18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rémi Gaillard - Mistrzostwa Świata 2014

Sylarr • 2014-06-06, 13:48
Stary, dobry Remi z piłką u nogi z okazji najbliższych Mistrzostw Świata w Brazylii.


REWIXONINININIX

2014-06-07, 14:52
Jestem pełen podziwu za jego cierpliwość przy wykonywaniu tych trików. Widać, że przy każdym ujęciu jest bardzo skupiony i stara się sprawiać wrażenie jakby robił to pierwszy raz. Ja nie miałbym tyle cierpliwości w sobie, aby zrobić to z takim efektem...

De...........tt

2014-06-07, 17:34
Crossblade napisał/a:

no...brak naszych patałchów na mistrzostwach to ból. Nie jestem jakimś mega funem piłki od jakiegoś czasu, ale ch*j mnie strzela. Tak naprawdę nawet nie wiem po co mam te mistrzostwa oglądać. Pewnie zaczne od półfinałów



Jerzy Pilch:
"Naprawdę dajesz radę Pilchu? Otóż nie. W każdym razie nie całkiem. Po pełnym tygodniu, po obejrzeniu 20 meczów, trochę zacząłem trzeszczeć. Rzecz niedopuszczalna - jak się ogląda mundial, trzeba oglądać wszystko. Tylko frajerzy oglądają wybrane mecze, tylko oni wiedzą, które wybrać - dziecinada czysta - na mundialu nie ma meczów mniej ważnych; ileż to razy, gdy byłem młody i naiwny, opuszczałem jakieś spotkania na oko bezbarwne i na rozum bez znaczenia, i zawsze się okazywało, że na tych trzeciorzędnych sparingach działy się rzeczy wstrząsające: obalające prawa fizyki strzały z dystansu, krwawe porażki stuprocentowych faworytów, kuwejccy szejkowie na płycie.

Jeszcze więksi frajerzy zaczynają oglądać od jednej ósmej, najwięksi od ćwierćfinałów; kto zaczyna oglądać od półfinałów, bardzo jest podejrzany, a kto ogląda tylko finał, ten - przywołajmy klasyka - "paskudnym jest gwałtownikiem, strasznym rabuśnikiem, największym łajdakiem". "

tyberr

2014-06-07, 17:34
dobrze że się nie zakwalifikowali, przynajmniej nie będzie mi nikt p*zdy pod oknem darł a i lusterka w aucie zaoszczędzę

KrisCFC

2014-06-09, 04:34
mare30ks napisał/a:

wole jak robi ludzi w ch*ja :)



Robi...na tym filmiku ;)

lizardhino

2014-06-09, 10:26
dobrze że nasi nie weszli.w końcu są na to za słabi