18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Renault vs Szajsat 1:0

darekesp • 2012-12-14, 10:32


Jednego mniej :trollencjusz:

Pa...........or

2012-12-14, 16:47
lukaszdzi napisał/a:

Dziadowych samochodów jest o wiele więcej nie tylko reno.

Jacek haha bez kitu tam przy koszykach daleko twoje UNO stoi :D



Uno fire 1.0 był moim pierwszym samochodem - to była mega udana konstrukcja (bo prosta). Ale to było z 10 lat temu, pewnie dalej jeździ.

Cyrk

2012-12-14, 16:50
Laguna - 5 gwiazdek EuroNCAP. Pasek może miał pół, bo pewnie z ćwiartek spawany ;)

artiee

2012-12-14, 17:02
Earth napisał/a:

Mam już popcorn, więc możecie kontynuować.

Aha, musicie się spieszyć, bo wam wasze 15-letnie fury zaraz zamarzną.



Lepiej taką mieć niż zapie**alać całe życie PeKaeSem.

orzeszwmorde

2012-12-14, 17:27
Eee tam pie**olenie...
...w renówkach psuje sie wszystko poza szyberdachem którego najczęściej nie mają.

darekesp

2012-12-14, 17:30
straatveger napisał/a:




Mam nadzieję, że się tak cieszysz z powodu swojego starego, nic dziwnego też bym nie płakał po kimś kto dał mi takie debilskie geny :hitler:



Nie obrażaj pucyflecie lepsze audi niż vw zapamietaj mimo że ten sam koncern. A ciesze sie z takich kretynów jak ty idz płacz nad szajsatem rozbitym pohejtuj na sadisticu dowartościuj swojego małego fiutka :idzwch*j:

Pa...........or

2012-12-14, 17:39
Cyrk napisał/a:

Laguna - 5 gwiazdek EuroNCAP.



no ale w IIHS już im nie poszło.

w NCAP 5 gwiazdek bo ma ABS, ESP i czujnik naciskowy w siedzeniu pasażerki.

polik95

2012-12-14, 18:26
0:26 gdzie była policja babcia przechodzi w niedozwolonym miejscu :|

Schabik

2012-12-14, 19:26
Cytat:

Zapewne kierowca BMW to dla Ciebie dres a Passatem TDI jeździ wsiur z wioski bo przy okazji hurtem do traktora bierze olej. Skoda to stare dziadki co jeżdżą na działke, Mercedes to taksówkarz etc.


Tak się składa, że znam dresa który jeździ starym BMW ("sąsiad" z naprzeciwka), taksówkarza który jeździ mercedesem, wsiura który ma Passata a mój dziadek jeździ na działkę Skodą :amused:

artiee

2012-12-14, 20:19
orzeszwmorde napisał/a:

Eee tam pie**olenie...
...w renówkach psuje sie wszystko poza szyberdachem którego najczęściej nie mają.



Gówno wiesz waćpan, a pie**olisz. Moja Renia ma szyberdach i to on jest zepsuty. Nie otwiera się całkowicie do tyłu, tylko do góry. Przez jakieś 2 lata odkąd mam wymieniłem tylko drążki kierownicze bo klekotały i olej. Nic się nie psuje oprócz dizli w tym samochodzie... Ja na szczęście mam benzynkę.

Edit: aaa zapomniałem, łączniki stabilizatora muszę wymienić, ale to chyba normalne na naszych rozj***nych drogach.

Pa...........or

2012-12-14, 20:22
Schabik cicho, bo Ci zakompleksione pseudointeligenty pojadą wynurzeniami na pół strony i mądrościami z kolejki w tesco.

MyDreams

2012-12-15, 00:11
Co do aut. Francuzi jedynie dobrą pizze robią. Wychodząc z passata civica czy golfa nie zapomnij wyjąć słomy z butów. Wiadomo od tylu lat, że czołówka motoryzacji to Merc, BMW i Audi.

darekesp

2012-12-15, 08:56
MyDreams napisał/a:

Co do aut. Francuzi jedynie dobrą pizze robią. Wychodząc z passata civica czy golfa nie zapomnij wyjąć słomy z butów. Wiadomo od tylu lat, że czołówka motoryzacji to Merc, BMW i Audi.




W końcu konkretny post niestety czołówka to nie vieśwagen i kolejne golfy syncro to nie quatro silnik z audi to nie z vw to że te same podzespoły nie znaczy że to to samo audi ma wydajniejsze motory fakty mówią za siebie więcej koni z tych samych pojemności bez żyłowania poczytajcie a nie tylko bronicie vieśwagenów jak zawzięci fanatycy

artiee

2012-12-15, 09:32
U nas w BMW też wieśniaki siedzą, nigdy nie kupię BMW przez to

kaczkes

2012-12-16, 19:20
Tylko was zdziwiła ulica obrotowa?