18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ręka krzywa jak chuj 7

~Sunday • 2022-05-07, 18:10

Znowu to samo :-D

jawox

2022-05-08, 00:16
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Musisz iść do znachora. Oglądałem taki film. Ten znachor połamał gościa i poskładał na nowo. Zaczął chodzić jak zdrowy. Ty też będziesz zdrowy. Ten znachor nazywa się Kosziba.



Jak już to Antoni KOSIEBA

artiee

2022-05-08, 00:18
Za specjalnie nigdy nie piłem mleka, nigdy nic nie złamałem mimo karkołomnych wybryków za młodu. Teraz po prostu rodzą się plastikowe p*zdy chyba.

Perhydrol

2022-05-08, 11:10
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Teraz całkiem serio. Nie piłem mleka za gówniarza żadnych serków itp. tata był uczulony ja nie spożywałem nic z nabiału. Dosłownie nic. Dopiero zaczolem po 25. Zero złamań. Wypadków od groma, samochodowych, motocyklowych w tym jedno czołowe. Analogicznie mój brat cioteczny codziennie minimum zupka mleczna itp. Mając 17 lat leczył się na osteoporozę. A moja żona przez dietę mleczną od gówniaka teraz leczy się na kichy.
Podobno tylko 25% ludzi trawi mleko.trzeba jeszcze przyswoić poszczególne składniki. Wiec lepiej zjeść zwykle jajko na miękko.



Z jajkami też było już tyle pie**olenia, że niezdrowe itd :D A nasi dziadkowie wpie**alali na wsiach jajka na umór i żyli. Wychodzi na to, że wszystko zależy od egzemplarza i szczęścia.

mitakana666

2022-05-08, 18:42
kosci z gowna u mlodych. wiecie po czym poznac pedala.... po tym ze jezdzi na deskorolce

staryAgłupi

2022-05-10, 20:26
Carti napisał/a:

pijcie mleko k***a



Mleko zwierzece jest dla zwierzat!