18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ręka krzywa jak chuj 4

~Sunday • 2022-01-08, 22:11

Podparł się troszkę.

dżonyłojlker

2022-01-08, 22:48
Chyba wiem co tu się odj***ło. W lato jechałem na rowerze przez taką miejscowość turystyczną. Jadę i widzę jakiś taki jakby park czy ch*j wie co; jeziorko, jakiś tor, "siłownia" dla dziadków. Jeździły tam łebki na deskach, ale tak nieporadnie śmigali. Podjechałem i zapytałem czy mogę się przejechać, łebki mnie zapytały: a umie pan jeździć? Ja na to, że ze 25 lat temu to się śmigało i że robiłem frisixti przez 3 deki. Byłem w klapkach, ale myślę: jakiegoś beksajda to chyba jeszcze pie**olnę. Wyj***łem się, deska wystrzeliła jak z procy i wylądowała w jeziorku, zgarnąłem klapka i czmychnąłem. Koniec.

xXx5226

2022-01-08, 23:05
parekselans napisał/a:

Chyba wiem co tu się odj***ło. W lato jechałem na rowerze przez taką miejscowość turystyczną. Jadę i widzę jakiś taki jakby park czy ch*j wie co; jeziorko, jakiś tor, "siłownia" dla dziadków. Jeździły tam łebki na deskach, ale tak nieporadnie śmigali. Podjechałem i zapytałem czy mogę się przejechać, łebki mnie zapytały: a umie pan jeździć? Ja na to, że ze 25 lat temu to się śmigało i że robiłem frisixti przez 3 deki. Byłem w klapkach, ale myślę: jakiegoś beksajda to chyba jeszcze pie**olnę. Wyj***łem się, deska wystrzeliła jak z procy i wylądowała w jeziorku, zgarnąłem klapka i czmychnąłem. Koniec.



Urzekła mnie Twoja historia ...

Silverface

2022-01-09, 10:10
A teraz paczcie wszyscy ręka jak złamana bo nak***iałem na desce, na na na na naa. :D


shoe5maker

2022-01-09, 11:54
Ciekawe czy jest lewo czy prawo trzepny. Jak źle trafił to będzie celibat.

lopez_

2022-01-09, 18:49
Sunday napisał/a:

Ręka krzywa jak ch*j


Nie chcę wiedzieć jakie masz problemy.

:-D