18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama piwa.

kamilwaldi • 2014-02-11, 00:11
Bardzo dobra reklama Piwka i Champions League 2013.




Tak piłka bywa pedalska ale i piękna.

Kubarj

2014-02-11, 00:38
sadistic.pl
czy znacie bardziej niezależne strony? Ja znam tylko jedną.

tool006

2014-02-11, 07:24
Piłka była piękna, teraz robi się coraz bardziej pedalska i aktorska.

Archilus

2014-02-11, 13:06
Świetny przykład: pedalska bo Barcelona, a zarazem piękna bo to ona traci bramkę :D

Rafixo

2014-02-11, 16:33
Inzaghi to był gracz specyficzny, przez wielu nielubiany gdyż był "lisem pola karnego", stał daleko wysunięty do przodu i tylko czekał na podania, dostawiał nogę i strzelał bramki. Ale tutaj brameczka ładna :)

kamilwaldi

2014-02-11, 19:53
Pamiętam jak dziś, sektor pełen kibiców barcy doping itd. długie podanie od Seedorfa piękny strzał i razem z kolegą podskoczyliśmy z siedzeń krzycząc PIPPO! miny kibiców barcy niezapomniane :)

BryanK

2014-02-12, 22:26
kamilwaldi napisał/a:

Pamiętam jak dziś, sektor pełen kibiców barcy doping itd. długie podanie od Seedorfa piękny strzał i razem z kolegą podskoczyliśmy z siedzeń krzycząc PIPPO! miny kibiców barcy niezapomniane :)



za to ja doskonale pamiętam to :

http://www.youtube.com/watch?v=IpiKql9Sl1s

dziekuje, dobranoc

Rossoneri

2014-02-12, 23:30
@up a ja to:


dziękuje, dobranoc

maciek24043

2014-02-13, 00:02
Heineken-jeden z niewielu dobrych koncerniaków.

br...........en

2014-02-13, 11:34
Jeśli mowa o pedałkach to Milan faktycznie jest świetnym przykładem... Zresztą Serie A to chyba najbardziej spedalona i zmurzyniona liga świata, no może oprócz francuskiej. Swoją drogą macie swój WIELKI MILAN i sie posrajcie:


bliżej mu do spadku niż do lidera...

Rossoneri

2014-02-13, 12:46
@up Jakbys nie wiedział to te pedałki są najbardziej ututyłowanym klubem na świecie jeśli chodzi o trofea międzynarodowe, także zamknij mordę, załóż rurki i sp***alaj na Camp Nou

grzesiekpl88

2014-02-13, 12:52
@brunobuszmen

Prawdziwi kibice są ze swoim klubem nawet jak idzie mu gorzej, a Barcelona kibiców ma tylko jak są sukcesy, jak przegrywają to siedzą cicho i płaczą :) ))

A swoją drogą jak już chcesz szydzić z Milanu to zobacz sobie proszę, który klub jest najbardziej utytułowany na arenie międzynarodowej i wtedy się wypowiadaj :) Milan zawsze lepiej sobie radził w rozgrywkach europejskich niż rodzimej lidze, przykład choćby w tym sezonie, w lidze póki co dopiero 11 miejsce, a w LM ćwierćfinał. I gdzie tu Juve, Roma, Napoli ? ;)

Barcelonce i innym klubom jeszcze daleko do osiągnięć Milanu więc mordeczka w kubeł :)

Ciniminis

2014-02-13, 14:56
@up, up

Ktoś wkleja tabele i mówi o dyspozycyjności Milanu w tej chwili, a Wy od razu przyjmujecie że to fan Barcelony. Świat nie ogranicza się tylko do FCB, Realu czy Milanu. Może przyda się maść na ból pośladków?

br...........en

2014-02-13, 15:43
Za osiągnięcia jak najbardziej szacunek się należy, ale ja mówię o tym co tu i teraz, a zdobyczami i historyczną zajebistością możesz podniecać się w dziale dokumentalne. Po prostu mów jak jest o 'swoim' klubie, a nie wciskaj kit innym ludziom. Uwierz mi da się być kibicem obiektywnym.