18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

reklama

nowynick • 2018-04-25, 15:09
to już w latach 90tych na wocie nie było takiej żenady

~Velture

2018-04-25, 15:25
No i ch*j. Dostała za frajer mieszkanie i jeszcze siano za reklamę. j***ć, że ryj ma k***a jak trup i mogłaby grać zombie ale na jej miejscu też bym się sprzedał do takiej reklamy za nowy kwadrat i szelest.

W ogóle to przecież jeszcze ten pływak jakiś tam nasz olimpijczyk też to reklamuje, że się nie sprzedał za 600tyś euro aby pływać dla innego kraju.

Tak to bywa, że każdy ma swoją cenę a granie w reklamach to odcinanie kuponów z popularności.
Mistrzem w tej kategorii jest 3cio planowy aktor Majewski oraz żydek wojewódzki.

mesjans

2018-04-25, 16:42
Wplatanie chorych dzieci w marketing deweloperski nie należy do zachowań w dobrym guście. Kiedyś w jakiejś reklamie nowego osiedla mieszkaniowego powiedzieli że jeśli kupisz to będą otaczać cię inteligentni i kulturalni sąsiedzi i ja myślę sobie a co oni robią testy na inteligencję i kulturę przed sprzedaniem i że bogaty cham i prostak nie kupi u was mieszkania? Kłamią ludziom.

Cara_Al_Sol

2018-04-25, 17:31
Velture, Kto wie, może ktoś doceni fakt, że spędzasz całe życie na sadistic.pl i zaproponuje Ci udział w reklamie...
Np. Majonezu albo sucharków.
;-)

PieronJasnySzlag

2018-04-25, 18:14
Moja sąsiadka ma syna z zespołem downa. Całe życie z ograniczeniami, życie pełne cierpienia, poświęceń, cierpliwości i miłości.
Nawet wrogom nie życze takiego doświadczenia.
Budowanie politycznego kapitału na takich tragediach (vide nowoczesna) czy reklam jest delikatnie mówiąc nieetyczne.
Może deweloper skoro taki dobry człowiek to odda jedne nowe osiedle takim rodzinom??

Kolejna sprawa to angielski dwulatek któremu lekarze i sąd zapewnili odłączenie od aparatury mimo błagań rodziców.
Gdzie są te wszystkie wrażliwe celebrytki jak cielecka, ostaszewska, rusin... Jak wycinali drzewa to płakały, na święta jak karpie mają mało tlenu to płaczą, jak żaby giną na szosach to płaczą. Teraz cisza.

A tfu!

krasnal_hałabała

2018-04-25, 20:16
@up, Jak to już ktoś napisał na Sadolu pod tematem z jakimś zawodnikiem MMA "Ludzcy dla bydła, bydlę dla ludzi".

-_..........._-

2018-04-25, 23:42
Taka rymowanka z serii "Arka Gdynia"...

Kinga Preiss.
Dawać hajs.

janlew

2018-04-26, 05:55
mesjans napisał/a:

Wplatanie chorych dzieci w marketing deweloperski nie należy do zachowań ...


Czego ty się chłopie po żydówce i jej ziomkach od handlu mieszkaniami spodziewałeś? Szczytem moralniści dla nich jest fakt że gdy one byływ kinie, nie porwali tych dzieci na organy, chlebki czy co tam jeszcze.

nieja

2018-04-26, 06:26
Sadistic wch*j.

kigenPL

2018-04-26, 12:39
Moja kobieta miała nowotwór węzłów chłonnych. Półtora roku temu teraz już wszystko jest ok...chyba. Można powiedzieć, że wiem jak to jest być w takiej sytuacji bo leczenie bez znanych skutków trwało ponad pół roku, chemia i radioterapia. Niepewność strach przed śmiercią brak sensu życia i strach...
Właśnie strach w tym jest najgorszy... Nawet dzisiaj dostaliśmy wyniki. Wniosek to "Brak metabolicznych cech wznowy"- brzmi dobrze ale obawa wciąż jest tak duża że ciężko w to uwierzyć, że wszystko jest ok.

Lekcja jest jedna, zdrowie jest najważniejsze. Gdy go nie ma wszystko inne staje się nieistotne.
Gdy patrze na reklamę to aż mnie skręca w środku jak wiem co te matki tak naprawdę czują... I jakim sk***ielem trzeba być żeby dla wzbogacenia się wykorzystywać do tego takie sytuacje grać na emocjach ludzi.

Prowadzę biznes, wszyscy mamy kult pieniądza ale są rzeczy ważniejsze od pieniążków...
Nie życzę tego nikomu.

Teraz żyjemy normalnie, cieszymy się tym i dostrzegamy więcej, dużo więcej. Pozdro sadole :mrgreen:

lordindycznik

2018-04-26, 16:43
Od jakiegoś czasu słyszę w radiu w drodze do pracy i z pracy jaki to jest lament w sprawie chorych dzieci. Nie wiem może jestem nieczułym sk***ielem, ale w czasie ciąży jest możliwość zbadania się czy płód jest zdrowy, jak nie to skrobanka. A jak okaże się, że dziecko chore pomimo tego że badania wskazywały że jest zdrowe to okno życia jest jeszcze.

Wk***ia mnie te ciągłe protesty, gdzie człowiek nie spojrzy to każdy tylko daj daj daj, Każdy chce pieniądze itp, nikt nie chce pracować, może się mylę nie wiem. Wyrażam tylko swoją opinie, że trzeba myśleć co się robi, czy stać człowieka na posiadanie dziecko, trzeba się badać itp.

-_..........._-

2018-04-26, 22:50
@up Lubisz zaczynać grę nowymi postaciami i nie kończyć, co?

sesef

2018-05-01, 21:49
Znajomemu w sypialni spadło 90% tynku z sufitu. Budynek stawiało Dom Development...

Oglądając tą reklamę chciało mi się śmiać jak pomyślałem o przygodach znajomego.