18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ręka robota, opracowana przez polskiego studenta

plugan150 • 2021-10-21, 19:21

Student politechniki wrocławskiej opracował i samodzielnie wykonał rękę robota którą zachowuję się niezwykle podobnie to tej znanej nam wszystkich z dnia powszedniego, jak coś robimy. Mięśnie są imitowane za pomocą rurek z gumy umieszczonych w oplocie które są rozciskane przez wysokie ciśnienie wody, dzięki czemu jest uzyskiwany ruch liniowy taki sam jak w zwykłych mięśniach.

Krakus36

2021-10-22, 03:15
remi1982 napisał/a:

k***a mamy tylu zdolnych ludzi. A przez ch*jnie trwającą w kraju od lat oni stąd sp***alają i pracują dla światowych koncernów. Smutne to w ch*j.



bo k***a głosujecie na debili ... pierwsze AWS czyli sld po pis psl a potem n. petru kukiz konfederacja Polacy są ślepi sondaże już pokazują na wybory i KO + PSL ma tyle co PIS + konfederacja ich przybudówka ... morawiecki rządzi i nic cicho siedzą , do wyborów wystawili mało osób aby nie zabierać pisowi większości .... obudźcie się ;P od komuny dalej te same k***y i wszystkie wynalazki są rujnowane, sprzedawane USA , opatentowane prze USA i ch*j nic nie mamy ...

konstantyn_pierdzipompka

2021-10-22, 07:06
remi1982 napisał/a:

k***a mamy tylu zdolnych ludzi. A przez ch*jnie trwającą w kraju od lat oni stąd sp***alają i pracują dla światowych koncernów. Smutne to w ch*j.



Wiadomo. Ja już się dawno z tym pogodziłem i też sp***oliłem.

:roll:

zbynekmaslanka

2021-10-22, 07:17
Jak robią tą rękę za swoje pieniadze nie mam nic do tego, ale jak różne granty sranty to niech sp***alają ... wiem czym to się kończy. Słyszałem co jest ważne w różnych dotacjach rządowych tzw dupochron ... zrobi taką rękę ch*j wie po co i na co (co juz 50lat temu amerykanie zrobili z japońcami) popiosze bzdur i skosi 200 tys zł. Pozniej taki pomysł pada ale na czysto przytulił 100 tys czy ile

intermag

2021-10-22, 08:20
Fajnie wymyślił, szkoda że już nie jego. Jak znam życie pomysł zostanie mu zaj***ny a on howno z tego dostanie

marcin9002

2021-10-22, 08:59
remi1982 napisał/a:

k***a mamy tylu zdolnych ludzi. A przez ch*jnie trwającą w kraju od lat oni stąd sp***alają i pracują dla światowych koncernów. Smutne to w ch*j.



Polecam na YouTube z kanale sportowym cykl hejt park gdzie doktor Rożek właśnie odpowiada na pytania o zdolnych polskich naukowców.

juderaus

2021-10-22, 10:30
Manolito666 napisał/a:

Święte słowa



Trzeba dalej głosować na te same ryje straszące od dobrych 30 lat. Komuchy wy6mieszane z żydopstwem nigdy nie chciały sukcesów w kraju.

Voldmar

2021-10-22, 10:55
Natura jest jednak najdoskonalszym systemem - te gumowe rurki pracują dokładnie tak jak ludzkie ścięgna. Nieźle...
Dodatkowo istnieją technologię przekazywania impulsów do nerwów, więc może i czucie będzie - jest to nadzieja dla ludzi po amputacjach.

PeteN88

2021-10-22, 17:59
remi1982 napisał/a:

k***a mamy tylu zdolnych ludzi. A przez ch*jnie trwającą w kraju od lat oni stąd sp***alają i pracują dla światowych koncernów. Smutne to w ch*j.



Co ty pie**olisz, jest w pytę xD pjenionszkuf się dodrukuje i po problemie .

Mocz

2021-10-22, 21:27
remi1982 napisał/a:

k***a mamy tylu zdolnych ludzi. A przez ch*jnie trwającą w kraju od lat oni stąd sp***alają i pracują dla światowych koncernów. Smutne to w ch*j.



Na ch*j komu taka ręka? do walenia konia tylko

do Niemiec niech jedzie

eLzar

2021-10-23, 12:58
Przecież to jest grafika komputerowa :>