18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama BvB z Polakami.

perez97 • 2013-02-13, 12:28
Polonia :D







Zaraz pewnie pipy z onetu/wp będą pisały, że Lewy przechodzi do MU z rzetelnych informacji :lodowka:

JA...........or

2013-02-13, 17:51
A tam to sa Cioty, a ten Lewy wyglada jak lalka.
Generalnie kij im w oko
k***a jak mozna takim nieroba placic za kopanie pilki to jest chore.
ch*j ludzia z kopania a zarabiaja miliony i sa poldebilami.
Typu Blaszczak placzacy ze bil;etow na Euro nie dostal.

je...........ę

2013-02-13, 17:53
Ten z lewej na siedzeniu wygląda jak gejlord

Calme

2013-02-13, 18:20
JADoktor napisał/a:

A tam to sa Cioty, a ten Lewy wyglada jak lalka.
Generalnie kij im w oko
k***a jak mozna takim nieroba placic za kopanie pilki to jest chore.
ch*j ludzia z kopania a zarabiaja miliony i sa poldebilami.
Typu Blaszczak placzacy ze bil;etow na Euro nie dostal.



Żal że chłopaki robią to co kochają i dostają do tego grubą kasę?

A co do Błaszczykowskiego, naoglądałeś się gównianej telewizji gdzie cisneli na Kubę że biletów nie dostał. Ale wyobraź sobie że bilety można było dostać jedynie z losowania, a on może jednak by chciał żeby jego rodzina była na stadionie, razem z nim, a nie w domu przed pudłem.

Hasak

2013-02-13, 18:32
Jak mnie zawsze wk***ia ta obłuda i chciwość ludzi. Zarabiają miliony i jeszcze im k***a mało, muszą się sprzedać tym j***nym korporacjom. Hejtujcie do woli, ja wiem swoje na pohybel sk***ysynom.

danielk309

2013-02-13, 19:15
i w ten oto prosty sposób każdy z panów otrzymał po rocznej pensji waszych starych :amused:

TomBoy

2013-02-13, 19:17
@up,up
Szkoda tylko, że ,,zarabiają" do tych 35 lat a potem to ch*j, radź sobie sam, a każdy mecz może być ich ostatnim w karierze. Więc nie pie**olcie, że dostają grubą kasę za kopnięcie piłki, bo wkładają w to całe swoje zdrowie, narażają je (otwarte złamania piszczeli, zawał Muamby, który mało brakowało a skończyłby się śmiercią).

@Hasak
Mówisz o sprzedawaniu się, ale jakby Tobie zaproponowali konkretne pieniądze to szybko zapomniałbyś o tym co napisałeś.

Od siebie tylko napisze, że nie cisnę Lewemu za brak skuteczności. Dwóch-trzech zawodników nie gra, gra cała ekipa. Logicznym jest, że przeciwnik skupi się na wyłączeniu Lewandowskiego z gry, że jest to recepta na brak goli Polaków. I jak można zauważyć - sprawdza się. W Borussi jest inaczej, tam gra cały zespół, tam są zawodnicy którzy mogą przejąć rolę Lewandowskiego i zostać w ataku, w naszej drużynie już tak nie jest.

TajfuN94

2013-02-13, 19:31
wojf napisał/a:



Akurat Obraniak na tle innych reprezentatow kopie pilke wysmienicie.



skoro człowiek który po stracie piłki stoi i macha łapami, ma pretensje do wszystkich włącznie z arbitrem to nc

pepekolo

2013-02-13, 20:15
Z rzetelnych informacji wiem że Lewy przechodzi do MU

Maug90

2013-02-14, 11:43
A tak wyglądało ;)

Hasak

2013-02-14, 18:56
Cytat:

@Hasak
Mówisz o sprzedawaniu się, ale jakby Tobie zaproponowali konkretne pieniądze to szybko zapomniałbyś o tym co napisałeś.


sp***alaj, nie wiesz co bym zrobił.


Ponadto piszesz o zakończeniu kariery z różnych powodów i jak widać gówno się znasz.
Co do złamań itp. tacy piłkarze są ładnie ubezpieczenie.
Tacy piłkarze po zakończeniu kariery bez problemu mogą zostać trenerami lub wykombinować jakiś interes, a mają z górki dzięki zaoszczędzonym milionom i znajomościom. A możliwości mają o wiele wiele więcej.

alterego

2013-02-15, 05:24
kolejny pogląd świętuję zdobywanie piw. Jakby barcelona była k***a jedyną drużyną która gra na granicy faulu i wywiera presję na arbitrach. Wszystkie wielkie kluby mają z tego aktorstwa zajęcia ... hehe ...
Fani nie mają o tym pojęcia, ale kibice mają to za pewnik.
h*ju z Francji Platini daj kamery = oddaj maybacha dz**ko....

wtedy opuszczę sopcast, aliez, cctv, do usranej śmierci mogę te kanały wymieniać...

Football - corruption