18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ręka do wyrzucenia

~Sunday • 2021-08-25, 18:13

Podjął wyzwanie kolejny śmiałek :ciasteczkowy:

JaTylkonaChwile

2021-08-25, 18:20
jak ja kocham te czelendże :D

czas na cos w stylu :
- frogger challange (bieg przez autostrade)
- umbrella challange (proba uzycia parasola jako spadachron)
- OD challange (zabawa w przedawkowanie) itd

McQurwa

2021-08-25, 18:46
A najlepsze że poszkodowany zachował się cool,żadnej paniki, darcie gęby. Za to małpiszonek dał k***a koncert

An...........20

2021-08-25, 18:51
Może zabrzmi to zj***nie. Ale wypróbowałabym ten "czelendż" :mrgreen: :lol:

Payan

2021-08-25, 19:07
Kolejny popie**olony czelendż ze strik tłoka. A niech robią czelendże, może na harda wpadnie coś.

PoProstuNIKT

2021-08-25, 19:15
to tylko jakies eliminacje do Darwin Challange

daminoday

2021-08-25, 20:05
Anosa teraz w modzie jest czelendz na pokazanie piersi

kubek0187

2021-08-25, 20:12
Ręką jak złamana.... ;-) ;-) ;-)


ManBearPig

2021-08-25, 20:16
A gównolicy jak zawsze tylko ryja potrafią drzeć

Silverface

2021-08-25, 20:34
baronturbina napisał/a:

Małpiszonek zrobił film




"Gibbonowate, gibonowate, gibony, gibbony – rodzina średniej wielkości ssaków z nadrodziny człekokształtnych o długich kończynach wyspecjalizowanych w życiu nadrzewnym. W zapisie kopalnym znane od miocenu."



orpradek

2021-08-25, 20:43
mnie bardziej od tej ręki przeraża ryj tej j***nej murzyńskiej małpy człowiekopodobnej

KebabRemover

2021-08-25, 20:56
JaTylkonaChwile napisał/a:

jak ja kocham te czelendże
czas na cos w stylu :
- frogger challange (bieg przez autostrade)
- umbrella challange (proba uzycia parasola jako spadachron)
- OD challange (zabawa w przedawkowanie) itd



umbrella challenge wystarczy zrobić fejkowy filmik i nie jeden sie znajdzie co uwierzy. teraz takie czasy ze małolaci wszystko łykają jak pelikany a i mają do wszystkiego dostęp od najmłodszych lat.
kiedys nie było internetu i widziales glupi filmik zawsze ci ktoś powiedział że to fake. teraz 7 letni gówniak zobaczy na youtube jak typ skacze z parasolem i ląduje i taki guwniak w to uwierzy i zrobi tak samo.
jak bym umiał to bym zrobił taki filmik i kilka benkartów bym zabił.

ale lepiej poczekac jeszcze z 5-10 lat. az spoleczenstwo jeszcze bardziej zglupieje i za 10 lat juz na pewno kazdy guwniak bedzie od 5 roku zycia oswajany z yutubem. bo jeszcze za wczesnie dzieci dzisiaj 5 letnie to jeszcze maja rodzicow wychowywanych bez internetu ale za 10 lat to kazdy nowo narodzony guwniak bedzie miec rodzicow co mieli internet odkąd pamietaja. i o to tu chodzi właśnie. zeby zjeby co od 5 roku zycia wychowywali sie na rafoniksach , frizach, kruszwilach zeby oni mieli wlasne dzieci i to tym dzieciom tworzyc chelenge, czyli wymyslac fejkowe filmiki jak ten z parasolem i w ten sposob eliminowac ich ze swiata