18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rekin wielorybi

pierniel • 2021-03-13, 17:05
oczywiście gdzieś w Azji

ruddie

2021-03-13, 21:04
mięso bierze się ze zwierząt - wiem, że niektóre p*zdeczki myślą inaczej, ale żeby jeść mięso, trzeba najpierw zabić jakieś zwierzę - zawsze

McQurwa

2021-03-13, 21:04
Co? Sk***ysynom nie wystarcz tylko ryż wpie**alać

atomboy

2021-03-13, 21:08
nie tak do końca większość je normalną żywność ale jest grono zjebów co wpieprzają jak to mówią amulety albo pod turystę żarcie. Oczywiście nie dotyczy to regionów gdzie żywią się tylko właśnie j/w tym co jest wolniejsze od nich. Generalnie nic dziwnego że tyle syfu...

hfbnmiuytp

2021-03-13, 21:56
Cycu320 napisał/a:

Ludzkość, czyli my, nikt nas nigdy nie odwiedzi , żaden mądry gatunek obcych nie poda nam ręki, macki czy kutafona, ludzie, homo sapiens powinni zginąć i przepaść jak zło nieczyste. Dla dobra wszystkiego



Skąd ty wiesz, że inne inteligentne stworzenia cech*ją się większą empatią od człowieka? Odwiedzają cie Marsjanie i bolcują we wszystkie otwory swoimi mackami?

Andriu996

2021-03-13, 22:24
ruddie napisał/a:

mięso bierze się ze zwierząt - wiem, że niektóre p*zdeczki myślą inaczej, ale żeby jeść mięso, trzeba najpierw zabić jakieś zwierzę - zawsze



Ale nie w taki sposób, a jeśli to dla ciebie jest spoko to idź do pracy w ubojni. Tam lubią takich zwyroli i sadystów.

bobofrut

2021-03-13, 23:00
Jak w dziupli z kradzionymi furami... Ledwo wjechal a drzwi już odkręcone.

ja_nemo

2021-03-13, 23:12
Bierz plasterek i sp***alaj ch*ju gdzie kolwiek. Zwierzęta maja jedno prawo j***na mac i mają prawo byc smaczne! A jak się nie podoba to nie :-)
gorczański napisał/a:

Z całego serca im życzę, żeby ich jakieś zwierze wpie**alało na żywca, krok po kroku, powolutku rozszarpywało ich flaki.


Wacław.Milczek

2021-03-13, 23:14
Pytanie do ekspertów powyżej. Jak ogłuszyć taką dużą rybę? Jak zadać jej humanitarną śmierć?

Karboksylator

2021-03-13, 23:46
Wacław.Milczek napisał/a:

Pytanie do ekspertów powyżej. Jak ogłuszyć taką dużą rybę? Jak zadać jej humanitarną śmierć?



dobre pytanie, można by jej strzeli w łeb, żeby zeszła poprzez uszkodzenie mózgu,
chociaż po twoim pytaniu, to nie wiem, czy wiesz co to mózg

gorczański

2021-03-14, 00:04
ja_nemo napisał/a:

Bierz plasterek i sp***alaj ch*ju gdzie kolwiek. Zwierzęta maja jedno prawo j***na mac i mają prawo byc smaczne! A jak się nie podoba to nie



No zabłysnąłeś pedale. Takie zwierzęta jak ty to nie mają żadnych praw.

tarpan

2021-03-14, 01:03
Spurek i reszta oszołomów wynocha tam ryb bronić. Nie wracajcie do Polski oszołomy. Zostańcie z brudasami.

zielonyziomek

2021-03-14, 01:57
gorczański napisał/a:

Z całego serca im życzę, żeby ich jakieś zwierze wpie**alało na żywca, krok po kroku, powolutku rozszarpywało ich flaki.



Ludzie tak się sracie o tę rybę, a prawda jest taka, że zwierzęta, które zjadacie codziennie na talerzach mają całe życie przej***ne, często w klatce 2x2 i śmierć to dla nich ulga nawet taka jak to, pomęczyć się przez godzinę czy dwie, przy czym i tak najczęściej giną w męczarniach.

Tetrix

2021-03-14, 03:41
gorczański napisał/a:

Z całego serca im życzę, żeby ich jakieś zwierze wpie**alało na żywca, krok po kroku, powolutku rozszarpywało ich flaki.



Ot k***a wegan się znalazł -.- idz wpie**alać rzeżuche tylko nie popij przypadkiem mlekiem bo żal krowich sutów...

Ha, Tfu... :emo:

Kamil3l

2021-03-14, 11:37
Tetrix napisał/a:

Ot k***a wegan się znalazł -.- idz wpie**alać rzeżuche tylko nie popij przypadkiem mlekiem bo żal krowich sutów...
Ha, Tfu...



Ja na ten przykład, zaraz będę sobie steki smażył. Co nie zmienia dwóch faktów.
Mianowicie tego, że krojenie zwierząt na żywca jest poj***ne i prymitywne, oraz drugie, stopnia twojego upośledzenia.

adrian1017

2021-03-14, 20:25
gorczański napisał/a:

Z całego serca im życzę, żeby ich jakieś zwierze wpie**alało na żywca, krok po kroku, powolutku rozszarpywało ich flaki.



No zwierzęta czyli głównie azjaci będą wpie**alać te rekiny.