18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama Renault - Jazda testowa

Vespa • 2013-03-28, 22:08
Tym razem Renault zrobił sobie nietypową reklamę dwójce testujących pasażerów.


ma...........25

2013-03-29, 10:23
A ja tymczasowo jeżdżę Laguną II w dieslu, ludzie się śmieją ale ch*j im w cyce ważne, że moje i jeszcze ważniejsze, że to nie Golf :amused:

Old.Mc.Boner

2013-03-29, 10:32
@up
Ty sie masz czym pokazać.. ja jeżdzę Lancia Y

ik...........ea

2013-03-29, 10:36
Volkswagen urósł w świadomości ludzi jako wzór samochodu przez doskonałe lobby. Stworzyli medialną legendę marki, pokupowali od auto światów i innych motoryzacyjnych gazet testy dla siebie i marek podległych (Skoda, Seat) i inne marki tak jakby zeszły na boczny tor. Szkoda, że tak jak w przypadku Laguny II nie rozpisują się o VW Touranie, który był jeszcze bardziej awaryjny, ale wpadki zdarzają się każdemu.

Renault po roku 2009, to są jedne z najlepszych i najsolidniejszych aut dostępne za dobrą cenę. Laguna III to wzór bezawaryjności. Nowe diesle są tysiąc razy lepsze jak te daremne TDI i najlepszym świadectwem tego jest iż, Mercedes zapożyczył od Renault do nowej klasy A diesla 1.5. I nie piszę tego jako użytkownik Renault, bo sam mam Fiata. Po prostu uważam, że to super konstrukcje i sam chciałbym sobie fundnąć nowe Clio Grandtour.

garbaty1981

2013-03-29, 10:41
Ja na początku bym się zorientował,że coś jest nie tak. W tym samochodzie kierownica jest po złej stronie :P

przepon

2013-03-29, 10:49
ikea napisał/a:

Volkswagen urósł w świadomości ludzi jako wzór samochodu przez doskonałe lobby. Stworzyli medialną legendę marki, pokupowali od auto światów i innych motoryzacyjnych gazet testy dla siebie i marek podległych (Skoda, Seat) i inne marki tak jakby zeszły na boczny tor. Szkoda, że tak jak w przypadku Laguny II nie rozpisują się o Touranie, który był jeszcze bardziej awaryjny, ale wpadki zdarzają się każdemu.

Renault po roku 2009, to są jedne z najlepszych i najsolidniejszych aut dostępne za dobrą cenę. Laguna III to wzór bezawaryjności. Nowe diesle są tysiąc razy lepsze jak te daremne TDI i najlepszym świadectwem tego jest iż, Mercedes zapożyczył od Renault do nowej klasy A diesla 1.5. I nie piszę tego jako użytkownik Renault, bo sam mam Fiata. Po prostu uważam, że to super konstrukcje i sam chciałbym sobie fundnąć nowe Clio Grandtour.



Nie wiem, jak to jest z III, bo akurat Laguna II jest pseudo solidna. Przez ostatni miesiąc trzy razy ją z alternatorem woziłem do mechanika i za każdym razem inny element się w nim pierdzielił. Auto '01 rocznik - całkiem nieźle pod względem mocy silnika i przyspieszenia. Komfort jazdy też nie jest jakiś najgorszy. Ale nie polecam tejże "Królowej lawet", bowiem póki działa, to działa. Jak zacznie się pierdzielić jeden element, to później wszystko zaczyna się sypać. Żadnej solidności wykonania. Być może jest tak jak mówisz, że po 2009 roku jest lepiej, ale przed owym rokiem? Mało atrakcyjna oferta w moim mniemaniu.
Clio jakoś nigdy mnie nie pociągało... dużo moich nauczycielek w podeszłym wieku tym jeździ. Mówię o II

zbijok

2013-03-29, 12:38
A ja tam popie**alam scenikiem II z 08, 6L ropy na 100 w zimie, a jedzie się 130-120, czego więcej chcieć?
Za to gdy był większe mrozy, to zatankowałem jakieś ch*jowe paliwo na orlenie(a dolałem może z 10L do pełna bo jechałem w dalszą drogę), zajechałem, ale przy powrocie to musiałem silnik 1h na parkingu grzać (na jałowych jakoś chodził, na wyższych przy jeździe gasł).
Sytuacja z wczoraj:
Przede mną jedzie ruski TIR i jakieś audi 2.0, ciągnie się ileś tam za nim, ale w końcu wyprzedza, no to ja za nim i od razu audi biorę, chyba ambit mu się włączył, przycisną do 130 ale potem zawory mu dupą zaczęły wylatywać i dał sobie chłop spokój :D

domicz

2013-03-29, 15:24
akcja od 1:17 :)

Valixivox

2013-03-29, 16:01
czy pasażer to nie jest czasem derren brown?

kijoki25

2013-03-29, 19:21
Ja osobiście jeżdżę Clio II od samiutkiego początku bezawaryjny. A jak jakaś drobnostka się zużyje, to za grosze można na szrocie wytargać z innego wozu :-) gdyby za moich czasów takmi pakiet panienek dorzucali to brałbym wszystkie, wszystkie a nawet jedną :D :D :D

adzios

2013-03-30, 12:40
taaaa - tylko tyle potrafią Francuskie auta..

przemek

2013-03-30, 19:46
no tak auto a najlepsze w nim stanie w miejscu <mozg rozj***ny>