18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Relacja Tomasza Zimocha z finiszu Justyny Kowalczyk

OjciecTadeusz • 2014-02-13, 12:55
Jak w temacie. Relacja najlepszego polskiego komentatora z finiszu dzisiejszego biegu na 10km, zakończonego znokautowaniem koksiarzy przez Justynę.



[ Komentarz dodany przez: Mr.Hardistic: 2014-02-15, 18:34 ]
Podmieniony link z YT

halles

2014-02-13, 15:58
idz pan w ch*j z tym sportem, popularne to w 4 krajach na krzyz a zeby to ogladac to chyba trzeba miec szesciopak u boku, zreszta w tym upatruje popularnosc tego sportu wsrod januszy
inb4: jakis kretyn, ktory mi tu wyjedzie z przezwyciezaniem slabosci blablabla ;D

90luckypl

2014-02-13, 16:07
@up: halles. Co masz do zaoferowania?

mowbray

2014-02-13, 16:50
Teraz kilka zdań ode mnie.
Dla mnie Justyna przeszła samą siebie. Jest po prostu genialna. Zupełnie nie oczekiwałem od niej wielkich sukcesów na tej Olimpiadzie, swoje już zrobiła. Rozpie**alać i ustawiać towarzystwo po kątach przez tyle lat to wielki wyczyn , dodając, że nie startuje na równych prawach z FAWORYZOWANYMI (delikatnie mówiąc) przez władze FIS Norweżkami.
Problem, który jest Wam zapewne znany dość dobrze to, to że mamy pok***ione media. Presja jaka była wywarta na Kowalczyk przed Soczi (mimo, że jej forma nie była wcale fenomenalna) była ogromna. Po 1wszym nieudanym starcie info o tej stopie mogło być (wg mnie) lekko dezorientujące. Może po prostu chciała trochę puścić zasłonę dymną, zmniejszyć nacisk i presję na medal co okazało się świetnym zabiegiem. Oczywiście to tylko moje domysły.
Justyna jesteś wielka! :)

zadowolonyzzycia

2014-02-13, 17:02
Nie chce być zbyt dokładnym ale na koszulce miała nr 43;p
Tak czy inaczej wielkie gratulacje

iw...........85

2014-02-13, 17:02
Garrone napisał/a:

Jedne leki na astme zwiększające wydolność płuc, drugie blokady przeciwbólowe (sterydy+hormony). Czym się tu jarać? Po prostu tym razem nasza była lepiej skoksowana niż inne.

Kto ruskiemu trenerowi na olimpiadzie u ruskich zabroni przej***nia nogi swojej zawodniczki w imadle i wystosowania prośby do komitetu o zezwolenie na koks?

Pamiętam, żę ta Justyna zawsze narzekała, że to, że tamto i będzie ciężko. O dziwo przed tym startem nie było słychać narzekania na leki innych, na ch*jowy śnieg, czy pękniętego jeża. Jak się samemu ma coś na sumieniu, to się siedzi cicho :)

Jestem ekspertem, widziałem jak kowalczyk ćpie i salutuje adolfowi.

taki twardy jesteś to poproszę o twarde dowody a nie oczerniaj i nie sądź bo sam będziesz sądzony

fyrku

2014-02-13, 17:34
Zimoch w formie - ja pie**olę, mistrz wyobraźni słownej. :)

contowsky

2014-02-13, 17:48
a ja go nie lubię, może oddaje w bardzo emocjonujący sposób to co się dzieje i za to czapki z głów, ale poza tym to za często pie**oli bez sensu jak potłuczony. Nie znam drugiego komentatora który tak często by się mylił przy wypowiadaniu poszczególnych słów. No i niektóre jego wygibasy słowne na prawdę udane ale "te kijki, jak przęsła wielkiego mostu" to lekka przesada. Dziękuję dobranoc. Nie pozdrawiam

Tradyt

2014-02-13, 18:00
Garrone napisał/a:



4 dni temu zdobyłem złoty medal na normalnej skoczni. I co teraz kozaku?


Grałeś na x boxie czy na kompie ?

T-Will

2014-02-13, 19:10
Co to za pie**olenie o koksie? Kowalczyk też koksowała przecież.

misiek08

2014-02-13, 20:28
"Wygram albo zdechnę" - wygrała.

Songo71

2014-02-14, 01:07
k***a nie potrafię tego oglądać. Dla mnie jest to nudne w ch*j.

hejcior

2014-02-16, 14:07
"..norweskie media sugerowału, że Polka wygrała dzięki silnym lekom." - wszystkich mierzą swoja miarą...j***ne ch*je.