18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reportaż ze Szwecji - multikulturalizm w praktyce

oc...........an • 2015-10-15, 02:21
Taki tam reportażyk o gettach w Szwecji. Nic w sumie ciekawego, bo u nich getto to jak u nas dobre osiedle...


żmij

2015-10-15, 02:54
Rozumiem, że obejrzymy coś, czego nie ma? ;)

Ale pie**olą... Propaganda jak za Goebbelsa.

RockyWood

2015-10-15, 13:51
hm oglądam z niedowierzaniem... tak jakby to był film o zupełnie innej Szwecji jaką opisują zagraniczne media... Zupełnie inny kraj o którym mówili mi kuzyni, którzy tam byli. O tych strefach "zamkniętych" był ostatnio dokument w którym wypowiadali się policjanci i strażacy a nawet ratownicy medyczni - oni jakoś nie pie**olili propagandy tylko mówili wprost - BOJĄ SIĘ tam jeździć.

oc...........an

2015-10-15, 17:32
RockyWood, podobno jedna z tych 55 stref zamkniętych jest trzymana przez polski gang motocyklowy... kolejne wspaniałe zwycięstwo potomków polskiej husarii :amused:

Ilu spotkałem Szwedów, a parę osób to było, to wszyscy mówili, że problemów nie ma w tych gettach (poza tym jednym incydentem, kiedy cały Sztokholm tak bardzo rozj***n)y. Ale z drugiej strony co oni tam k***a mogą wiedzieć o tych miejscach, skoro pochodzą z wiosek głęboko w lesie i nawet uchodźcy nie chcą u nich tam mieszkać :D

Wiem natomiast, że brat króla Szwecji zaprosił jednego kozojeba z afganistanu bodajże, żeby mieszkał z nimi i wyszła taka głupia sytuacja, że ten pie**olec oj***ł ich na kosztowności królewskie, sprzedał za 2,5% wartości i kupił sobie marechanenem bo chciał sobie wszczyknąć w kanał - http://www.thelocal.se/20120614/41442 :niggasmile: