18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Relaks i zabawa na qudach...

Halman • 2021-09-09, 10:12

dobra zabawa musi mieć jakiś zgrzyt.. :-D

barniak

2021-09-09, 16:20
No zjeb :mrgreen:

cazio

2021-09-09, 16:39
crackit napisał/a:

niektórzy siedzą w radach nadzorczych spółek skarbu państwa, inni są posłami pis... a inni pracują w policji...



No siedzą w tych radach i zarabiają po 30 koła miesięcznie…faktycznie co za debilna robota

:mrgreen:

trytodie

2021-09-09, 18:50
baronturbina napisał/a:

Operatorzy quadow są równie zj***ni co motop*zdy i pedalarze. Brak rozumu kosztuje.



Każdy z nich ma więcej ruchu niż Ty kanapowcu

Marcin360360

2021-09-09, 20:16
Zenonn napisał/a:

Jakim trzeba być zjebem, żeby zamiast odjechać, to łapać 200kg quada. Jak tacy tępi ludzie w ogóle znajdują pracę i zarabiają pieniądze ?



Ja musze im mówić ze bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nie właz tam bo twoje życie jest ważniejsze. Wszyscy u mnie trybie co mówię wiec żyją.

polakwrocek

2021-09-09, 20:55
Zenonn napisał/a:

Jakim trzeba być zjebem, żeby zamiast odjechać, to łapać 200kg quada. Jak tacy tępi ludzie w ogóle znajdują pracę i zarabiają pieniądze ?



U taty w firmie. Na start w pierwszym roku przynajmniej średnią krajową żeby wstyd nie było.
Mieszkanie oczywiście rodzice spłacają.

kulawiec

2021-09-09, 23:05
Zenonn napisał/a:

Jakim trzeba być zjebem, żeby zamiast odjechać, to łapać 200kg quada. Jak tacy tępi ludzie w ogóle znajdują pracę i zarabiają pieniądze ?



Normalnie, wystarczy w niektóre gierki pograć, albo filmy o superbohaterach pooglądać. Przecież ludzie myślą, że niedźwiedź to Kubuś Puchatek a burgery rosną w fabrykach.

Locz3k

2021-09-11, 22:23
Zenonn napisał/a:

Jakim trzeba być zjebem, żeby zamiast odjechać, to łapać 200kg quada. Jak tacy tępi ludzie w ogóle znajdują pracę i zarabiają pieniądze ?



Odruch, nie ma się za dużo czasu na myślenie w takich sytuacjach, quady z reguły nie lecą tak daleko po wywrotce z górki



willoo

2021-09-12, 02:14
Zenonn napisał/a:

Jakim trzeba być zjebem, żeby zamiast odjechać, to łapać 200kg quada. Jak tacy tępi ludzie w ogóle znajdują pracę i zarabiają pieniądze ?



przed nim stał inny quad, który go blokował. Szybko wymyślił, że tylko w taki sposób uchroni swój quad przed rozwaleniem...