18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rekonstrukcja komentarzy na Youtube - One Direction

Nathaniel_Demerest • 2013-11-23, 14:01
Filmik przedstawia kłótnie dwóch dziewczyn, które w komentarzach na YouTube pod teledyskiem One Direction, przeprowadziły burzliwą rozmowę.. która w tym filmiku została odegrana przez dwóch starszych panów.



Ciekawy sposób przedstawienia gimbo-kłótni :roll:

PS "Wymagany angielski na poziomie ery kamienia łupanego".

Majesty

2013-11-23, 14:45
Ci dwaj goście mają więcej klasy mówiąc te pierdoły, niż te śpiewające pedzie przez całe swoje życie :D

DeepInLove

2013-11-23, 15:20
bardzo ciekawe akcenty, te slowa w ich ustach brzmia wrecz epicko

McMenel

2013-11-23, 16:46
To tylko potwierdza teorię iż nawet gówno zagrane przez dobrych aktorów z dobrym reżyserem może mieć naprawdę dobrą dramaturgię.

Imper3838

2013-11-24, 00:42
Widzę była dyskusja na poziomie. Są takie dorosłe że używają wulgaryzmów, ale takie dziecinne, że się wykłócają jak o grabki w piaskownicy.

A Panowie świetnie zagrali.

me...........wa

2013-11-24, 08:41
9 lat nauki angielskiego, matura na 80% i nie zrozumiałam połowy..

merh

2013-11-24, 11:26
bo nie uczą cie angielskiego, tylko amerykańskiej jego odmiany.Stad niezrozumienie akcentu "oryginalnego" angielskiego języka. Mogliby uczyć z tym akcentem.Brzmi napewno lepiej.

malarz666

2013-11-24, 11:38
merh napisał/a:

bo nie uczą cie angielskiego, tylko amerykańskiej jego odmiany



Z tego co mi wiadomo to w Polsce uczy się brytyjskiego angielskiego, nie amerykańskiego. Na filologii też masz konkretny brytyjski akcent, nie hamburgerski.

pi...........ja

2013-11-24, 13:13
Kurde opcja lektora z nimi powinna być możliwa obok każdego komentarza w internecie. A tu już szczególnie :)

Racis

2013-11-24, 14:16
W polskich szkołach nie tyle straszne jest to że uczą akcentu z USiA, tylko to że nie uczą słuchać, a przede wszystkim mówić po angielsku. Pierwsze zetknięcie np. z rozmową z obcokrajowcem sprawia nie lada problemy w układaniu zdań, nawet jeśli w szkole masz te czwórki i piątki. Aby nauczyć się płynnego w mowie jakiegokolwiek języka obcego najlepiej jest wyjechać tam gdzie inaczej niż po zagramanicznemu się nie dogadasz.

atru

2013-11-25, 10:04
malarz666 napisał/a:



Z tego co mi wiadomo to w Polsce uczy się brytyjskiego angielskiego, nie amerykańskiego. Na filologii też masz konkretny brytyjski akcent, nie hamburgerski.



Niestety to czego uczy się w szkole trudno sklasyfikować. Bo nauczyciele powinni uczyć brytyjskiego, a praktycznie wszyscy mają akcent typowo amerykański. Na filologii możesz wybrać jakiego akcentu chcesz się uczyć i wiem z własnych doświadczeń i z tego co słyszałem, że zarówno akcent brytyjski jak i amerykański różnią się od tego, czego uczymy się w szkole. Czyli widocznie to czego uczą, jest mieszanką jednego i drugiego akcentu i potem sprawia to problemy z odbiorem jakiegokolwiek tekstu.

No...........ic

2013-11-26, 20:24
Starsi panowie ponownie z klasą rekonstruują kłótnie na youtube 8-)