgreen:

TylerPL

2023-03-30, 01:24
Czekam aż ona będzie w ONZ miała przemówienie.

35i

2023-03-30, 05:23
TylerPL napisał/a:

Czekam aż ona będzie w ONZ miała przemówienie.



Jakby miała święcenia kapłańskie, to by się działo. :-D

yankers

2023-03-30, 08:28
antisol123 napisał/a:

Znalazła sposób na robienie kasy , a idioci to łykają jak mlode pelikany. Ten jej Touret jest tak samo prawdziwy, jak słowa morawieckiego o naszym dobrobycie...



To wygląda prawie jak Tourett, ale prawie robi wielką różnicę.

Przede wszystkim forma z przeklinaniem, czy ogólnie wypowiadaniem słów jest niesamowicie rzadka, następna sprawa, chorzy mało kiedy mają więcej niż dwa, trzy, różne rodzaje tików (ona ma jakieś 10), tylko naprawdę ciężkie przypadki mają jednocześnie więcej niż 3 różne tiki, z tym że nigdy nie występują dwa jednocześnie (czyli w tej samej sekundzie), może jeden po drugim ale nie jednocześnie.
Nigdy tiki wokalne nie występują razem z tikami ruchowymi, tzn. tak jak ona, przekręcanie głowy i w tym samym czasie mówienie, to nie występuje w tej chorobie, a jeśli już występują razem, to nigdy chory nie wypowiada do końca słów.

Każdy chory na kilka sekund (2-3 sekundy) przed atakiem wie że ten wystąpi, 96% chorych jest w stanie powstrzymać chwilowo atak kosztem wzrostu napięcia wewnętrznego, gdzie w pewnym momencie napięcie przekroczy pewien poziom i zaczyna się atak, pomimo powstrzymywania.

Z tego co kojarzę to ona od 5 lat ma cały czas te same tiki, to też się nie zdarza. Żeby mieć od 5 lat koprolalię musiałaby być wyjątkiem, z tego co wiadomo najdłużej zanotowanym przypadek trwał 3 lata :->

No i jeszcze nigdy nie widziałem tak delikatnych tików, takiego normalnego zamykania oczu jak ona to robi :)

kawior2007

2023-03-30, 09:48
Spasła się trochę

AdamBrown

2023-03-30, 14:05



yankers napisał/a:

To wygląda prawie jak Tourett, ale prawie robi wielką różnicę.
Przede wszystkim forma z przeklinaniem, czy ogólnie wypowiadaniem słów jest niesamowicie rzadka, następna sprawa, chorzy mało kiedy mają więcej niż dwa, trzy, różne rodzaje tików (ona ma jakieś 10), tylko naprawdę ciężkie przypadki mają jednocześnie więcej niż 3 różne tiki, z tym że nigdy nie występują dwa jednocześnie (czyli w tej samej sekundzie), może jeden po drugim ale nie jednocześnie.
Nigdy tiki wokalne nie występują razem z tikami ruchowymi, tzn. tak jak ona, przekręcanie głowy i w tym samym czasie mówienie, to nie występuje w tej chorobie, a jeśli już występują razem, to nigdy chory nie wypowiada do końca słów.
Każdy chory na kilka sekund (2-3 sekundy) przed atakiem wie że ten wystąpi, 96% chorych jest w stanie powstrzymać chwilowo atak kosztem wzrostu napięcia wewnętrznego, gdzie w pewnym momencie napięcie przekroczy pewien poziom i zaczyna się atak, pomimo powstrzymywania.
Z tego co kojarzę to ona od 5 lat ma cały czas te same tiki, to też się nie zdarza. Żeby mieć od 5 lat koprolalię musiałaby być wyjątkiem, z tego co wiadomo najdłużej zanotowanym przypadek trwał 3 lata
No i jeszcze nigdy nie widziałem tak delikatnych tików, takiego normalnego zamykania oczu jak ona to robi



Ale specjaliści z sadola ją rozpracowali, suck dick bitch

Etheriel

2023-03-31, 19:11
Grubywiór napisał/a:

Złota dziewczyna. Pośród wszędobylskiej ludzkiej zgnilizny taki cukierek to skarb.



Jak na moje to ona zapie**ala na mefedronie albo innym gownie.

LouisdeFunes

2023-04-02, 17:13
Grubywiór napisał/a:

Złota dziewczyna. Pośród wszędobylskiej ludzkiej zgnilizny taki cukierek to skarb.



jak ci pasują ciapate cukierki To wypie**alaj do Ameryki