18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

reklama

~Griszon • 2012-07-18, 18:18
klubu "Amnesia"

Mike Kenzo

2012-07-19, 23:09
@iPoCoTaRejestracja
Nie ma zajebistej muzyki dla ogółu, coś bardzo może się Tobie podobać a dla mnie mniej, chodzi o to, że człowiek sam weryfikuje co mu się bardziej podoba a co mniej. Tak na prawdę jesteśmy zalewani chłamem poprzez radia, a jeżeli chcemy sięgnąć po ambitniejszą muzykę, lepszą dla naszego ucha to atakują nas tym, że niby jesteśmy piratami.

W naszych radiostacjach ciężko jest znaleźć dobrą muzykę, jest pchane to co nie sprzeda się najlepiej tylko pchane jest to co zaoferuje dana wytwórnia dla takowej radiostacji...
Najgorsze jest to, że nie My o tym decydujemy tak jak to mówią w radiach (top5-10-15 czy ch*j wie co.)

Też przyczynia się to co jest u nas w kraju, brak tolerancji jeżeli chodzi o muzykę, szczerze powiedziawszy szanuje każdy rodzaj muzyki, jeden bardziej drugi mniej, muzyką nie nazwałbym Disco Polo, sam nie wiem dlaczego, ale po prostu jest to łatwa melodia oraz banalne teksty tylko po to tworzone by na weselu jak się najebiesz mógł dalej się bawić, i tak po 1-2minutach skumasz cały tekst bo nie jest to skomplikowane.

wrc1

2012-07-19, 23:21
zna ktos tytul utworow z postu pilaka (up, up, up ; p)?

Jacek86s

2012-07-19, 23:22
Mike Kenzo napisał/a:

Nie ma co się oszukiwać, imprezy na IBIZIE są najlepszymi eventami klubowymi jakie są.
Niestety Polsce jeszcze daleko do takich standardów jakie panują w większości krajach bardziej rozwiniętych w temacie muzyki klubowej.
U nas w radiach można usłyszeć jedynie śmieci, totalny chłam jest nam wciskany, a polaczki się Tym jarają bo to leci w radiach i to jest fajnie.
Z zamiłowania jestem DJ oraz Producentem i tyle ile się nagrałem i nasłuchałem u ludzi jacy to oni są mądrzy na temat muzyki (nie chodzi mi tylko tutaj o muzykę klubową) i jedynym ich wyznacznikiem zajebistości jest radio.
Pożal się Boże...

Zapewne za jakieś 30-50 będzie można pograć oraz posłuchać i pobawić się przy dobrej muzyce w naszym pięknym kraju gdzie między wódką a zakąską jest miejsce tylko dla Disco Polo....




za polaczków ch*j ci w dupe

kesnall

2012-07-19, 23:40
byłem na Ibizie w tamtym roku, w sumie nie pamietam czy byłem w Amnesi, ale bylem w innych wielkich klubach tam np Pacha, top 21. wejściówki 50E, drinki 20$, murzyni z najnowszymi iphonami na kazdym kroku.

Koivu

2012-07-20, 00:23
Jak komuś się przyda to tytułem utworu z filmiku jest:
Takers feat. Chipper - Alive

ma4er

2012-07-20, 00:36
Po ch*j do niego Lato dzwonił?

Miecz

2012-07-20, 06:35
Tylko czemu koło 2:30 murzyn mówi "born to be white"?!

tofian104

2012-07-20, 06:49
niema sie co smiac. ja stopem prawie okrazylem ziemie nie majac grosza przy duzy. zawsze mowie "WYSTARCZY CHCIEC"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

realign

2012-07-20, 08:59
"taaa bezrobotny na ibize jedzie... "

Zaraz po odejściu z pracy masz i pieniądze i zapał żeby się zabawić solidnie. :)

Everal

2012-07-20, 11:48
izig napisał/a:

taaa bezrobotny na ibize jedzie...



widzisz, w innych krajach bezrobotnych stac na takie imprezy ;)

AngryCow

2012-07-20, 12:11
Ibiza jest przereklamowana, Polacy jeżdżą do Lloret de mar :mrgreen: