18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Refotografie

arkanoid • 2013-05-20, 08:55
Moje miasto wczoraj i dziś.







Więcej pod tym linkiem., lepszy efekt porównywania, kilka lub nawet kilkanaście stron.

Mam nadzieję, że teraz temat dobrze założony.

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-20, 16:57
A w tej Łodzi są jakieś zabytki, coś ładnego do zobaczenia?
To już chyba (tfu) Katowice są ładniejsze...

fakjutu

2013-05-20, 18:45
Też jestem z Łodzi i na prawdę nie rozumiem, całego tego zamieszania wokół tego miasta?
Zazdrościcie, czy jak?

piwko;)

Koniec Świata

2013-05-20, 19:18
Dlaczego mieszkasz w obozie koncentracyjnym?

CYPRIAN

2013-05-20, 19:30
zmieniło sie tylko to ,że za komuny to sobie ludzie na wczasy jezdzili rodzinami a dziś wegetacja

Java7331

2013-05-20, 20:00
No co dołożyli bilboard :)

maniek84

2013-05-20, 20:43
poprostu samochodow przybylo

Loaloa

2013-05-20, 20:55
Jak to się nie zmieniło? Więcej kościołów, brudu, syfu, patologii, bezrobocia.

Światłocień

2013-05-20, 22:31
Cytat:

A w tej Łodzi są jakieś zabytki, coś ładnego do zobaczenia?


Tak.

Uuk

2013-05-21, 00:00
Po 1 co to robi na sadolu?
Po 2, skoro już trafiło-
Masa bardzo dobrej, przedwojennej moderny. Z resztą sam układ urbanistyczny- typowe dla tego okresu śródmieście, w tej skali i z tego okresu niespotykane w kraju. Całe szczęście, że nikt w zrównoważoną, zabytkową (tak tak, modernizm to już zabytki!) tkankę miejską nie wpie**ala 200 metrowego fallusa jak chociażby we wro.
Fakt, Łódź jest miastem brudnym i zaniedbanym, ale jeśli chociaż trochę interesujesz się nawet nie tyle architekturą i urbanistyką, co miastami- można spędzić tam tydzień spacerując po mieście i nie nudząc się wcale.

A teraz wracać do swoich 'łososiowo kremowych' bloczków narzekać na 'szare' kamienice.

btw. W Łodzi byłem 2 razy w życiu, coby nikt patriotyzmu regionalnego nie zarzucał.

Insejn

2013-05-21, 16:29
Uuk napisał/a:

Po 1 co to robi na sadolu?
Po 2, skoro już trafiło-
Masa bardzo dobrej, przedwojennej moderny. Z resztą sam układ urbanistyczny- typowe dla tego okresu śródmieście, w tej skali i z tego okresu niespotykane w kraju. Całe szczęście, że nikt w zrównoważoną, zabytkową (tak tak, modernizm to już zabytki!) tkankę miejską nie wpie**ala 200 metrowego fallusa jak chociażby we wro.
Fakt, Łódź jest miastem brudnym i zaniedbanym, ale jeśli chociaż trochę interesujesz się nawet nie tyle architekturą i urbanistyką, co miastami- można spędzić tam tydzień spacerując po mieście i nie nudząc się wcale.

A teraz wracać do swoich 'łososiowo kremowych' bloczków narzekać na 'szare' kamienice.

btw. W Łodzi byłem 2 razy w życiu, coby nikt patriotyzmu regionalnego nie zarzucał.


Nie jest, ma urok ta "szarość" gdy zna sie historie:) Zabytki tez ma.
Glownie hejt od "warszawiakow" ktorym chyba ciapaci na mozg dzialaja. Wypie**alac jak sie nie podoba ;)
Dla kazdego hejtera miasta serdeczne :idzwch*j: i ku*as w dupe. Pochwal sie swoim miastem a nie cisniesz inne :)

tr...........ke

2013-05-21, 22:33
Łódź jest brudna fakt. Ale jak ktoś zobaczy to coś to będzie mógł nawet tydzień spędzić na JEDNEJ ulicy. Detal tu detal tam. Mimo iż mieszkam w tym mieście od 16 lat cały czas coś nowego znajduje :)