18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rekordowy czas na zawodach wojskowych

Dy...........za • 2013-06-26, 11:15
Rekordowy bieg kaprala Adama Marcinkowskiego na torze w Zegrzu. No, to który tak potrafi sadole?


muraaas

2013-06-26, 15:38
Sadol sie kończy... Na głównej filmik z biegu biedaków w którym przez połowę czasu nawet nie widać pajaca. :-?

La...........vo

2013-06-26, 15:50
j***ny Prince of Persia

MdoN

2013-06-26, 15:57
żołnierze, a cieszą się jak dzieci :D

Socjocinus

2013-06-26, 17:51
Nie czaje- zwykły tor zwykłe przebycie go a jaracie się jak by wypie**olił z parkoura i saltami pokonał tor w 8s.

Dy...........za

2013-06-26, 18:29
@up: widać, że potrafisz tylko biegać trzymając lewy shift. Wyjdź czasem na dwór to się przekonasz, że to nie jest łatwe.

jazzma

2013-06-26, 18:57
Pan_Generał napisał/a:



Tylko dlatego że twój stary zapie**alał w kotłowni w jakimś zadupiu, to nie znaczy że całe wojsko tak wygląda.


Raz: Tak się składa, że mój ojciec (stary to ty masz tapczan, szacunku do rodziców się naucz buraku) nie zapie**alał w żadnej kotłowni (tutaj chyba masz uraz do swojej pracy), robi coś całkiem innego, ale nie widzę ani sensu ani związku żeby o tym opowiadać.
Dwa: Żadna praca nie hańbi, o ile jest uczciwa, tych nierobów wojaczków nie jest.
Trzy: Teraz podkul ogon i zapie**alaj do tej swojej kampanii, czy jednostki schylać się po mydło i turlać się w błocie.

Wojsko Polskie jest największym pracodawcą w Polsce (do ch*ja, utrzymuje tylu nierobów z moich pieniędzy). Skąd wiem, że nic tam nie robicie ? Tak się składa, że mieszkam na przeciwko jednostki wojskowej więc coś tam wiem...

NIEROBY, tak, tak ty też żałosny kapralku-generałku.

Tryton

2013-06-26, 21:12
@ /watch?v=r4P3X62gcag

Obejrzyj może Cię trochę oświeci, ale tak szczerze to wątpię że to obejrzysz bo widać, że jesteś typem zwykłym ignorantem,który gówno wie, a dużo gada.

ps. jakbyś nie wiedział po czym wkleić ten kawałek linka to po youtube

jazzma

2013-06-26, 21:47
@up
Dziecko, nie musisz mi mówić takich rzeczy, uwierz że zdecydowanie więcej od Ciebie wiem :) .
Pewnie strasznie jara Cię armia, co? Dużo tam chłopców w twoim typie, no i robić nie trzeba.
Dobrze, że więcej jak te 3-4k zł nie wyciągają, no i znieśli te emerytury dla wielce zmęczonych kombatantów.

TORnadziejaNETA

2013-06-26, 23:52
Kozacki czas, widać, że Polskie Wojsko jest gotowe na atak kozojebców :)

Tryton

2013-06-27, 00:53
jazzma,

Po twoich wypowiedziach widzę , że wiesz bardzo mało rzucasz ogólnikami, ponieważ twoja wiedza jest nikła, podejrzewam, że nie tylko w tej dziedzinie, ale trudno trzeba Ci wybaczyć, że chcesz z siebie robić osobę wszechwiedzącą bez żadnych argumentów merytorycznych.

Ps. Dla Ciebie to pan a nie dziecko, chyba że kultury Cię nigdy nie uczyli.

jazzma

2013-06-27, 08:28
Tryton,

Kulturę z domu wyniosłem ale nie będę jej przestrzegał w rozmowie z opryskliwym gówniarzem, który wyszedł ledwo ze szkoły średniej (o ile w ogóle ją ukończyłeś) i uważa się za Bóg wie jakiego panicza. Sprowadzę Cię na ziemię, jesteś nikim :) . Widzę, że Twoja wiedza na temat wojska jest ogromna i sprowadza się do wrzucenia linka jakieś filmiku z yt, gdzie jakiś zdegustowany człowieczek wyraża swoje poglądy rzucając k***ami na prawo i lewo. Na tej podstawie negujesz moją wiedzę. Uwierz mi, że w 90% tematów bym Cię zjadł, począwszy od energetyki, przez politykę, sport, po wędkarstwo.

Trochę pokory, dorośniesz - zrozumiesz. Nie odpisuj mi już, bo te Twoje nic niewnoszące do tematu komentarze są po prostu żałosne.

P.S. (nie "Ps." mądralo) Wyjdź na dwór, pobaw się z kolegami i zapomnij na chwilę o wirtualnym świecie :roll:

chrap

2013-06-27, 10:13
@jazzma, i Ty masz 24 lata?. Jesteśmy dorośli, więc traktujmy się jak dorośli, a nie jak k***a dzieci z podstawówki - "bo ja chodzę już do 6tej, a Ty jeszcze do 4tej". Co to jest za argument?

KapitanWódka napisał/a:

...W wojsku bylo fajnie ale juz nigdy wiecej :mrgreen:


Widać, że wiesz o czym piszesz, ale wiek mówi, że do wojska iść wcale już nie musiałeś. Czemu zawód żołnierz Ci nie odpowiadał?