18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Remi w akcji

mateusos • 2016-09-14, 17:45

Mam nadzieje ze nigdy sie nie dowiemy ze to bylo ustawiane :lol:

orwell14

2016-09-15, 00:10
ch*j mnie interesuje, że to Remi. To co odj***ł to zwykłe buractwo i pisze to jako osoba niepaląca.

eMJay8086

2016-09-15, 09:42
Czekamy co z tego zerżnie Wardęga.

rumpelstiltskinxxx

2016-09-15, 11:01
szkoda że mnie nie spotkał remi jak paliłem papierosa, był by fajny materiał na harda, a na serio to robią te sranki tylko ciotom lub kobietom, bo normalny facet zaj***ł by mu w łeb

Cryo

2016-09-15, 11:32
Mors_Nigra napisał/a:

Nie zesrajcie się. Pety użyźniają glebę (serio!). Chociaż rzucanie ich na chodnik czy coś (zwłaszcza, że u nas raczej nie trudno o śmietniki) to faktycznie chamstwo. Na plaży to wypada zakopać głęboko ręką. Albo mieć ze sobą szklaną butelkę, wypić sok czy coś i tam wrzucać (wiadomo, że się jednego nie spali, tylko więcej). Atak apropo tematu. Remi to pie**olony śmieć i zawsze nim był i każdy taki sam jak on razem z nim powinien zdechnąć w męczarniach.


:homer: Gówno też użyźnia glebę. To znaczy, że wszyscy mamy teraz srać gdzie popadnie? Pomyśl czasem. To wcale nie boli.

river013

2016-09-15, 16:30
Ostatni to Polak, ładną wiązankę mu wysłał i troszku obił, ale jakiś opanowany... :D

tycho

2016-09-15, 17:56
BIORESWOJE napisał/a:

ch*j wam w dupe wszystkim, jestem palaczem i co jade autem to wyrzucam ten syf za okno jak skoncze palic. O tak o bez pie**olenia. I na przystankach nie jaram bo jezdze autem wiec macie farta ch*je. Ale jakby sie ktorys przyj***l to zgasil bym wam na czole tego viceroya. I bede wyrzucał i ch*j.


Mam nadzieje, że zdechniesz w męczarniach na raka od tych twoich ruskich fajek durniu.

stefciok

2016-09-15, 19:05
Odpie**olcie od palących komuchy pie**olone. Ja się nie przypie**alam że debile j***ne zapie**alacie po mieście drząc mordy do srajfonów. "bo ja nie palę to ktoś też nie powinienien" ch*j wam w dupe czerwone jebańce. Są miejsca w których jest zakazane palenie, płacimy k***a złodziejski haracz od każdej paczki( i w dupie masz wasze "a po co to, na co ci to", nie twoja sprawa bordowa mordo), a jak tak wam przeszkadzają pety to niech napiszą na to paragraf, ja nie śmiecę. Zaczyna się k***a od papierosów, potem zakażą alkohol i zanim się obejrzymy będziemy jak w jakiejś k***a dystopii z Science Fiction. Myślcie debile.

Xa...........ii

2016-09-15, 19:33
@tycho masz mój głos, j***ć tych, którzy 'na coś muszą umrzeć' :D

ellsworth

2016-09-15, 20:06
BIORESWOJE napisał/a:

ch*j wam w dupe wszystkim, jestem palaczem i co jade autem to wyrzucam ten syf za okno jak skoncze palic. O tak o bez pie**olenia. I na przystankach nie jaram bo jezdze autem wiec macie farta ch*je. Ale jakby sie ktorys przyj***l to zgasil bym wam na czole tego viceroya. I bede wyrzucał i ch*j.


To, że cie rodzice w domu wychowali żyć w gnoju, nie znaczy że masz przenosić ich sp***olenie umysłowe w przestrzeń publiczną.

hal471

2016-09-16, 21:28
tycho napisał/a:

Jak już będę u władzy to wy zasrani palacze będziecie żreć te kiepy, które wszędzie rzucacie.



Prędzej wybiorą w polsce ciapatego na ministra oświaty niż ty dojdziesz do władzy. Kolejny okaz co robi gówno-burzę o pety. Mi się np. nie podoba że wychodząc do knajpy muszę dzielić salę z takim bakłarzanem jak ty

LordVIP

2016-09-19, 09:12
Jak ja gardzę takimi śmieciami którzy jarają te gówna w miejscach publicznych i jeszcze wyrzucają pod siebie jakby byli u siebie w chlewie. Żebyście palące ch*je skończyli z rozgrzanym prętem w dupie