18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Referendum

lkuszal • 2015-09-07, 12:43
Podobno w jednym z okręgów, członek komisji miał atak serca...
.
.
.
.
.
Po tym jak ktoś niespodziewanie wszedł do lokalu

Jesse.Pinkman

2015-09-07, 13:36
100 milionów zmarnowane, frekwencja 7 %. A wystarczyło zapytać obywateli czy chcemy przyjmować arabskich imigrantów i mieć za parę lat zamachy podczas meczu na Stadionie Narodowym albo pod Pałacem Kultury.

nowynick

2015-09-07, 13:44
Głosować na Kukiza, pie**olić w necie jaki to on bojownik o lepszą Polskę i nie pójść głosować w referendum w sprawie JOWów... Czy w Polsce żyje taka masa debili?

józekdeluxe

2015-09-07, 13:53
Jaka była kampania społeczna przed tym referendum? Żadna. Czemu? Aby władza mogła później powiedzieć, że referendum to zły pomysł, bo społeczeństwo nie jest zainteresowane wyrażaniem własnych poglądów i tylko 100 baniek poszło się j***ć. Media to wielka siła i jeśli milczą na jakiś temat, to znaczy, że to się nie dzieje.

zgonex

2015-09-07, 14:20
@nowynick

owszem, żyje. moim zdaniem kukiza powinni pokazywać jak najczęściej - powinien być zapraszany na wywiady, odczyty i debaty i to nie przeciwko jakiejś tępej k***ie dziennikarskiej, która jedyne co potrafi to wpadać w słowo i pie**olić bez sensu, jak to miało ostatnio miejsce w tv republika, bo na tle tej tępej szmaty ten podrzedny muzyk wychodzi na intelektualistę, ale na debaty z normalnymi ludźmi. może wtedy ludzie zobaczyliby, że to debil. ostatnio bardzo podobała mi się debata w tvp na temat jowów, gdzie każdy z zaproszonych miał tytuł co najmniej doktora. ogrom wiedzy i obycia jaką ci ludzie dysponowali był imponujący i naprawdę przyjemnie się oglądało. jeden z doktorów świetnie podsumował dyskusję w Polsce na temat jowów: PO mówi, że nie chce jowów, ale system niemiecki a PiS mówi, że chce jowów, tak jak w systemie niemieckim.

a wracając do pana k.: niestety ludzie to też debile i lubią jak mówi im się coś, co już wiedzą, jest się wk***ionym tak jak oni i pie**oli o patriotyzmie. tak można wytłumaczyć poparcie dla tego idioty.

GO...........ED

2015-09-07, 14:40
nic dziwnego specjalnie te stare ch*je się nie zgodziły na połączenie z wyborami żeby w okresie wakacyjnym była mniejsza frekwencja,szczury się ratują jak mogą...

bleblebator1

2015-09-07, 15:59
Świadomie wybrali taki h*jowy termin, bo wiedzieli, że nikt nie przyjdzie. A tak są czyści, bo wynik referendum przy wyborach parlamentarnych mógłby być ciekawy i JOWy mogły by przejść

szklanka

2015-09-07, 17:23
Głupie, polskie, tępe h*je. Wszystkim co nie byli aby pokazac rządzącym że nam zależy, że chcemy mieć głos h*j w dupe i j***ć dalej za marne grosze niż zacząć robić cos w strone lepszego jutra. Nie pozdrawiam bo polski lud to h*je bez ducha walki.

Cytat:

Głosować na Kukiza, pie**olić w necie jaki to on bojownik o lepszą Polskę i nie pójść głosować w referendum w sprawie JOWów... Czy w Polsce żyje taka masa debili?


jak widać masa, bo aż ok 92% :lodowka:

pve11

2015-09-07, 17:23
Ale tutaj kampania nie ma nic do rzeczy, ludzie i tak wiedzieli, że jest referendum. Ja nie poszedłem świadomie, bo póki się całkowicie nie zmieni świń przy korycie, to JOWy nie są żadną zmianą, a tak przynajmniej dałem do zrozumienia, że sram na ten rząd i ich referendum. Komorowski ogłosił je tylko dlatego, żeby kukizowców zgarnąć na swoją stronę w wyborach prezydenckich.

remi1982

2015-09-07, 17:25
Nie wiem co ludzie mają we łbach popierając Kukiza i te jego zj***ne JOWy. Lubię Kukiza jako wokalistę, ale z tymi JOWami ludziom tylko w głowach pie**oli.

P.S. Głosowałem na NIE dla JOWów.

szklanka

2015-09-07, 17:26
@pve11
czy referendum cos zmieni czy nie to polacy mieli dać znać rządowi że chcą k***a mieć prawo głosu i demokracji obywatelskiej. Poj***ni co tak myślą jak ty, zaszufladkowani. Dajcie maść, bo sie mocno wk***iłem

pve11

2015-09-07, 17:33
szklanka napisał/a:

@pve11
czy referendum cos zmieni czy nie to polacy mieli dać znać rządowi że chcą k***a mieć prawo głosu i demokracji obywatelskiej. Poj***ni co tak myślą jak ty, zaszufladkowani. Dajcie maść, bo sie mocno wk***iłem



Chcę mieć prawo głosu w sprawie imigrantów. I co? A no ch*ja, mają w dupie moje i 80% Polaków zdanie. Ale wszystko łykacie, rząd PO "zafunduje" wam referendum, to na pewno chce żebyście mogli zmienić coś ważnego w Polsce. Jakkolwiek byś na te pytania nie odpowiedział, to nie zmieniłoby to NIC.

parolpl

2015-09-07, 18:38
Te referendum miało i było ch*ja warte. Co te pytanie miały zmienić? Jowy to gówno, temat ch*jowy, bo i tak ci co głosują, będą prawdopodobnie dalej głosować na te same "partie". Finansowanie partii? Przecież jak nie dostaną kasy, to będą więcej brali na lewo, a w przypływie inwencji zlikwidują słowo łapówka, korupcja i podrzucą pod lobby. Działanie na korzyść podatnika w ramach wątpliwości ? Otwarta furtka pod przewały polityczne i ukłon dla koncernów i grup zorganizowanych (a zwykły człowiek i tak będzie j***ny w dupę). Te pytanie miały paść, by pokazać jakie to po jest "demokratyczne". Ale jak by były pytania ,które podały pis (nie jestem za nimi), lub np. likwidacji przywilejów poselskich, sądowych,nadmurówek; ścięcie im płac, redukcja ilości posłów w sejmie, wraz z likwidacją senatu, opodatkowanie zagraniczne koncerny, przyjęcie imigrantów (jak już ktoś wspomniał), w nawiązaniu polityka azylowa wraz z kilkoma opcjami i inne to wtedy frekwencja by była.